3:0
konec (1:0)
17.09.2020, 20:15 • Stadion Fazanerija, Murska Sobota • 2. předkolo • Tomáš Lysý (@tomaslysy86)
Tipsport: 3.74 3.73 1.98 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.74 - 3.73 - 1.98
NŠ Mura – AGF Aarhus
3:0
konec (1:0)
Branky: 36. Gorenc, 72. Žižek, 90+5. Maroša
Karty: 47. Filipović (MUR), 57. Šturm (MUR), 76. Kozar (MUR)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 2:1. Rohy: 4:7. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.
NŠ Mura:
Obradović – Kous, Karničnik, Gorenc, Šturm – Kozar (C), Kouter (90+2 Maroša) – Filipović (69. Horvat), Bobičanec (82. Lovrić), Cipot – Žižek. Trenér: Ante Šimundža
Náhradníci: Zalokar – Maroša, Brkić, Marić, Horvat, Cipot, Lovrić
Trenér:
AGF Aarhus:
Eskelinen – Munksgaard, Tingager, Backman (C), Højer Nielsen – Olsen, Poulsen, Blume (73. helenius) – Links (30. Tengstedt), Mortensen, Þorsteinsson (74. Erlykke). Trenér: David Nielsen
Náhradníci: Kristensen – Tengstedt, Helenius, Juelsgård, Hvidt, Erlykke, Hausner
Trenér:
Rozhodčí: Giorgij Kruašvili – David Čigogidze, Giorgij Jelikašvili (vš. Gruzie)
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
90+2
82
76
73
69
30