0:4
konec (0:2)
17.09.2020, 20:00 • Air Albania Stadium • 2. předkolo • Tomáš Němčík
Tipsport: 24.5 11.3 1.09 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 24.5 - 11.3 - 1.09
FK Kukësi – VfL Wolfsburg
0:4
konec (0:2)
Branky: 21. Weghorst, 33. Lacroix, 74. Weghorst, 89. Mehmedi
Karty: 32. Demiri (KKS), 55. Horič (KKS) – 28. Otavio (WOF), 34. Klaus (WOF), 38. Lacroix (WOF), 44. Steffen (WOF), 65. Mehmedi (WOF)
Neproměněná penalta: 35. Rroca (KKS), brankář Casteels zneškodnil
Držení míče: 44 % : 56 %.
Střely na branku: 3:8. Střely mimo: 0:2. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 3:7.
FK Kukësi:
Elezaj – Malikji, Horič, Obanor, Demiri – Telushi, Musolli (C), Rroca, Limaj, Musta – Friday
Náhradníci: Xhika – Cooper, Gashi, E.Gavazaj, Z.Gavazaj, Kotobelli, Lulaj
Trenér:
VfL Wolfsburg:
Casteels – Brekalo, Lacroix, Guilavogui (C), Otávio – Mehmedi, Arnold, Schlager – Klaus, Weghorst, Steffen
Náhradníci: Pervan – Gerhard, Ginczek, Malli, Roussillon, Joao Victor, Siersleben
Trenér:
Rozhodčí: Strukan – Pericam Radič
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
74
70
68
59
46
36