0:2
konec (0:1)
17.09.2020, 20:00 • Tallaght Stadium (Dublin) • 2. předkolo • Adam Dořák
Tipsport: 18.1 7.56 1.18 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 18.1 - 7.56 - 1.18
Shamrock Rovers – AC Milán
0:2
konec (0:1)
Branky: 23. Ibrahimovič, 67. Calhanoglu
Karty: 51. Grace (SHA)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 1:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:19.
Shamrock Rovers:
Mannus – Grace, Lopes, O´Brien – Farrugia (73. Kavanagh), Byrne, O´Neill (70. Watts), McEneff, Finn (C) – Greene (87. Williams), Burke.
Náhradníci: Pohls – Callan, Kavanagh, Marshall, Oluwya, Watts, Williams
Trenér:
AC Milán:
Donnarumm – Calabria, Kjaer, Gabbia, Hernandez – Kessie, Bennacer (84. Tonali), Calhanoglu (84. Diaz) – Castilejo, Ibrahimovič, Saelemaekers (74. Krunic).
Náhradníci: Tatarusanu – Colombo, Diaz, Duarte, Krunic, Laxalt, Tonali
Trenér:
Rozhodčí: A. Farkas
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 1:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:19. (21:53:20)
90+3
90
89
87
86
85
84
Střídání v týmu AC Milán: ze hřiště odchází Bennacer, přichází Tonali.
83
80
79
78
77
75
74
72
71
70
67
67. Hakan CALHANOGLU - 0:2
67
Nádherná kombinace AC, na jejímž konci byl HAKAN CALHANOGLU, který přesnou střelu k pravé tyčce nedal brankáři Shamrocku šanci.
64
63
63
62
61
60
59
58
55
54
53
52
51
50
49
48
47
46
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
45
45
44
43
42
40
39
38
37
36
35
33
32
30
29
28
27
26
25
23
23. Zlatan IBRAHIMOVIČ - 0:1
23
Autorem branky je ZLATAN IBRAHIMOVIČ, který si parádně naběhl do pokutového území. Míč na něj prostrčil Calhanoglu a Ibrahimovič přesně zamířil k levé tyčce!
21
20
19
18
17
15
14
13
13. První vážnější akce, kterou musel řešit brankář AC
13
12
11
10
8
6
5
4
3
2
1
1
Shamrock Rovers FC: Mannus – Grace, Lopes, O´Brien – Farrugia, Byrne, O´Neill, McEneff, Finn (C) – Greene, Burke.
Náhradníci: Pohls – Callan, Kavanagh, Marshall, Oluwya, Watts, Williams
AC Milán: Donnarumm – Calabria, Kjaer, Gabbia, Hernandez – Kessie, Bennacer, Calhanoglu – Castilejo, Ibrahimovič, Saelemaekers.
Náhradníci: Tatarusanu – Colombo, Diaz, Duarte, Krunic, Laxalt, Tonali
Rozhodčí: A. Farkas.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
Shamrock Rovers FC
AC Milán
I nadále platí, že se kvalifikační boje odehrávají na jedno kolo, tudíž v případě nerozhodnutého stavu, se prodlužuje, případně pak kopou penalty.