2:1
konec (1:1)
17.09.2020, 19:00 • Sammy Ofer Stadium • 2. předkolo • David Suchý
Tipsport: 1.76 4.04 4.43 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.76 - 4.04 - 4.43
Maccabi Haifa – FC Kajrat Almaty
2:1
konec (1:1)
Branky: 31. Ashkenazi, 71. Rukavytsya – 45. Love
Karty: 42. Menachem (MHA), 78. Mabouka (MHA), 82. Fani (MHA), 90+1. Cohen (MHA) – 2. Guljigit (KAL), 37. Goralski (KAL)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 52 % : 48 %.
Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 3:10. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:20.
Maccabi Haifa:
Cohen – Mabouka, Arad, Habashi, Menachem – Ashkenazi (55. Haziza), Lavi (C), Fani – Chery, Rukavytsya (83. Rodriguez), Wildschut (74. Planić)
Náhradníci: Keouf – Haziza, Meir, Nachmani, Planić, Rodríguez, Shua
Trenér:
FC Kajrat Almaty:
Pokatilov – Mikanović, Abiken (87. Tunggyšbajev), Dugalić, Alip, Sujumbajev (C) – Guljigit (81. Wrzesinski), Košović, Goralski, Ajmbetov (64. Jeseola) – Love
Náhradníci: Ustimenko – Jeseola, Hovhannisjan, Poljakov, Šušenačev, Tunggyšbajev, Wrzesinski
Trenér:
Rozhodčí: Kristoffersen – Skytte, Kronlykke (všichni Dánsko)
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
87
83
81
74
64
55