0:1
konec (0:0)
17.09.2020, 19:00 • Theodoros Vardinogiannis Stadium • 2. předkolo • Michal Belšán (@belly11mb)
Tipsport: 3.43 3.35 2.21 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 3.43 - 3.35 - 2.21
OFI FC – Apollon Limassol FC
0:1
konec (0:0)
Branky: 50. Szalai
Karty: 18. Giannoulis (OFI), 60. Neira (OFI), 82. Selimović (OFI), 90+2. Mellado (OFI) – 22. Denić (APN), 54. Benschop (APN), 85. Sachetti (APN)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 57 % : 43 %.
Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 0:4. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 10:13.
OFI FC:
Waterman – Marinakis (67. Solís), Selimović, Vouros – Oues, Staikos (67. Nabi), Mellado, Neira, Giannoulis (C) (80. Korovesis) – Figueiredo, Sardinero
Náhradníci: Sotiriou – Sakor, Nabi, Solis, Diamantis, Gkargkalatzidis, Korovesis
Trenér:
Apollon Limassol FC:
Demetriou – João Pedro (C) (46. Pittas), Yuste, Roberge, Szalai – Sachetti – Diguiny, Matei (46. Benschop), Denić, Aguirre – Dabo (78. Gianniotas)
Náhradníci: Papastylianou – Pittas, Marković, Gianniotas, Kyriakou, Benschop, Vasiliou
Trenér:
Rozhodčí: Maresca – Carbone, Peretti (vš. Itálie)
Diváci: uzavřeno
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
90+2
85
82
80
78
67
60
Nutno konstatovat, že jestli o ofsajd šlo, tak byl velmi těsný.
54
50
50. Attila SZALAI - 0:1
50
Kyperský tým se ujímá vedení 1:0! Rychlá rozehrávka z obrany dopředu přinesla své ovoce. Bagaliy Dabo skvěle udržel balon v pokutovém území a přihrál na ATTILU SZALAIE, který prostřelil bezmocného Boye Watermana. Velká radost pro Apollon!
46
42
22
18