1:2
konec (0:0)
17.09.2020, 18:00 • Stadion Lokomotiv (Plovdiv, Bulharsko) • 2. předkolo • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)
Tipsport: 14.3 6.76 1.22 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 14.3 - 6.76 - 1.22
PFK Lokomotiv Plovdiv – Tottenham Hotspur
1:2
konec (0:0)
Branky: 72. Minchev – 80. Kane (pen.), 85. Ndombele
Karty: 51. Karageren (LKP), 67. Almeida (LKP), 87. Masoero (LKP) 79. Karageren (LKP) 83. Almeida (LKP)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 37 % : 63 %.
Střely na branku: 2:8. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:9. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:11.
PFK Lokomotiv Plovdiv:
Lukov – Petrovič, Masoero, Costa Lima Almeida – Karagaen, Vitanov, Umarbaev, Tsvetanov – Salinas – Aralica, Iliev
Náhradníci: Ilic, Mihaljević, Michev, Muslimović, Nikolaev, Pugliese, Pirgov (B)
Trenér:
Tottenham Hotspur:
Lloris – Doherty, Dier, Sanchez, Davies – Hojbjerg, Sissoko – Lo Celso – Bergwijn, Kane, Son
Náhradníci: Winks, Sessegnon, Lamela, Lucas, Ndombele, Carter-Vickers, Hart (B)
Trenér:
Rozhodčí: H. Osmers (Německo)
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
81
73
70
69
Střídání v týmu PFC Lokomotiv Plovdiv: ze hřiště odchází Parvizdzhon Umarbaev, přichází Giorgi Michev.
61