0:1
konec (0:1)
17.09.2020, 17:45 • Municipal, Botosani • 2. předkolo • Rostislav Králik
Tipsport: 1.79 3.7 4.77 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.79 - 3.7 - 4.77
FC Botoşani – Škendija Tetovo
0:1
konec (0:1)
Branky: 2. Ibraimi
Karty: 45+1. Rodríguez (BOT), 62. Florescu (BOT) – 38. Alimi (SHK), 61. Doriev (SHK), 70. Ibraimi (SHK) 67. Alimi (SHK)
Neproměněná penalta:
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:2. Rohy: 10:2. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 19:17.
FC Botoşani:
Pap – Harut, Chindris, Seroni, Tiganasu – Florescu (71. Patache), Rodríguez (C), Babunski (79. Roman) – Aśkovski (46. Keyta), Dugandźić, Ofosu.
Náhradníci: Hankić – Plamada, Keyta, Roman, Patache, Cascini, Holzmann.
Trenér:
Škendija Tetovo:
Źahov – Pavić, Bejtulaj (C), Krivak, Murati – Dita, Alimi – Doriev (70. Nafiu), Totre (75. Zelnulaj), Ahmedi – Ibraimi (88. Merdjani).
Náhradníci: Redjepi – Sadriu, Zejnulaj, Merdjani, Nafiu, Neziri, Ramadani.
Trenér:
Rozhodčí: Al-Hakim – Klyver, Hallin
Diváci:
FK Kaisar – APOEL 14:00 1:4
Ventspils – Rosenborg 14:15 1:5
Renova – Hajduk Split 15:30 0:1
FC Ararat-Armenia – Fola • po prodl. 16:00 4:3
Astana – Budućnost 16:00 0:1
KF Teuta – Granada 16:00 0:4
Lincoln – Rangers 17:00 0:5
KuPS – Slovan Bratislava • po penal. (4:3) 17:30 1:1
Botoşani – Škendija 17:45 0:1
Bodo/Glimt – Žalgiris Vilnius 18:00 3:1
Riteriai – Liberec 18:00 1:5
Loko Plovdiv – Tottenham 18:00 1:2
Göteborg – Kodaň 18:00 1:2
Neftçi Baku – Galatasaray 18:00 1:3
Flora – Reykjavík 18:30 2:1
Olimpija Lublaň – Zrinjski Mostar • po prodl. 18:30 2:3
Connah's Quay – Dinamo Tbilisi 19:00 0:1
Djurgården – Europa 19:00 2:1
Hibernians – Fehérvár 19:00 0:1
Laçi – H. Be'er Sheva 19:00 1:2
Sofia – BATE 19:00 2:0
Sfîntul Gheorghe – Partizan • po prodl. 19:00 0:1
OFI FC – Apollon Limassol 19:00 0:1
Locomotive Tbilisi – Dyn. Moskva 19:00 2:1
Maccabi Haifa – Kajrat 19:00 2:1
Escaldes – Dundalk 19:30 0:1
FK Sileks – KF Drita 20:00 0:2
Shamrock – AC Milán 20:00 0:2
Piast Gliwice – Hartberg 20:00 3:2
Kukësi – Wolfsburg 20:00 0:4
Banja Luka – Rio Ave 20:00 0:2
Aris Soluň – Kolos Kovalivka 20:00 1:2
Standard – Bala Town 20:00 2:0
Mura – Aarhus 20:15 3:0
Viking FK – Aberdeen 20:30 0:2
Coleraine – Motherwell • po penal. (0:3) 20:30 2:2
Linfield – Floriana 20:45 0:1
Osijek – Basilej 20:45 1:2
Dunajská Streda – Jablonec • po prodl. 20:45 5:3
Servette FC – Reims 20:45 0:1
Bačka Topola – FCSB • po penal. (4:5) 21:00 6:6
Honvéd – Malmö 21:05 0:2
70
67
67. Červená karta po 2. žluté
67
62
61
45+1
38