Tereza Valentová – Agáta Černá 6:2, 4:6, 10:7
Andrew Paulson – Jonáš Forejtek 4:6, 6:7(4)
Michael Vrbenský – Jan Šátral 3:6, 7:6(5), 6:10
Dominika Šalková – Amélie Šmejkalová 6:1, 0:6, 6:10
Matthew William Donald – Vojtěch Petr 6:3, 6:1
Tadeáš Paroulek – Jiří Barnát 7:6(5), 3:6, 10:8
Valentová, Zarycká – Pospíšilová, Černá 4:6, 3:6
Laboutková, Šalková – Hindová, Šmejkalová 6:4, 6:3
Paulson, Vrbenský – Forejtek, Petr 3:6, 4:6
Paroulek, Donald – Šátral, Šafránek 5:7, 4:6
Krumich, Laboutková – Barnát, Šmejkalová 2:6, 6:7
Modrý tým vede v přímém souboji o konečné druhé místo nad červeným týmem 10:5 a bude do druhého hracího dne vstupovat s pětibodovým náskokem. Tenisté I.ČLTK utekli v závěrečných deblech, když ovládli čtyři z pěti zápasů.

18:02

Program úvodního hracího dne v tenisovém areálu Štvanice skončil.

18:02

Znám je poslední dnešní výsledek. Martin Krumich s Anetou Laboutkovou sice ve druhém setu zabrali, s duem Jiří Barnát, Amélie Šmejkalová ale padli v tiebreaku, celkově pak 2:6, 6:7.

18:00

Jan Šátral s Václavem Šafránkem vyhráli i druhý set a porazili tak Tadeáše Paroulka a Matthewa Donalda 7:5 a 6:4.

17:18

I další debl vyznívá lépe pro hosty. Jan Šátral s Václavem Šafránkem před malou chvílí zvládli koncovku první sady a porazili 7:5 Tadeáše Paroulka s Matthewem Donaldem. Favorité tak míří za vítězstvím.

17:16

Modrý tým vede o tři body. Jonáš Forejtek s Vojtěchem Petrem opanovali i druhou sadu. Andrew Paulson s Michaelem Vrbenským sice vedli 3:2 a měli brejk k dobru, dobře rozehrané dějství ovšem ztratili. Tenisté I.ČLTK tak zvítězili 6:3 a 6:4.

17:07

Rozehrán už je i závěrečný mix. Na straně červeného týmu do něj nastoupili Martin Krumich s Anetou Laboutkovou. Zatím ale tahají za kratší konec pomyslného provazu, úvodní set s Jiřím Barnátem a Amélií Šmejkalovou prohráli jasně 2:6.

16:40

Jonáš Forejtek s Vojtěchem Petrem vyhráli poměrem 6:3 první set nad Andrewem Paulsonem a Michaelem Vrbenským.

16:08

Tadeáš Paroulek prohrával v supertiebreaku už 1:5, přesto nesložil zbraně a může se nakonec radovat z obratu na konečných 10:8! Červený tým tak zůstává v kontaktu.

16:00

Sedmý bod pro modrý tým. Denisa Pospíšilova s Agátou Černou uspěly ve dvou setech proti Tereze Valentové a Anastasii Zarycké. Zápas skončil výsledkem 6:4 a 6:3.

15:57

Červení snižují. Aneta Laboutková s Dominikou Šalkovou porazily Denisu Hindovou s Amélií Šmejkalovou 6:4 a 6:3.

15:50

Jiří Barnát se po těsné porážce v prvním setu nevzdal a do toho druhého vlétl jako velká voda. Dvěma brejky si proti Paroulkovi vypracoval náskok tří her a ten již nepustil. Po výsledku 6:3 se bude hrát supertiebreak.

15:28

6:4 – to jsou zatím výsledky úvodních setů ženských čtyřher. V jednom případě vyhrály sadu Laboutková se Šalkovou, v tom druhém Pospíšilová s Černou.

15:12

Bez dvou minut hodinu trvala první sada mezi Tadeášem Paroulkem a Jiřím Barnátem, jež vyústila v tiebreak. Také zkrácená hra byla nesmírně vyrovnaná, favorizovaný Paroulek ji získal až nejtěsnějším rozdílem 7:5.

14:42

Známo je nasazení do obou ženských deblů. Před několika desítkami vteřin rozehrály své zápasy tyto páry:

14:40 Valentová, Zarycká – Pospíšilová, Černá
14:40 Laboutková, Šalková – Hindová, Šmejkalová

14:39

Druhý set mezi Donaldem a Petrem trval na chlup stejně jako ten první – 35 minut. Petr v něm za stavu 0:5 odvracel na příjmu mečbol a brejkem nakonec utekl alespoň kanárovi, na více to ovšem proti favoritovi nestačilo. Matthew William Donald vyhrál 6:3 a 6:1. Bod pro červený tým.

14:20

Před několika okamžiky začala i poslední dnešní dvouhra. Za červený tým do ní nastoupil Tadeáš Paroulek, za modrý pak Jiří Barnát. Domácí hráč vede 2:1, na servis jde ale soupeř.

14:04

Matthew William Donald vedl nad Vojtěchem Petrem 4:1. Poté o svou výhodu brejku přišel, soupeře ale vyrovnat nenechal, neboť se v osmém gemu blýskl dalším brejkem. Donald má tak po vyhrané první sadě (6:3) k bodu pro červený tým podstatně blíže.