ŠK Slovan Bratislava U21 – FC Petržalka

0:3

konec (0:0)

18.07.2020, 10:00 • Viktor Kalinács sk

Petržalka po polčase zapla na vyšší prevodový stupeň a v silnej pätnásťminútovke dala béčku Slovana tri góly. Tie napokon rozhodli o triumfe hostí rozdielom triedy 3:0. (11:41:53)

89

So záverom duelu je tu ešte jeden roh pre bratislavský Slovan.

88

Postranný arbiter avizuje celkovo už deviaty ofsajd Petržalčanov. Neuveriteľné číslo.

86

Päť minút do konca, nie je ani dôvod na výraznejšie nadstavovanie. Slovanisti sa ani teraz nepresadili cez obranu súpera.

84

Belasí však bez lopty a ďaleko od súperovej brány. Takto to veru nepôjde.

83

Petržalka to už dnes dotiahne do víťazného konca. Slovan sa však snaží aspoň o čestný úspech.

82

Štatistiky na konci 81. minúty:

Rohové kopy – 6:3.
Ofsajdy – 2:6.
Fauly – 8:10.

80

Hlavný rozhodca teraz rezolútne posúdil situáciu a prisudzuje loptu domácim. Proti pravidlám hral jeden z hráčov hostí.

79

Koncovka na úvod vyzerala nádejne, nakoniec sa hostia nemuseli obávať. Lopta končí za bránou.

78

Rohový kop číslo šesť pre Slovan.

77

Strelecký pokus spoza šestnástky mieri vedľa. Vykopávať sa bude od bránky hostí.

75

Zbytočná snaha futbalistu celku hostí, pravý krídelník zostal bez podpory spoluhráčov a ľahko stráca loptu.

74

Výlet domáceho borca nedopadol najlepšie z jeho pohľadu. Vhadzovanie pre hostí.

73

Veľmi rýchla strata lopty od Petržalky, hostia sa po spätnom zisku lopty vystavili do ďalšieho ofsajdu.

72

Nasleduje nebezpečná štandardka, zahrávať ju budú hostia. Predchádzal jej nedovolený zákrok domáceho futbalistu pred hranicou veľkého vápna.