5:1

konec (2:1)

18.07.2020, 21:45 • San Siro, Milán • 34. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.54 4.73 6.05 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (23:50:16)
Utkání se z důvodu prevence proti koronaviru hrálo bez diváků.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 14:3. Střely mimo: 3:5. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 17:14.
Utkání je u konce a domácí AC jej dotáhlo k vysokému vítězství. Úvod druhé půle však patřil Bologni, která předvedla několik zajímavých akcí, jenže bez přesného střeleckého vyjádření. A tak udeřilo na druhé straně. Už ve 49. minutě upravil na 3:1 Ismaël Binnásir a uklidnil milánské. V 57. minutě navíc skóroval Ante Rebić a od té doby už bylo o vítězi jasno. AC si poté dovolilo i několik riskantnějších rozehrávek na vlastní půlce, vše zůstalo nepotrestáno. Navíc v úplném závěru se ještě trefil Davide Calabria a ten upravil na konečných 5:1.

90+4

90+3

Bologna se pokoušela lehce upravit drtivé skóre, hosty však zastavil hvizd hlavního a praporek pomezního sudího.

90+2

90+2. Davide CALABRIA - 5:1

90+2

AC Milán právě vstřelil branku!
Tak ještě jeden gól v podání AC. Přihrávku do běhu dostal Leao, v pokutovém území zasekl, přihrál na nabíhajícího DAVIDEHO CALABRIU a ten křížnou střelou o tyč upravil na 5:1.

90+1

AC u míče, startuje akci pravou stranou.

90

Rozhodčí nastaví čtyři minuty.

90

Další lehkovážnější rozehrávka, tu ale Santander nepotrestal a trefil pouze bránícího hráče.

89

Možná to ale lehce přehání, Donnarumma teď musel krotit trochu divočejší malou domů...

88

Lehká kombinace milánských, ti se již opravdu nikam nehrnou a snaží se pouze držet míč.

87

Faul na Baldurssona, kousek za půlkou se provinil Davide Calabria.

86

Další akce Bologni skončila ještě před centrem z pravé strany, dopředu už míří AC.

85

Utkání se už pouze dohrává, o vítězi je již nějakou dobu rozhodnuto.

84

Neuspěl ani Skov Olsen, ten byl na pravé straně tvrdě, ale čistě atakován a obrán o míč.

83

Bologna v dalším menším náporu, vše ale končí ještě před střelou, nebo před centrem.

5:1

konec (2:1)

Branky: 10. Saelemaekers (Hernández), 24. Çalhanoğlu, 49. Binnásir (Çalhanoğlu), 57. Rebić (Ibrahimović), 90+2. Calabria (Leao) – 44. Tomijasu (R. Soriano)

Karty:   51. Kjaer (ACM), 54. Saelemaekers (ACM) – 35. N. Sansone (BLG)

AC Milán: Antonio Donnarumma – Calabria, Kjaer, A. Romagnoli (C), Hernández – Binnásir (78. Biglia), Kessié – Saelemaekers (62. Krunić), Çalhanoğlu (61. Bonaventura), Rebić (82. L. Colombo) – Ibrahimović (61. Leao).
Náhradníci: Begović, G. Donnarumma – Paquetá, Bonaventura, Laxalt, Conti, Brescianini, Gabbia, Biglia, L. Colombo, Krunić, Leao.

Bologna FC: Skorupski – Denswil, Danilo (59. Corbo), Tomijasu (59. M'Baye), Dijks – A. Poli (C), Domínguez (60. Baldursson) – Orsolini (75. Skov Olsen), R. Soriano (75. Svanberg), N. Sansone – Santander.
Náhradníci: A. Da Costa – Krejčí, Baldursson, Juwara, Svanberg, M'Baye, Corbo, Medel, Barrow, Palacio, Skov Olsen.

Rozhodčí: Massa – Bresmes, Imperiale