Mostečtí Lvi – HC Trutnov

3:0

konec (0:0, 2:0, 1:0) Stav série: 1:0

07.03.2020, 17:30 • A-BENET Arena, Most • Předkolo • Petr Pracný

Třetí třetina sice začala náporem hostů, ale ten byl bezzubý, poté jsme viděli zatím nejhezčí akci utkání, kdy se ke kotouči dostal Martin Mical a parádní trefou navýšil na 3:0. Toto skóre vydrželo až do konce zápasu. Lvi tak vedou v sérii 1:0. Dycky Most (19:41:59)

59:45

Kotouč po střele Milana Böhma drží Patrik Ašenbrenner

58:39

Fanoušci hostů nám ukázali, že to nemají v hlavě v pořádku, na toaletě odpálili dělbuch

58:30

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Višňák – 2 min., nedovolené bránění).

56:33

Kotouč po střele Davida Drašara drží Patrik Ašenbrenner

56:26

Kotouč v náručí Patrika Ašenbrennera

54:59

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Krsek – 2 min., sekání).

54:46

Od modré to nabombil Lukáš Vácha. Střela vedle

53:45

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Urbánek – 2 min., pozdní dohrání).

52:13

Teď ukázal Lukáš Hosnedl, že chce nulu. Tak vynuloval před svoji brankou nepokrytého Jakuba Planého

50:33

Postavení mimo hru hostů

49:04

Hosté se zatím drží v útočném pásmu Lvů, kdo vlastně tu přesilovku hraje?

47:55

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Poul – 2 min., faul kolenem).

47:16

Kotouč za brankou Patrika Ašenbrennera

45:46

Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., držení).

45:25

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
No a teď opět mostecká hitparáda!!! Krásnou branku střílí MARTIN MICAL, asistence: Vladimír Kýhos a Štěpán Urbánek

45:11

Nahození Mikuláše Pohla někdo tečoval před Lukášem Hosnedlem, ten ovšem zareagoval na jedničku a protipohyb dokázal zastavit

44:38

Nyní se sice hraje v obranném pásmu Lvů, ale domácí přikrývají

42:52

Na modré vypíchnul kotouč a zasprintoval František Mála, nabídl kotouč Vladimírovi Kýhosovi, ten vystřelil krásně, ale Patrik Ašenbrenner vytěsnil levým ramenem mimo branku

42:15

Z pravé strany střílel Jan Bečvář, duní jen mantinely

40:35

Hosté vlétli do útočného pásma, pálili jako u Verdunu, ale pálili slepými. Ani jedna střela nemířila na branku

40:01

Ve druhé třetině hosté kousali, škrábali a snažili se být Lvům rovnocenným soupeřem, což se jim do puntíku podařilo. První velkou šanci měl Martin Mical, když v oslabení minul, druhou měl v sedmé minutě opět Martin Mical, kdy hostující brankař Patrik Ašenbrenner již ležel bezmocně rozcápnutý na ledě, zakončení Martina Micala skončilo sice v síti, ale nad brankou. První branku se podařilo vstřelit Lvům, jejím autorem byl Marek Havlík, ale byla to taková haluz. Kotouč se došoural za brankovou čáru bezmocného Patrika Ašenbrenera. I takové branky padají. V závěru druhé třetiny se Lvi ještě odhodlali k útoku a vyplatilo se. Branku vstřelil Jan Bečvář, který tečoval střelu Pavla Kuběny. Rozuzlení nám přinese třetí třetina.

40:00

39:25

A přeci jen ještě jedna branka. Z postupného útoku nahodil před branku Pavel Kuběna, tečoval JAN BEČVÁŘ. Asistence: Pavel Kuběna a Milan Böhm

38:41

Zakázané uvolnění domácích

37:56

Z levé strany těsně před hostujícím brankařem se snažil zakončit David Drašar, kotouč skončil na dresu Patrika Ašenbrennera

37:05

Nahození Miroslava Poláka zpoza modré moc Patrik Ašenbrenner neviděl, ohlížel se pořád za sebe

36:02

Z boku bekhendem vyzkoušel Lukáše Hosnedla Roman Janoušek

34:56

Ve výborné šanci se ocitl Vítězslav Nedrda, jeho střelu tečoval do sítě obránce

34:05

Střelu Jana Starého baseballovou brankářskou holí odpálil Lukáš Hosnedl. Hosté rozhodně kufry nebalí

33:15

Kotouč postupně rozehrávají Lvi, František Mála orazítkoval plexi

31:10

A co se stalo. Když si všichni mysleli, že se nic nestalo, tk se po nahození MARKA HAVLÍKA došoural za brankovou čáru. Asistence: Jan Bečvář.

30:05

Do brejku poslal Jana Stsrého z trestné lavice její dohlížitel, Jan Starý však připraveného Lukáše Hosnedla nepřekonal

29:28

Aleš Havlůj to zkusil od modré, střela byla dvakrát tečovaná, tak hostující brankař chytá

29:14

Vhazuje se po pravici Patrika Ašenbrennera

28:42

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Starý – 2 min., podrážení).

26:09

To byla šance, po přihrávce Františka Mály se dostal do brejku Martin Mical, Patrik Ašenbrenner již ležel bezmocně rozcápnutý na ledě, zakončení Martina Micala skončilo v síti, ale nad brankou

21:43

Po vyhraném buly střílí tahem Jan Bečvář, jeho střelu vyráží Patrik Ašenbrenner pravým betonem

21:38

Zakázané uvolnění hostů

21:21

Kotouč má v náručí Lukáš Hosnedl

20:43

Hosté se ihned vrhli do útoku, Lvi se však dostali do šance, Martina Micala však vychytal Patrik Ašenbrenner, který chytá v opačném gardu

20:01

První třetina nám přinesla bitvu na obou stranách. Hokej je oboustranně opatrný, velké šance nebyly ani na jedné straně. Hosty přijela posílit početná skupina jejich hlasitých fanoušků. Uvidíme, co nám přinese druhá třetina

20:00

19:31

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Polák – 2 min., krosček).
Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Mála – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Janoušek – 2 min., hrubost).

19:23

Hosté se vysvobozují

18:45

Před branku hostů se nahrnuli dva mostečtí hráči, tak to zkusil František Bakrlík, střela je někde v síti

17:35

Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Junek – 2 min., podrážení).

17:03

Štěpán Urbánek nahazuje do útočného pásma, je avizován ofsajd

16:20

Teď se do slibné šance dostal Honza Bečvář, napoprvé mu kotouč sjel, napodruhé byl připravený Patrik Ašenbrenner. Pohledná akce

15:13

Teď se až moc sebejistě dostal Jan Starý, mostecká obrana byla statická

14:43

Martin Mical se teď dostal do slibné šance, kotouč ani natřikrát nevyšťoural pod výstrojí Patrika Ašenbrennnera