NHL

New York Islanders – San Jose Sharks

4:1

konec (1:1, 2:0, 1:0)

23.02.2020, 23:08 • Nassau Coliseum, Uniondale, New York City • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 1.73 4.39 3.97 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:27

V samotném závěru tu ale ještě je přesilovka pro Sharks. Nick Leddy (NYI) stáhl za ruku na zem unikajícího Sörensena a závěr zápasu tak bude sledovat z trestné.

52:02

Timo Meier (SJS) si pomohl při zpracování kotouče vysokou holí, problém však nastal v tom, že holí navíc trefil do obličeje i obránce Islanders stojícího za ním. Tím pádem to jsou dvě minuty a pomýšlení na drama se hostům oddaluje.

49:28

Obrana Žraloků vůbec nestíhala, Mario Ferraro (SJS) ale křivdu cítí poměrně oprávněně. Leeho se prakticky hokejkou nedotkl, respektive ne v rámci hákování. Rozhodčí to leč viděl jinak a posílá obránce Sharks na dvě minuty ven.

14:55

Po komerční pauze se rozehraje první přesilovka dnešního zápasu. Stefan Noesen (SJS) podrazil v rohu kluziště Baileyho a míří na trestnou lavici.

4:1

Branky a nahrávky: 7. Lee (Barzal, Eberle), 22. Lee (Barzal, D. Toews), 38. D. Toews (B. Nelson), 58. Jo. Bailey (Lee, B. Nelson) – 11. Gambrell (R. Šimek, Meier)

New York Islanders: Varlamov (Greiss) – A. Greene, Pulock, D. Toews, Mayfield, Leddy, Boychuk (A) – Lee (C), Barzal, Eberle – Beauvillier, B. Nelson, Komarov – Bellows, Jo. Bailey (A), Dal Colle – M. Martin, Koivula, Kühnhackl.

San Jose Sharks: M. Jones (Dell) – Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed, R. Šimek, Burns (A) – Meier, J. Thornton (A), Labanc – E. Kane, Goodrow, Marleau – Noesen, Kellman, Sörensen – Gregor, True, Gambrell.

Rozhodčí: MacDougall (CAN), Pollock (CAN) – Galloway (CAN), Murphy (USA)

Diváci: 13 917

06:48 NYI 1:0 Lee (Barzal, Eberle)
10:36 SJS 1:1 Gambrell (R. Šimek, Meier)
14:55 SJS 2 Noesen, podrážení
21:10 NYI 2:1 Lee (Barzal, D. Toews)