2:0

konec (0:0, 0:0, 2:0)

23.02.2020, 18:00 • Skupina B • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 1.78 4.4 3.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Posledná dvadsaťminútovka napokon priniesla rozuzlenie tohto stretnutia. V 47. minúte otvoril skóre Galanisz a na konečných 2:0 stanovil v 60. minúte Valchař. (20:30:58)

59:55

Po zakázanom uvoľnení tu je ešte jedno prerušenie hry.

59:49

Hra je prerušená, videli sme hru vysokou hokejkou od Stretcha a vhadzovať sa bude v strednom pásme.

59:38

Hostia ešte skúšajú hru bez brankára.

59:20

Miškovec dal gól!
DVTK definitívne pečatí víťazstvo v tomto dueli. RADIM VALCHAŘ obišiel bránku Bernarda, natlačil sa k žrdi a nenápadne zasunul puk po otočke.
Asistencia: Francis Beauvillier.

59:00

Posledná minúta tretej tretiny.

58:30

Minúta presilovky práve uplynula.

58:05

Rodman získal pre svoj tím útočné pásmo. Na domácich hráčoch však je vidieť, že už sa ani vo svojej presilovke nikam nechcú náhliť a zbytočne riskovať.

57:30

Oddychový čas si vzal domáci tréner Glen Hanlon.

57:30

Tak hostia si to vôbec neprilepšujú. Na dve minúty za faul lakťom odchádza Blake Orbán.

57:02

Ritó vyrazil dopredu po ľavom krídle a poľahky nahodil na Bernarda, ktorý vytiahol svoju lapačku a bezpečne zakročil.

56:38

Macaulay ešte dokázal zachytiť puk v útočnom pásme, odstrelil ho však iba do rohu klziska a domáci si ho prebrali na svoje hokejky.

56:14

Strelu spoza ľavého kruhu dokázal brankár Rajna lapačkou bezpečne zachytiť.

55:17

Zaujímavú strelu od modrej čiary to vyskúšal typickým spôsobom Vandane. Bernard vyrážal pred seba a hráči MAC puk dokázali upratať.

54:27

Bálint Magosi zrýchlil po ľavom krídle, natlačil sa popri obrancovi a prešiel s pukom pred bránku. Zakončenie mu úplne nevyšlo, Bernard dokázal úspešne vyraziť.

54:03

Strela Macaulaya od modrej čiary bola zblokovaná a zasiahla iba obrancu Göza, ktorý pustil hokejku z rúk a okamžite odkorčuľoval na striedačku.

53:42

Miškovčania vyhadzovali puk von z obranného pásma. Za daných okolností je z toho zakázané uvoľnenie.