Filip Chytil (NYR) 0+0, 1 střela, čas na ledě 14:49
Radim Šimek (SJS) 0+0, 2 střely, čas na ledě 20:46
Hvězdy zápasu
1. Igor Šesťorkin
2. Jesper Fast
3. Joe Thornton
Je dobojováno! Hokejisté Rangers předvedli ve třetí třetině koncentrovaný výkon. Ve 47. minutě dostal jezdce do vedení Jesper Fast a následně domácí bránili velmi dobře, Igor Šesťorkin chytal celý zápas skvěle a Rangers v tomto zápase vítězí poměrem 3:2. Pro San Jose to byla třetí porážka v řadě.

59:40

Hosté zatím kombinují, ale ke střele se nemohou dostat.

59:18

Chris Kreider dostává kotouč do středního pásma.

58:56

Hosté to zkoušejí v šesti bez brankáře!

58:20

Timo Meier obkroužil bránu a z dobré pozice vypálil, ale Igor Šesťorkin si svou bližší tyč ustrážil.

57:36

Kotouč se ocitá na střídačce domácího celku. Vhazovat se následně bude ve střední třetině.

57:05

Mika Zibanejad nabral dobrou rychlost, projel po levém křídle, ale do zakončení se nakonec nedostal, jelikož jej na poslední chvíli zastavil jeden z obránců Sharks.

56:25

Až nyní se ke kotouči dostávají hosté, kteří tak mohou vyrazit do útočného pásma.

56:00

Hosté se v tuto chvíli nemohou dostat do tlaku, ve kterém by potřebovali být.

55:15

Hokejisté Rangers to nyní dělají velmi dobře. Domácí drží kotouč v útočném pásmu u mantinelu.

54:40

Střelu Jacoba Trouby od modré čáry tečoval Chris Kredier, ale Aaron Dell předvedl nejspíše svůj nejlepší zákrok zápasu.

54:02

Kaapo Kakko nahodil kotouč na bránu Sharks ze středního pásma a Aaron Dell raději hru přerušil. Následuje komerční přestávka.

53:37

Až nyní se ke střele dostal Marcus Sörensen, ale jeho pokus byl zblokován jedním z obránců Rangers.

52:57

Hra se nyní na chvíli uklidnila. K vidění nebyla žádná šance, což určitě více hraje domácím do karet.

3:2

Branky a nahrávky: 10. Fast (Panarin, R. Strome), 38. Zibanejad (Panarin), 47. Fast (Trouba, R. Strome) – 18. J. Thornton (Meier, Ferraro), 34. J. Thornton (Burns, Labanc)

New York Rangers: Šesťorkin (H. Lundqvist) – Skjei, Trouba, DeAngelo, M. Staal (A), R. Lindgren, Fox – Kreider, Zibanejad (A), Bučněvič – Panarin, R. Strome, Fast (A) – Di Giuseppe, Chytil, Kakko – Lemieux, B. Howden, J. Gauthier.

San Jose Sharks: Dell (M. Jones) – Vlasic, Ferraro, Middleton, Heed, R. Šimek, Burns (A) – Meier, J. Thornton (A), Labanc – E. Kane, Goodrow, Marleau – Noesen, Kellman, Sörensen – Gregor, True, Gambrell.

Rozhodčí: Charron, MacDougall – Flemington, Smith

Diváci: 18 006

05:33 SJS 2 Sörensen, hákování
09:35 NYR 1:0 Fast (Panarin, R. Strome)
17:55 SJS 1:1 J. Thornton (Meier, Ferraro)
24:07 NYR 2 Trouba, nedovolené bránění