07.02.2020, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Michal Břuchanský

Tipsport: 1.7 4.46 4.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

51:16

51:16 Miles WOOD - 0:5

51:16

Devils právě vstřelili branku!
To jsou věci! Flyers vedou v této třetině na střely 11:3, ovšem na góly prohrávají 0:3! Mirco Müller ve středním pásmu posunul puk MILESI WOODOVI, který si pak udělal kužel z Myerse a bekhendem zakončil mezi betony Alexe Lyona. Asistence: Mirco Müller.

44:23

44:23 Miles WOOD - 0:4

44:23

Necelých šestnáct minut před koncem už je zřejmě jasno! Shayne Gostisbehere jenom potvrdil, že se v této sezóně trápí. Na útočné modré totiž propadl a pustil do úniku MILESE WOODA, který vystřelil švihem z mezikruží a Elliott se nezmohl na prakticky žádnou reakci. Bez asistence.

41:10

41:10 Pavel ZACHA - 0:3

41:10

Také ve třetí části dávají Devils brzký gól, který se jim dokonce povedl ve vlastním oslabení! Český útočník PAVEL ZACHA zablokoval střelecký pokus Hayese a společně s Rooneym vyrazil do rychlého protiútoku, jenž vyřešil střelou mezi Elliottovy betony. Asistence: Kevin Rooney.

21:39

21:39 Damon SEVERSON - 0:2

21:39

New Jersey využívá přesilovou hru a výrazně zvyšuje své šance na vítězství! O vše se v této gólové situaci postaral DAMON SEVERSON, který zahájil akci z obranného pásma. V tom středním si narazil o mantinel a pak zprava skvěle zavěsil k vzdálenější tyči. Asistence: Mackenzie Blackwood.

00:13

00:13 Blake COLEMAN - 0:1

00:13

Zatímco proti Red Wings udržel Brian Elliott čisté konto celých šedesát minut, tak dnes inkasuje po pouhých třinácti vteřinách. Travis Zajac přehrál v rohu hřiště Myerse s Girouxem a vybojovaný puk okamžitě přihrál ze zadního mantinelu před branku, kde se bekhendem prosadil BLAKE COLEMAN. Asistence: Travis Zajac, P. K. Subban.

0:5

Branky a nahrávky: 1. Coleman (Zajac, P. K. Subban), 22. Severson (Blackwood), 42. Zacha (Rooney), 45. Wood, 52. Wood (Müller)

Philadelphia Flyers: Elliott (45. Lyon) – Niskanen, Provorov, P. Myers, Sanheim, Braun, Gostisbehere – Konecny, Giroux (C), J. van Riemsdyk – Voráček (A), Couturier (A), M. Raffl – Pitlick, K. Hayes, Laughton – Aube-Kubel, Bunnaman, Andreoff.

New Jersey Devils: Blackwood (Domingue) – P. K. Subban, A. Greene (C), Severson, Butcher, C. Carrick, Müller – Palmieri (A), J. Hughes, Bratt – N. Gusev, Zajac (A), Coleman – Simmonds, Zacha, Wood – J. Anderson, Rooney, Hayden.

Rozhodčí: Joannette, Hebert – Nansen, Murray

Diváci: 19 070

00:13 NJD 0:1 Coleman (Zajac, P. K. Subban)
01:58 PHI 2 Pitlick, podrážení
17:27 NJD 2 Hayden, držení
21:19 PHI 2 K. Hayes, podrážení