07.02.2020, 01:00 • Bell Centre, Montreal • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.95 4.14 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Tatar (MTL) 0+1, 4 střely, čas na ledě 15:36
Ondřej Kaše (ANA) 0+0, 5 střel, čas na ledě 18:24 (03:58:38)

1. Nick Suzuki (MTL) 1+0
2. Cam Fowler (ANA) 0+0
3. Brendan Gallagher (MTL) 1+0
Statistiky: Střely na bránu: 27-37; Zablokované střely: 9-16; Vhazování: 46%-54%; Hity: 25-22; Přesilové hry: 1/5-0/2; Trestné minuty: 4-10.

Montreal dnes porazil Anaheim a zaznamenal důležité vítězství

Montreal sice přišel dvakrát o jednobrankové vedení a Anaheim dotáhl zápas do prodloužení, jenže nastavený čas rychle ukončil Jeff Petry a Canadiens zaznamenali důležité vítězství. Konečný výsledek dnešního utkání v Bell Centre. Montreal Canadiens 3 Anaheim Ducks 2.

64:25

64:25 Jeff PETRY - 3:2

64:25

Montreal právě vstřelil branku!
JEFF PETRY teď vyrazil podél trestných lavic do protiútoku a poté fantastickou střelou z bodu pravého kruhu pro vhazování vymetl vzdálenější levý horní roh sítě – 3:2! Asistence: Joel Armia.

60:01

Anaheim dokázal dvakrát odpovědět na jednobrankové vedení domácího Montrealu a čeká nás prodloužení. Po třetí třetině. Montreal Canadiens 2 Anaheim Ducks 2.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:13

58:13 Carey Price vytáhl v závěru zápasu spektakulární zákrok!

58:13

Jakob Silfverberg se ocitl u pravé tyče brány v obrovské šanci, jenže Carey Price si rychle lehl na bok a pravým betonem ho parádně vychytal!

57:58

Joel Armia mohl vystřelit Montrealu důležité vítězství, jenže jeho střela z mezikruží skončila na výstroji skvělého brankáře Johna Gibsona.

57:37

Ilja Kovalčuk na pravém křídle prohrál závod o puk a pískalo se zakázané uvolnění. Rozhodčí se poté ale Montrealu omluvili a vhazovalo se ve středovém kruhu.

56:48

Ducks mohli rozhodnout v blízkosti levé tyče, jenže Carey Price skvěle zasáhl pravým betonem.

56:14

Anaheim na levém křídle vystřelil od hrazení a jeho střela mířila do předního horního rohu brány, Carey Price ji ale vyrážečkou vyrazil do ochranného skla.

3:2

Branky a nahrávky: 18. Suzuki (Petry, Tatar), 34. Gallagher (Kovalčuk), 65. Petry (Armia) – 30. Silfverberg (Rakell, Ja. Larsson), 43. D. Grant (Rowney)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Mete, Chiarot, Petry (A), Kulak, Folin, Scandella – Gallagher (A), Danault, Tatar – Armia, Suzuki, Lehkonen – Evans, Domi, Kovalčuk – Weise, N. Thompson (A), Cousins. Hlavní trenér: Claude Julien.

Anaheim Ducks: Gibson (R. Miller) – Gudbranson, H. Lindholm, Manson (A), Fowler, Holzer, Ja. Larsson – Silfverberg (A), Getzlaf (C), Rakell – O. Kaše, Steel, Jones – Terry, Henrique, N. Ritchie – Rowney, D. Grant, Deslauriers. Hlavní trenér: Dallas Eakins.

Rozhodčí: Dan O'Halloran, Reid Anderson. Čároví: Greg Devorski, James Tobias

Diváci: 20896

00:57 MTL 2 Mete, zdržování hry / posunutá branka
11:54 MTL 2 Chiarot, hákování
16:11 ANA 2 N. Ritchie, nedovolené bránění
17:18 MTL 1:0 Suzuki (Petry, Tatar)