5:2

konec (3:1, 1:1, 1:0)

07.02.2020, 18:00 • Tipsport Aréna, Žilina • Skupina B • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.3 5.8 5.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

S konštatovaním, že MsHK DOXXbet Žilina na domácom ľade porazil HK 95 Považská Bystrica 5:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám pekný zvyšok piatkového večera. Dočítania priatelia. (20:08:54)

59:36

V samom závere ešte jedna strela domácich na bránku Mária Lampera, ten skryl puk vo svojej výstroji.

59:01

Začala sa posledná minúta riadneho hracieho času.

58:52

Záver zápasu sa blíži, oba tímy už len dohrávajú zápas.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času.

57:31

Hostia ešte stále so snahou o útočnú akciu, stále sa im však nedarí v zakončení.

56:33

Hostia sa ešte snažia niečo vymyslieť v útočnom pásme, po pár sekundách však strácajú puk.

55:53

Záver zápasu sa nám neúprosne blíži, o víťazovi je viacmenej rozhodnuté, ani jeden z tímov sa už nikam neponáhľa.

55:01

Začalo sa posledných 5 minút tretej tretiny, Žilina vedie nad Považskou Bystricou zatiaľ 5:2.

54:37

Domáci v plnom počte.

54:13

Delovka hostí od modrej čiary, puk bol počas letu viackrát tečovaný, ale napokon končí v moci Maroša Mikoláša.

54:03

Hostia sa usadili v útočnom pásme.

53:55

Domáci získali puk a okamžite ho posielajú cez všetky čiary.

53:28

Hostia v plnom počte. Brankár Lamper je stále na striedačke svojho tímu.

53:15

Strela Ligasa od modrej čiary si cestu do siete domáceho tímu nenašla.

53:01

Hrá sa 4 na 4, hostia však už majú brankára na striedačke a snažia sa s výsledkom ešte niečo urobiť!