Španělský pohár

Cultural y Deportiva Leonesa – Valencia CF

0:0

po penal. (2:4) (0:0)

29.01.2020, 19:00 • Estadio Municipal Reino de León, León • Osmifinále • Patrik Czepiec

Tipsport: 6.27 3.9 1.52 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (21:50:20)
Brankář Valencie Doménech držel dnes čisté konto až do druhé série penaltových kopů, což se nakonec ukázalo jako rozhodující faktor. Oba celky předvedly bojovný výkon, kterému scházelo lepší technické provedení. Hlavně Valencia svým představením hodně zklamala a s osudem si zahrávala do poslední chvíle. Protože ale domácí střelci nezvládli penalty, po slibném výkonu a předešlém postupu přes Atlético Madrid se musí spokojit se stopkou v osmifinále španělského poháru. Zároveň ale hráčům Leonesy bude ještě nějakou chvíli hrát v hlavách písnička o tom, jak mohli uhrát čtvrtfinále Copa del Rey. Z toho se nakonec tedy raduje Valencia, která uspěla v penaltách poměrem 2:4.
Držení míče: 33 % : 67 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 4:9. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 21:9.

Daniel PAREJO

4. série 2:4

Parejovi se v dnešním utkání příliš nevedlo, teď ale dává gól a rozhoduje toto utkání. Přesvědčivá rána do levého horního víka. Outsider po velkém boji končí v osmifinále, Valencie jde dál.

Montes ARCE

4. série 2:3

Montes ještě drží naději, byla to hodně technická střela a pomalý rozběh. Tentokrát uspělo zakončení na levou stranu.

Maximiliano GÓMEZ

3. série 1:3

Gómez vypálil tvrdou ránu do horního víka, dává třetí gól a teď už jakákoliv chyba domácího celku znamená konec.

Dani PICHÍN

3. série 1:2

Pichín poprvé zkusil druhou stranu a překonává Doménecha, který opět skočil ze svého pohledu doprava.

Carlos SOLER

2. série 0:2

Giffard nedrží akcie svého týmu příliš vysoko, Soler poslal penaltu po zemi k levé tyči.

2. série 0:1

Hrotový útočník Benito také troskotá na hostujícím gólmanovi, který zvolil opět stejnou stranu. Dvě bídné penalty, dva dobré zákroky a z domácími je to nahnuté.

Francis COQUELIN

1. série 0:1

Také na druhé straně začal střídající hráč, který ale proměnil. Coquelin poslal míč bezpečně doprostřed branky.

1. série 0:0

Menudo poslal míč na levou stranu, kde ale skočil připravený Doménecho. Hned první penalta nekončí v bráně!

Střílení penalt začíná.
Ani obrovská šance Valencie v závěru nerozhodla a Leonesa má na lopatě další prvoligový tým. Uvidíme penaltový rozstřel, ve kterém jsou šance na výhru vyrovnané.

120+1

Druhé prodloužení skončilo.

120

Neuvěřitelné! V infarktovém závěru se do obrovské šance dostal Sobrino, z hranice malého vápna ale našel opět jen tělo Theresina. Nepíská se ani penalta, kterou hosté tak vehementně žádali.

118

A žlutou kartu vidí i na lavičce sedící Martínez, který si podle všeho neodpustil poznámku směrem k rozhodčímu.

118

Roh se nepovedl a Sobrina, hrozícího z protiútoku, povalil na zem Pichín. Také on si z dnešního zápasu odnese žlutou kartu.

117

Benito zapracoval ve sprintu a donutil Diakhabyho odehrát míč na roh. Jedna z posledních šancí na gól.

116

O malou chvíli už Soler střílel nebezpečněji, ale znovu spíše do středu brány.

115

Torres zopakoval recept z kraje na střed, ale záložní řada Valencie je velkým zklamáním. Dobrý pas zpracoval prachbídně Soler, čemuž odpovídala i následná střela.

114

Pichín s bolestivou grimasou ve tváři nestihl ani další balón do běhu.

113

A znovu Gudino, který teď zapomněl na roli ofenzivního krajního záložníka a vypomáhá unavené obraně.

112

Parejo čechral centr do vápna, kde si ale poradil s osmnáctkou hrající Gudino.

111

Penalty se blíží mílovým krokem. Aktivní Torres si seběhl z pravé strany až na tu levou, ale z dobré střelecké pozice nedokázal najít prostor mezi třemi tyčemi.

110

Parejo zahrával další standardku, hosté už ale zase byli v jedenácti, navíc na zadní tyči Torres míč netrefil, jak zamýšlel.

109

Míč pro rozhodčího připadá Valencii, který přerušil útok kvůli zranění jednoho z domácích hráčů. Byl to Theresin.

108

Na levé straně mohl poslat dlouhý aut do šestnáctky Gayá, rozhodl se ale pro krátké řešení a byl z toho nebezpečný kontr hostů.

107

Dlouho se Gerard Giffard nemusel ukázat v akci, proti střele Torrese to bylo ale více než zapotřebí. Skvělý reflex na přední tyči a Valencia následně fauluje prostřednictvím Sobrina.

106

Torres si dával na čas a Iván González mu míč ve skluzu odebral.

106

Začalo druhé prodloužení.
V první části prodloužení jsme viděli více šancí, než v celém druhém poločase. Stav 0:0 ale stále prolomen nebyl.

105+1

První prodloužení skončilo.

105+1

Castaneda nesouhlasil s postranním rozhodčím a ten hlavní jej za pusu na špacír trestá žlutou kartou.

105+1

Přihrávka z říše nočních můr, kterou předvedl Parejo. Je otázkou, proč zůstal na hrací ploše i přes všechny čtyři střídání.

105+1

Loket do tváře Sobrina a uvidíme ještě jeden přímý kop z ostrého úhlu.

105

Další šanci zahazuje Soler. Mezitím se nastavuje jedna minuta úvodní části prodloužení.

105

Gudino dal balónu pěknou rotaci, jenže co z toho, když ve vápně nestál jediný hráč v bílém.

104

Ani přes pravou stranu to teď hostům nevyšlo, když Torres nedosáhl na dlouhou přihrávku z obrany.

104

Benito opět nestihl vyběhnout z ofsajdového postavení a přerušuje se.

102

Aitor na přední tyči vyskočil nejvýše ze všech, po další kombinaci se ale ke střele odhodlal Gabriel, avšak minul.

102

Torres dostal míč do pokutového území, kde už stál zaparkovaný Gómez. Hostům zprostředkoval alespoň roh.

99

Luque už gól nevstřelí a nahrazuje jej Menudo. Střídání připravili i hosté, na trávník už vběhl Sobrino, který je čerstvou silou za hroťáka Gameira.

99

99. Luque po své střele orazítkoval břevno hostující branky!

99

Luque čekal na svou velkou šanci více než 98 minut, balón ale napálil po úžasné přihrávce Montese jen do břevna.

98

Zprava to zkoušel možná podesáté v dnešním zápase Torres. A stejně jako v drtivé většině předchozích případů nikoho ze svých spoluhráčů neoslovil.

98

Teď už Leonesa situaci ve vápně zvládla s větším klidem a vyhání soupeře ke středovému kruhu.

97

Další zákrok Garrida po rohu.

97

Nepříjemný centr měl dopadnout na nohu Goméze, až Garrido González se postaral o záchrannou brzdu svým skluzem.

96

Gudino pálil znovu z hranice pokutového území, když neviděl možnost přihrát. Protože ale v době střely prakticky zastavil, nemohl Doménecha absolutně nachytat.

95

Obrany v úvodu poločasu nabízejí den otevřených dveří, akce ale končí ve finální fázi, většinou pak nepřesnou přihrávkou.

94

Castaneda se z pozice krajního obránce odhodlal na výlet až k rohovému praporku, ale jeho vzdušná přihrávka zapadla za brankovou čáru. Odkop Doménecha.

94

Gabriel Paulista ztratil trpělivost a napálil míč na branku z dobrých 35 metrů. Střela šla nad a Gerard ji jen zkontroloval pohledem.

93

Tohle nebyla vůbec špatná kombinace, díky které se hosté dostali až do šestnáctky. Soler si sbíhal na penaltový puntík, přihrávka ale proletěla těsně kolem něj.

92

Centr z vlastní poloviny našel Sergia Benita v ofsajdu.

92

Luque se nedokáže pořádně probojovat přes své strážce. Teď si s ním hravě poradil Correia, který naopak hraje hodně nadprůměrný zápas, na rozdíl od svých kolegů.

91

Začal první poločas prodloužení.
Ani druhý poločas nepřinesl branku. Dlouho to přitom vypadalo, že neuvidíme ani pořádnou šanci. Až ke konci druhé půle přestřelil horní tyč z dobré pozice Parejo, pálit zkoušel i Gayá, ale ani jedna rána se neujala. Domácí se osmělili až těsně před 90. minutou, Benito ztroskotal na dobrém zákroku Doménecha a obránce Diakhabyho. Do prodloužení se jde za stavu 0:0.

90+6

Druhý poločas skončil.

90+6

Montes zasáhl ve vápně a Valencie bude znovu dobývat pokutové území.

90+6

Luque ze špatné pozice vybojoval maximum a na branku poslal alespoň nepříliš prudký centr. Doménech se nenechal zaskočit.

90+5

Poslední minuta nastavení, možná ale rozhodčí ještě něco kvůli ošetřování přidá.

90+4

Střelu Montese z hranice vápna zachytil Doménech do svých rukavic a rychle se jal rozehrávat.

90+4

Torres byl zoufalý a nevěděl, co dělat s míčem u brankové čáry. Jeho přihrávku nepochopil asi nikdo na stadionu.

90+3

Hra neprobíhala dobré dvě minuty, neboť oba borce museli ošetřit lékaři.

90+1

Komplikace Valencie zažehnal Diakhaby, a pak musel čelit ataku Aitora. Jasná žlutá karta pro domácího hráče po nevybíravém skluzu.

90+1

Hrát se bude ještě 5 minut, pokud nepadne gól, uvidíme prodloužení.

90

Luque to přehnal se silou svého nákopu do šestnáctky.

90

Nedorozumění Correiay ve spolupráci s brankářem Doménechem. Ten nestihl míč na hrací ploše a bude se kopat roh.

89

Domácí mají překvapivě tlak. Valencie se musela bránit dalšímu ataku z levé strany, Castaneda ale přihrál Pichínovi na místo, odkud nemohl vypálit.

88

Luque utáhl svou technickou střelu, ale ta se přesto točila až příliš vysoko.

87

87. Největší šance Leonesy ve druhé půli

87

Největší šance domácích ve druhém poločase. Pichín našel Benita, který míč skvěle trefil, ale Doménech byl včas na zemi. Dorážku zastavil bránící hráč.

86

Brankáře Giffarda zkoušel dalekonosným pokusem překvapit Soler, před brankou stál ještě střídající Gómez, ale k míči se nedostal.

85

Benito se rozplácl, jako kdyby skákal do bazénu. Rozhodčí na podobné výjevy absolutně nebere ohled.

84

Hosté jsou stejně jako v prvním poločase nejvíce nebezpeční až v závěru. Torres je hodně agilní, ale přesnost mu bohužel pro Valencii schází. Centr namířil na přední tyč, kde stál připravený González.

82

Také Kondogbia se v pozici osamoceného defenzivního záložníka značně vyšťavil a prostor dostává Francouz Coquelin.

82

Nabídka do vápna, kterou zkusil poslat Gayá z levé strany. Zaúřadoval stoper Garrido González.

80

Kapitán Martínez předává svou pásku a na hřiště pouští Sergia Marcose.

79

V akci byl Castaneda, jenž zastavil Torrese.

78

Dobrá kombinace hostujícího celku vedla až k zakončení Pareja, kterého oslovil Gómez. Uprostřed šestnáctky namířil svou střelu nad plánovaný cíl.

76

Kondogbia skončil na zemi a už zase planou vášně. Rozhodčí totiž nechal rozjet nebezpečný kontr domácích, aby ho rázem přerušil a vrátil se k faulu Martíneze.

76

Střídají i domácí. Samu Araújo nebyl na kraji obrany příliš viditelný a vystřídá ho Castaneda.

75

Výměna post za post na straně Valencie. Costa má odpracováno a bude sledovat počínání svého kolegy Gayái.

74

Benito byl dobře rozjetý a v průběhu pěti minut rázem vidíme už třetí žlutou kartu, kterou přijímá Soler za svou záchrannou brzdu.

73

Montes Arce nefauloval Correiau zas tak ostře, protože si ale neodpustil slovní dohru, kterou počastoval svého soupeře, schytal i on žluté napomenutí.

72

Nepřesnosti na obou stranách hřiště, rozehrávky se ujme Gerard.

71

Tentokrát už sudí žlutou kartu tasit musel. Kondogbia šel vědomě pozdě do souboje na útočné polovině a přišlápl svého soupeře.

70

Ani Soler nepronikl až k zakončení.

69

Nyní pro změnu na středu hřiště padl jako podťatý Benito, brzy se ale zvedá, když rozhodčí jeho prosbu o hvizd nevyslyšel.

68

Teď v přemíře snahy fauloval Costa, a protože Pizarro zatím pro kartu nesáhl, nebezpečná hra graduje. Na nepovolené zákroky momentálně 14:7.

68

Martínez byl nějakou dobu ošetřován, už se ale hlásí o povolání zpět na hrací plochu.

66

Correia svým výpadem po pravé straně znovu zavařil domácímu celku, i když se ale domáhal penalty, nakonec sám fauloval Martíneze.

65

Parejo si zase vzal míč z přímého kopu pod svou taktovku, dnes mu ale není přáno, nastřelil zeď.

64

Nebezpečná standardka pro Valencii po faulu Gonzáleze na Solera.

63

Osmnáctiletý Lee se snažil něco vymyslet, ale nevedlo se mu a na hřišti už je Gómez, střelec dvou branek z minulého utkání proti Barceloně.

62

Domácí se natlačili ve slušném počtu do šestnáctky, ale kombinace vzduchem skončila znovu až za brankou. Centroval Benito.

62

Ne, hosté si zkrátka neví rady. Gabriel Paulista a Diakhaby v záloze nikoho nenašli, a tak poslali míč zpátky na gólmana Doménecha.

61

Atmosféra na stadionu v Leónu je skvělá, hosté mezitím připravují střídání.

59

Domácí zkoušeli proniknout po pravé straně. Gudino se ale po ztrátě míče na rozhodčího pousmál a peláší na vlastní polovinu.

58

Hra se značně začíná kouskovat, teď je faul odpískán Kondogbiovi, který za límec stáhl k zemi Montese Arceho.

57

Luque zase až příliš zpomalil a pak místo míče nakopl Gabriela Paulistu. A aby toho nebylo málo, nechtěně svého soupeře zasáhl i pěstí.

56

Hosté absolutně nevyužívají vzdušné převahy. Teď dokonce ve vápně byli v přesile, ale Torres neoslovil nikoho ze spoluhráčů. Míč v zámezí.

55

Benito si dlouho vyříkával souboj s Costou, oba musel uklidnit sudí Pizarro.

54

Kondogbia zůstal naprosto osamocen, Gabriel na něj úplně zapomněl, ale domácí zvládli srazit jeho hlavičku. Z dalšího rohu už nevzniklo žádné ohrožení.

54

Parejo tradičně napálil blokujícího muže, Valencie se přesune k rohovému praporku a čeká ji další rozehra.

53

Parejo faulován na středu hřiště a hosté budou zřejmě centrovat do vápna.

52

Domácí se mohli tlačit dopředu, ale Luque po pasu Benita nejprve akci zbrzdil, a následně nevyužil ani zpětné přihrávky Aitora, když centroval znovu pouze do připravené defenzivy.

51

Benito se tlačil dopředu jako tank, ale skvělou práci předvedl Gabriel. Tělem odstavil soupeře a nechal míč doputovat za čáru.

50

Gudino končí na trávníku poté, co schytal nepříjemný šlapák. Píská se faul.

49

Lee teď oslovil naběhnutého Gameira, Theresin likviduje i další centr z levé strany.

49

Vzdušné pasy Leemu nevycházejí. Po dalším z nich následuje pouze odkop Leonesy.

47

Correia je aktivní na pravé straně, teď napálil míč do blokujícího Montese a ten zůstal ležet na zemi po nepříjemném zásahu, pravděpodobně do slabin.

47

Aitor nabíhal na průnikovou přihrávku, tu ale ukořistili hráči Valencie.

46

Po rozehrávce Gameira hosté dlouho balón nedrželi.

46

Leonesa i v dnešním utkání ukazuje, že její nečekaný úspěch v minulém kole Copa del Rey proti Atléticu Madrid nebyl náhodný. Domácí působí velmi vyzrále po taktické stránce a soupeře pustili jen do pramála vyložených šancí. Možná ta vůbec největší přišla v samotném závěru první půle, kdy Correia neměl dostatek času seřídit mířidla, když se k němu dostal míč před zcela odkrytou bránu po chybě Theresina. Ten ale jinak předvádí nadstandardní výkon a bortí drtivou většinu útočných akcí favorita. Na druhé straně se k největšímu ohrožení branky dostal Galván, když svým centrem trefil brankovou konstrukci, avšak ve 23. minutě musel opustit plac pro zdravotní komplikaci. Po prvním poločase platí stav 0:0.

45+2

45+1

Pichínova střela v jednominutovém nastavení. Šla při zemi, problémy nenadělala.

45

45. Šance hostujícího celku po zaváhání brankáře

45

Gameiro ve skluzu skvěle poslal míč přes brankáře Gerarda a Theresin snad poprvé v utkání výrazněji zaváhal. Při zpracování ho zaskočil Correia, který ale před prázdnou brankou zakončil nad.

44

Po delší době vážnější akce. Parejo zase vyzval k zakončení Gameira, který se ve velmi stísněném prostoru protlačil ke střele špičkou kopačky. Z takové pozice ani nešlo přesně pálit.

43

Parejo přihrával patičkou nakrátko, což nemělo šanci na úspěch.

42

Costa opět kombinoval s osmnáctiletým Jihokorejcem Leem. Po jejich ťukesu se do vápna snášel další centr, který ale ani tentokrát nenašel adresáta v tmavém dresu.

41

Rozehrávka nakrátko hostům nevyšla, po faulu ale zůstávají v držení meruny.

40

Aitor měl sice možnost balón propustit za svá záda, kde nikdo nestál, protože ale neměl o situaci přehled, poslal míč na roh.

40

Costa zase skončil už před pokutovým územím, když na něj vystartoval stažený Gudino.

39

Costa se musel mít na pozoru po centru Pichína do vápna. Valencii se podařilo získat kontrolu.

38

Ošemetná situace ve vápně vede k dlouhému odkopu Leonesy.

37

Luque ztratil míč ještě na obranné polovině a Soler nacházel Costu. Skvěle hru znovu přečetl Theresin, u nějž končí většina pokusů hostů.

36

Valencia zatím nemá moc šancí ani dobrý pohyb. Když už se k centru dostal Lee, nedokázal ho procpat až ke Gameirovi.

35

Za záda se drží Gudino, avšak u něj zatím střídání nehrozí.

34

Z pravé strany se o průnikovou přihrávku pokusil Correia, ale Torres neměl potřebnou rychlost, aby ji dostihl ještě před brankovou čárou.

33

Domácí v případě potřeby sáhnou k faulu, už jich na kontě mají pět. Tentokrát na středu hřiště nepovoleně hrál Luque.

32

Maják zvaný Diakhaby hrozí zakončeními po rohu, jeho další hlavička se snesla pouze nad branku Leonesy.

31

Hrotový útočník Gameiro dostal nabídku do velké šance, ale kvůli špatnému zpracování se podařilo domácím zablokovat jeho následnou ránu.

30

Gameiro se snažil využít momentu překvapení a vpadnout do nepřipravené obrany, avšak Theresin se rychle stihl vrátit.

29

Luquemu přihrávka trvala, nakonec vyslal pouze přetažený balón, který ale Costa musel odpravit na aut.

27

Rozehrávka nakrátko a následný centr Pareja, který ale skončil u Pichína. Ten při protiútoku centroval z levé strany. Našel sice jen obránce Correiau, ale rozhodně vypadá namlsaný po brzkém střídání.

27

Martínez zapojil do souboje s Gabrielem Paulistou ruku. Musí to být standardní situace.

26

K radosti domácích fandů se pas Gameira na Solera absolutně nepodařil a aut patří Leonese.

25

Pichín poprvé v akci na levé straně. Přes Correiau se neprotlačil.

25

Benito se pokusil o ránu a domácí se osmělují. Tentokrát se jednalo o střelu do připraveného bloku.

24

Domácí se tlačili dopředu a domáhali se faulu na Gudina. Mezitím už rozehrál Doménech.

23

Galván není schopen pokračovat a jeho místo na hrací ploše zaujme Pichín. Nakonec to vypadá na problém s ramenem.

21

Soler mezitím zafačoval svůj zkrvavený prst, těžko říct, v jakém souboji si něco takového přivodil. Přímák domácích zamířil do rukavic Doménecha.

21

Benito předeslal balon znovu na levou stranu, kde Correia loktem možná vyrazil dech Galvánovi. Ten zůstává v předklonu.

20

Correia v dobré rychlosti postupoval podél postranní čáry, centrem ale trefil bránícího hráče.

20

Hlavička Kondogbiy, který předběhl Diakhabyho. Stoper Valencie se možná na svého spoluhráče bude chvíli zlobit, už ale musí sprintovat na obrannou polovinu.

19

Dobrý odkop domácích a Parejo už se stěhuje k rohovému praporku.

18

Diakhaby našel kopečky Leeho, který viděl nabíhajícího Gameira. Míč k němu ale nedoputoval.

17

Gudino už si hledal prostor ve vápně, povodil i Costu, ten se ale do souboje vrátil a balón dostal do bezpečí.

16

Příliš tvrdě ve vzduchu zasáhl Kondogbia, domácí mohou po delší době zaútočit.

15

Domácí vycházejí ze zabezpečené obrany. Souboj v pokutovém území nahrál Ferran Torres a rozhodčí pochopitelně nařizuje odkop od branky.

14

Aitor nedokázal po odkopu Gerarda zachytit hlavičkou centrovaný míč a po autu už zase útočí Valencia.

12

Hosté kombinovali na vlastní polovině a chvíli to dokonce vypadalo, že opustili s míčem hrací plochu. Postranní sudí ale praporek nezvedá a akce pokračuje.

11

Krásné prostrčení míče předvedl Torres, ale není to gól. Theresin zachránil situaci, když ukradl šanci Solera. Ten by ve skluzu zakončil do prázdné klece.

10

Po vhazování k faulu na středu hřiště sáhl Martínez, nemohl tak pokračovat v protiútoku.

8

Martínez našel Luqueho, který poslal míč na levou stranu Galvánovi. Jeho centr se překvapivě snesl až na brankovou konstrukci, Doménech by ale situaci zřejmě zkontroloval.

7

Matínez si našel Pareja a fauloval ho na středu hřiště. Sudí Pizarro domlouvá domácímu hráči.

6

Na druhé straně se k zakončení odhodlal Gameiro a kulhá poté, co schytal nepříjemný šlapák. Jelikož hrál ale v souboji hlavní roli míč, nepíská se penalta.

6

Další vzdušný balon z levé strany, ale domácí se nedokázali hlavou Sergia Benita prosadit a míč nakonec skončil až v autu.

4

Lee proskočil až na hranici šestnáctky, centr se mu absolutně nevyvedl.

3

Gabriel Paulista poslal balon na pravou stranu a Valencia se snaží vykombinovat první útok.

2

Ten nebyl vůbec špatně rozehrán, ale stoper Theresin nedokázal své hlavičce poskytnou potřebnou razanci.

1

Centr do šestnáctky vyslal Gudino, ale Correia byl na zadní tyči včas. Domácí mají k dispozici roh.

1

Cultural y Deportiva Leonesa: Gerard Giffard – Aitor, Garrido González, Theresin, Samu Araújo – Martínez, Montes Arce – Gudino, Luque, Galván – Sergio Benito.
Náhradníci: Castaneda, Marcos, Menudo, Martín Alfonsito, Montagud, Pichín, Rodas

Valencia CF: Doménech – Costa, Diakhaby, Gabriel Paulista, Correia – Kondogbia – Lee, Parejo, Soler, Torres – Gameiro
Náhradníci: Gómez, Coquelin, Esquerdo, Gayá, Mangala, Rivero, Sobrino

Rozhodčí: Pizarro – García, J. Garrido.

Cultural y Deportiva Leonesa

Leonesa hraje divizi B a ve své soutěži se pohybuje v předních příčkách tabulky. Konkrétně je na druhém místě za vedoucím Logrones, na kterého ztrácí čtyři body.
Leonesa se však v minulém kole poháru postarala o překvapení, když porazila Atletico Madrid. Atletico vedlo od 62. minuty, avšak v 83. minutě přišlo vyrovnání a nakonec inkasovali ještě jednou v prodloužení a s pohárem se překvapivě poroučeli hodně brzo. Na branku Leonesy šlo za celý zápas dohromady 24 střel na branku (10 z toho šlo mimo tři tyče)!

Valencia CF

Netopýři v minulém kole hráli s Logronesem, který hraje stejnou soutěž jako jejich dnešní soupeř. Vedoucí celek Segundy Division B porazili těsným rozdílem 1:0. Svou branku dali v 15. minutě a od té doby drželi svůj hubený náskok. Nakonec k překvapení nedošlo a Valencie dnes vyzve dalšího účastníka Segundy B.
Valencie je nyní nejspíše v dobrém rozpoložení, neboť se jim v LaLize, o víkendu, podařilo porazit Barcelonu 2:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

0:0

Karty:   73. Montes Arce (LEO), 90+1. Aitor (LEO), 105+1. Castaneda (LEO), 118. Pichín (LEO), 118. Martínez (LEO) – 71. Kondogbia (VAL), 74. Soler (VAL)