0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

25.01.2020, 17:30 • CZ LOKO Aréna, Jihlava • 15. kolo • Milan Horák

Tipsport: 1.15 8.5 10.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V dnešním pátém vzájemném utkání mezi Duklou a Kadaní vítězí potřetí v sezoně Trhači. Góly ze druhé třetiny a skvělý výkon Neužila stačily na to, aby udrželi dvoubrankový náskok a zaslouženě z dnešního zápasu berou tři body.

Děkuji vám za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (19:58:49)

59:50

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., držení).

59:30

Pohl vypálil tvrdě, ale pouze do masky Neužila.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:50

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Tomáš Jiránek – 2 min., pozdní dohrání).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Filip Eliáš – 2 min., sekání).

57:18

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Daniel Kolář – 2 min., podrážení).

56:49

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jaroslav Kůs – 2 min., hrubost).

56:26

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jiří Fronk – 2 min., pozdní dohrání).

55:36

Brož má po střele z pravého kruhu kotouč pod lapačkou.

54:05

Kadaň zakládá svůj útok až od branky Neužila.

53:30

51:26

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., hrubost + 10 min. osobní trest, nesportovní chování). Trest odpyká David Homer.

50:55

Vála se odhodlal ke střele z modré, také ale minul soupeřovu klec.

50:11

Fronk se dostal ke střele z levého kruhu, ale minul prostor tří tyčí!

49:15

Nahození kotouče do pásma skončilo až u Neužila, který raději kotouč přikryl.

48:00

Piegl si vybruslil s pukem na vrcholek kruhu, ale jeho střela mířila až moc vysoko nad branku Neužila.

47:27

Holý nestihl kotouč před modrou čarou a hráči Dukly se musí stěhovat zpět do středního pásma.

46:03

Pohl natáhl na modré čáře k tvrdé ráně, ale ta opět skončila pouze v lapačce Neužila.

45:36

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Jakub Illéš – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Filip Eliáš – 2 min., hrubost).

45:09

Delmarche schytal hit od Poletína, který si na něj vyšlápl tvrdě u mantinelu.

43:26

Kolář vypálil tvrdě z modré čáry, ale když nedosáhne Neužil, podrží ho tyčka! Druhá tyč v dnešním zápase Neužilovy branky!

42:00

Anděl prověřil Neužilovu reakci z levého kruhu.

41:10

Pekr se ocitnul ve vyložené šanci před brankou soupeře, ale jeho střela skončila na připravených betonech Neužila.

40:05

Kadaň se ujímá kotouče po zahajovacím buly možná poslední třetiny.

40:01

Do kabin jdou po druhé části spokojenější Trhači. Ve 25. minutě otevřel skóre dnešního klání Koblížek, následně ve 34. minutě navýšil Prymula na 2:0. Neužil si skvělým výkonem stále drží čisté konto.

Třetí třetina začíná za 16 minut.

40:00

39:00

Dukla je již nyní v plném počtu.

38:17

Anděl prověřil Neužila z pravého kruhu, ale Neužil dnes odmítá pustit jakýkoliv kotouč za svá záda.

37:05

Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Robin Staněk – 2 min., napadení).

36:50

Juda se dostal k dorážce po střele Vítězslava Brože z modré čáry, ale ta skončila pouze na včas sevřených betonech Neužila.

35:48

Kadaň vyhazuje kotouč pouze za cenu zakázaného uvolnění. Hra se přesune zpět před Neužilovu svatyni.

35:11

Střela z modré skončila pouze v lapačce Jana Brože, který střelu dobře viděl a neměl s ní žádný problém.

34:35

Hra byla přerušena kvůli přihrávce rukou. Vhazovat se bude před klecí Brože.

33:35

33:35 Patrik PRYMULA - 0:2

33:35

Kadaň právě vstřelila branku!
Přesné přihrávky před brankou Brože si vyměnili Štěpán Čech s PATRIKEM PRYMULOU, který dokázal v předbrankovém prostoru poslat kotouč k levé tyči – 0:2! Asistence: Štěpán Čech, Denis Zeman.

31:48

Sražená střela Rindoše skončila až v ochranné síti za Brožem. Následuje vhazování z levého kruhu.

30:56

Jiránek se dostal ke střele z pravého kruhu, trefil ale pouze stojícího obránce před sebou.

29:41

Domácí kombinují v útočném pásmu před Neužilem, ten ale šancím stále odolává a odmítá inkasovat.

29:11

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jakub Trefný – 2 min., sekání).

28:28

Pekr se dostal ke střele z mezikruží, kterou ale Neužil vyrazil opět svým ramenem, stejně jako v první třetině. Kotouč skončil až v ochranné síti!

26:18

Illéš zavezl puk do pásma po pravé straně, vyslal střílenou přihrávku před branku Neužila, ale v předbrankovém prostoru nebyl nikdo, kdo by ji zužitkoval.

24:57

24:57 Tomáš KOBLÍŽEK - 0:1

24:57

Homer předložil přihrávku TOMÁŠOVI KOBLÍŽKOVI před branku Brože, Koblížek nejprve trefil beton Brože, ale následná dorážka už skončila v jeho kleci – 0:1! Asistence: David Homer, Michael Foltýn.

24:01

Čech vyprášil lapačku Brože střelou z levého kruhu.

22:49

Pohl zavezl kotouč do pásma, objel branku Neužila, ale dál s pukem už nic nevymyslel.

22:19

Kadaň je také v plném počtu. Krátká přesilovka domácí Dukly nevedla k žádné větší šanci.

21:32

Dukla je již nyní v plném počtu a začíná její přesilová hra.

21:00

Kadaň se dostává do útočného pásma po pravé straně kluziště.

20:19

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Jan Müller – 2 min., sekání).

20:05

Po buly se kotouče ujímá Kadaň a míří vpřed. Kadaň také dohrává přesilovou hru z první části po vyloučení Staňka.

20:01

V první třetině gól nepadl, i přes nespočet šancí na obou stranách. Zvonila také tyčka Neužilovy branky po střele Jiránka. Kadaň bude začínat druhou třetinu v početní výhodě po vyloučení Staňka v poslední minutě.

Druhé třetina začíná za 16 minut.

20:00

19:30

19:15

Harkabus si projel celé útočné pásmo, ale v konečné fázi nedokázal kotouč poslat do prostoru tří tyčí.

19:00

Probíhá poslední minuta první třetiny.

18:33

Brož zasáhl po střele z modré svojí lapačkou.

17:30

Domácí se nyní nemohou dostat přes obránce Kadaně, kteří stráží modrou čáru velice slušně.

16:00

Vála zavezl kotouč do útočné třetiny, posunul ho na Lichance, který vypálil zprava.

15:33

Je pískáno opět zakázané uvolnění Kadaně.

14:50

Zakázané uvolnění přesune hru zpět před Neužila a jeho svatyni.

14:37

Neužil má po nahození kotouč pod lapačkou. Následuje vhazování z pravého kruhu.

13:54

Brož v poslední chvíli zasáhl a stačil chytit kotouč, který mu propadl, těsně před brankovou čarou!

12:30

Juda posunul kotouč do předbrankového prostoru na Lichancem, ale ten se v šanci nedokázal prosadit!

11:27

Dubský se dostal ke střele z mezikruží, ale Brož měl svoji vyrážečku připravenou a včas zasáhl.

10:55

Jiránek vypálil tvrdou střelu z modré, ale kotouč skončil pouze na horní tyčce branky Neužila!

10:15

Kolář zavezl kotouč do pásma, ale nenašel nikoho volného ze svých spoluhráčů.

09:25

Brož se dostal do postavení mimo hru špatným postavením na modré čáře.

09:11

Hosté jsou již v plném počtu.

08:48

Špatné postavení domácích na modré čáře, vyústilo pouze v ofsajd.

07:56

Chlubna předložil Andělovi na mezikruží přesnou přihrávku, ale ten obrovskou šanci nevyužil!

07:35

Domácí kombinují v útočném pásmu a snaží se ze své první přesilovky vytěžit maximum.

07:02

Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (David Homer – 2 min., podrážení).

05:55

Půža nepřesně rozehrál ze svého obranného pásma a Kadaň se zmocňuje kotouče.

05:34

Brož po nahození rychle rozehrál svojí holí a vyslal spoluhráče dopředu.

05:01

Prymula se dostal ke střele na pravém kruhu, ale kotouč po jeho střele skončil až v ochranné síti za Brožem. Vhazovat se bude z pravého kruhu.

04:00

Poletín vypálil z vrcholku levého kruhu, ale opět úřadovalo rameno kadaňského gólmana.

03:10

Kadaň nyní zavřela Duklu v pásmu a kombinuje před brankou Brože.

02:54

Lichanec se dostal do úniku, ujel oboum obráncům, ale na bekhendový blafák mu Neužil neskočil.

02:40

Kadaň zakládá svůj útok až od své vlastní branky.

02:06

Jiránek pouze nahodil kotouč do pásma a jeho lajna míří na střídačku.

01:42

Pekr se vydal na výlet po pravé straně kluziště a tvrdou střelou prověřil rameno Neužila, který s klidem puk vyráží.

00:50

Také Brož na druhé straně si připisuje první zákrok.

00:30

Neužil si připisuje první zákrok po střele Skořepy z pravé strany hřiště.

00:05

Domácí se ujímají kotouče po zahajovacím buly.

00:01

HC Dukla Jihlava: Jan Brož (F. Krejčí) – Staněk, Piegl, J. Pohl, D. Kolář, J. Holý, Vála, Půža – V. Brož, Skořepa (C), Illéš – Anděl, Poletín, Pekr – Jiránek (A), Fronk, Chlubna – T. Harkabus, Lichanec, Juda.

SK Trhači Kadaň: Neužil – Trefný (C), Eliáš, Foltýn, Procházka, Poizl, D.Zeman, Delmachre – Wágner (A), Kůs (A), J. Müller – Homer, Rindoš, Koblížek – Čech, Prymula, Wojnar – Dubský.
Příjemný hokejový podvečer z Jihlavy!

Dnes Dukla přivítá na ledě předposlední celek skupiny poražených – SK Trhači Kadaň.

Dukla má nyní vítěznou šňůru tří vítězství v řadě a bude se pokoušet ukořistit i čtvrté na domácím ledě proti papírově slabšímu soupeři, se kterým se ale letos velice trápí.

Kadaň si připsala v posledním kole dva body proti Třebíči, nad kterou zvítězila po samostatných nájezdech.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.