5:2

konec (2:0, 0:1, 3:1)

25.01.2020, 12:30 • Ufa Arena, Ufa • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 2.54 3.86 2.44 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezké odpoledne a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (15:07:54)
Československá stopa v utkání
Do utkání žádný český, ani slovenský hráč nenastoupil.
Statistiky

Střely na branku: 40:34
Zásahy brankářů: 32:35
Vyhraná vhazování: 32:35
Hity: 8:16
Trestné minuty: 12:18
Utkání je u konce a Salavat si připisuje cennou výhru. I ve třetí třetině jsme sledovali aktivní a svižný hokej a byla to na góly ta nejbohatší třetina. Jako první se trefil domácí Alexandr Kadějkin, na jehož trefu zvládl rychle zareagovat Roman Starčenko, jenže domácí se udrželi v tlaku a Teemu Hartikainen dal v 50. minutě gól na 4:2. A když se pak v 57. minutě prosadil Nikita Sošnikov, uzavřel skóre na na 5:2.

59:40

Puk je u Metsoly, ten však může hru kontrolovat ze svého brankoviště. Publikum již oslavuje výhru a zisk bodů.

58:22

Salavat je opětovně v útočném pásmu, akce už však nejsou vedené s takovou razancí.

57:57

Další vyloučení na straně Barysu, Linus Videll dostal dvě minuty za hákování.

56:44

56:44 Nikita SOŠNIKOV - 5:2

56:44

Ufa právě vstřelila branku!
A je patrně rozhodnuto. Domácí se v přesilovce natlačili do útočného pásma, přihrávku zpoza branky dostal NIKITA SOŠNIKOV a z nulového úhlu překvapil gólmana Barysu – 5:2! Asistence Linus Omark.

56:15

Domácí Pavel Koledov dostal dvě minuty za hrubost, hostující Pavel Akolzin 2+2 minuty za hrubost.

56:15

Po Metsolově zákroku tu máme šarvátku mezi domácím Koledovem a hostujícím Akolzinem. Rozhodčí se mezi něm museli rychle vrhnout, aby oba kohouty rozdělili.

55:42

Přihrávku do sóla dostal domácí Kručinin a i když byl v závěru akce těsně bráněn Metalnikovem, dostal se do zakončení. Karlsson zakročil svým levým betonem.

54:22

Hosté jsou v plném počtu, Akolzin se vrátil na ledovou plochu.

53:24

Další pokusy zblízka, Karlsson se několikrát musel na brankovišti hodně ohánět.

52:41

Z otočky vystřelil Hartikainen, puk skončil těsně vedle.

52:22

Přesilovka pro Salavat, dvě minuty za držení dostal Pavel Akolzin.

51:52

Oba celky teď hrají taktiku dlouhých přihrávek, na obou stranách to ale nepřináší kýžené ovoce.

50:57

Tentokrát domácí pouze vyhodili na zakázané uvolnění, po chvilce se tak bude vhazovat před Metsolou.

5:2

Branky a nahrávky: 13. Kugryšev (Kadějkin), 19. Hartikainen (Omark), 42. Kadějkin (Kugryšev, Lisovec), 50. Hartikainen (Larsen, Omark), 57. Sošnikov (Omark) – 33. Ohtamaa (Videll, Dietz), 44. R. Starčenko (Ohtamaa, Videll)

Salavat Julajev Ufa: Metsola (Karejev) – Panin (C), Larsen, Arzamascev, Koledov, Ar. Sergejev, Lisovec, Safin-Tregubov, Pašnin – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (A) – Kručinin, Manninen, Sošnikov – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – Baškirov, Chochrjakov, Kartajev.

Barys Nur-Sultan: H. Karlsson (Kudrjavcev) – Dietz (C), Ohtamaa, Blacker, Metalnikov, Makljukov, Šalapov, Orechov – Videll, Knight, R. Starčenko (A) – Šestakov, Valk, Michajlis – Akolzin, Boyd (A), Asetov – Gurkov, Sagadejev, Paňukov.

Rozhodčí: Bělov, Gofman – Sadovnikov, Sivov

01:36 UFA 2 Kadějkin, vražení na hrazení
12:59 UFA 1:0 Kugryšev (Kadějkin)
16:38 UFA 2 Chochrjakov, hrubost