4:0

konec (0:0, 1:0, 3:0)

25.01.2020, 15:00 • CSKA Arena, Moskva • Petr Sumbal

Tipsport: 1.67 4.26 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek soboty. (17:16:40)
Československá stopa v utkání:
Robin Hanzl (SPM) 1+0, 1 střela, čas na ledě 13:49
Tomáš Hyka (CLJ) 0+0, 3 střely, čas na ledě 14:45
Lukáš Sedlák (CLJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 16:18
Je konec, Spartak Moskva na domácím ledě porazil Traktor Čeljabinsk 4:0. V první třetině branka nepadla, ale už v ní byli domácí aktivnější a doplatili na to, že nevyužili přesilovky. Ve druhé třetiny se už dostali do vedení, zařídil to Anatolij Nikoncev. Ve 44. minutě dodal klid na domácí hokejky brankou na 2:0 Robin Hanzl a v polovině třetí třetiny zápas rozhodla dvojnásobná přesilovka, ve které se domácí hned dvakrát prosadili – nejprve Patrik Hersley a po něm Alexandr Chochlačov. Čisté konto si udržel Nikita Bespalov.

59:51

59:20

Nakonec musel Bespalov zasahovat proti střele Tomáše Hyky a předvedl úspěšný zákrok.

59:05

Čeljabinsk se drží v útočném pásmu, ale zatím ještě neohrozil Bespalova.

58:10

Domácí zahájili své oslabení dobře, hned dokázali vyhodit puk.

57:51

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Ilja Arkalov – 2 min., držení).

57:20

Ivan Fedotov si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát vychytal Galimovovu střelu z levé strany.

56:03

Ansel Galimov po rychlé akci střílel z mezikruží, ale Fedotova nepřekonal. Následně byla branka Traktoru posunuta.

55:17

Píská se zakázané uvolnění domácího mužstva.

54:32

Spartaku se nepovedl přechod středního pásma, takže se zase bude muset bránit.

53:10

Traktor se ještě snaží zdramatizovat zápas a alespoň pokazit Bespalovovi čisté konto. Ten však zatím dál chytá spolehlivě.

51:55

Vyloučení v týmu Spartak Moskva (Alexandr Chochlačov – 2 min., sekání).

51:18

Do pěstní potyčky se pustili Ilja Arkalov a český útočník Lukáš Sedlák. Oba si budou muset odpočinout pět minut na trestné lavici.

50:34

Střídání v týmu Traktor Čeljabinsk: ze hřiště odchází Stanislav Galimov, přichází Ivan Fedotov.

50:34

50:34 Alexandr CHOCHLAČOV - 4:0

50:34

Spartak právě vstřelil branku!
Autorem branky je V pokračující přesilovce se Sparta ještě jednou prosazuje a o osudu tohoto utkání je nejspíše rozhodnuto. Na skvělou přihrávku přes šířku pásma si sjel ALEXANDR CHOCHLAČOV a překonal Galimova střelou do horní části branky na bližší tyč. Asistence: Patrik Hersley, Martinš Karsums.

4:0

Branky a nahrávky: 38. Nikoncev (Rylov), 44. R. Hanzl (Karsums), 50. Hersley (Rylov, Zubov), 51. Chochlačov (Hersley, Karsums)

Spartak Moskva: Bespalov (Chomčenko) – Viklund, Hersley, D. Višněvskij, Rylov (A), I. Višněvskij, Kulik, Trišin – Nikoncev (C), R. Hanzl, Karsums – Zubov (A), Fjodorov, Daugavinš – A. Galimov, Chochlačov, Juňkov – Cyplakov, Stoljarov, Arkalov – Lvutin.

Traktor Čeljabinsk: S. Galimov (51. Fedotov) – Sergijenko, Bailen, Karpuchin, Kalinin, Menšikov (A), Borodkin, Kirpičnikov, S. Těreščenko – Thomas, Sedlák (A), Hyka – Kosov, Karlin (C), Avcin – Osnovin, An. Popov, Tridčikov – Zajcev, Bobyljov, N. Komarov.

Rozhodčí: Cyplakov, Ščenov – Ponomarenko, Strelcov

03:45 CLJ 2 Kalinin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo
13:34 CLJ 2 N. Komarov, napadení
17:58 CLJ 2 An. Popov, hákování
22:24 CLJ 2 Kalinin, podrážení
29:38 SPM 2 Chochlačov, sekání