HC Kometa Brno – BK Havlíčkův Brod

2:4

konec (0:0, 1:2, 1:2)

25.01.2020, 13:00 • DRFG arena, Brno • 6. kolo • Ondřej Krásný (@krasny_ondrej)

Sledovali jsme velmi zajímavý duel, hosté dnes přerušili sérii porážek, když dokázali odvrátit nepříznivý vývoj. Havlíčkův Brod udělal krok k vítězství hlavně v poslední minutě druhé třetiny, kdy slepenými brankami otočil na 2:1. Bojovným výkonem už vedení ve třetí třetině nepustil. (15:08:38)

59:58

Kometa právě vstřelila branku!
V samotném závěru ještě kosmeticky upravuje skóre střelou nad beton VIKTOR NESVADBA. Asistence: Adam Boltvan, Patrik Fajmon.

59:44

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Pojišťující gól do prázdné branky ve třech proti šesti posílá přes celé kluziště ŠIMON BÁŤA. Asistence: Filip Dymák.

59:38

Oddechový čas pro hosty.

59:38

Ránu Sedláčka od modré čáry zastavil až zadní mantinel. Puk se pak odrazil blíže k brance, kde ho schoval pod lapačku Tuček.

58:55

Schnattinger samozřejmě zůstává na střídačce, Kometa hraje v šesti proti třem.

58:55

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Prášek – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Krejčí – trest ve hře, napadení).

58:36

Kometa zavezla kotouč do pásma, ale hosté velmi dobře brání a nepustili domácí k zakončení.

57:19

Bruslaři se mohli ještě o větší kus přiblížit vítězství, jenže v přečíslení dva na jednoho nepřesně přihrál Holenda.

56:12

Objet branku a zasunout kotouč k tyči se pokusil Šalé, ale Tuček byl u tyče včas a zastavil jeho pokus.

55:17

Po přihrávce rukou se hra přestěhuje z útočného pásma Komety do středního pásma, to už se hraje v pěti na obou stranách.

54:24

Hokejisté Komety to mají složité, střed hřiště kudy se snaží posílat nejvíce přihrávek je přehuštěný obránci Havlíčkova Brodu.

53:54

Teď se navíc nepřesnou přihrávkou brněnští hokejisté připravili o výhodu útočného pásma sami.

53:20

Bruslařům se i ve třech daří často vyhazovat kotouč z pásma. Kometa má velký problém prosadit se.

52:33

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Zych – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (T. Krejčí – 2 min., sekání).

51:27

Havlíčkův Brod tuto přesilovou hru nemá takový tlak, jako v předešlých v dnešním zápase, ale za současného výsledku mu to stačí.

50:50

Střílenou přihrávku před branku vyslal Rauš, ale na Schnattingera ji nečekaně ztečoval jeden z obránců Komety. Domácí brankář byl v přesunu, ale dokázal udržet puk před brankovou čárou.

50:04

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Otava.

2:4

Branky a nahrávky: 34. Sedláček (Svoboda, Šalé), 60. Nesvadba (Boltvan, Fajmon) – 40. Zych, 40. Besmák (Dymák, Číhal), 43. Krejčí (Rauš), 60. Báťa

HC Kometa Brno: Schnattinger (Bizoň) – Řehák, Fajmon, Ulbricht, Němec, Svoboda – Nesvadba, Nekvapil, Otava, Šalé, Sever, Sedláček, Horký, Pigl, Harmim, Boltvan

BK Havlíčkův Brod: Tuček (Kubík) – Jakubec, Besmák, Fišer, Zych, Kuchta, Číhal, Kutlvašr, Doležal – Dymák, Báťa, Rauš, Janko, Holenda, T. Krejčí, D. Krejčí, Bačkovský, Kravec, Prášek

Rozhodčí: Král – Bernard, Husák

02:43 KOM 2+10 Sedláček, vražení na hrazení
09:01 HBR 2 Krejčí, vysoká hůl
11:51 HBR 2 Kuchta, hákování
19:41 KOM 2 Fajmon, nesportovní chování
27:51 KOM 2 příliš mnoho hráčů, odpyká Nekvapil