Krajská liga: Středočeský kraj

HK Králův Dvůr – HK Kralupy nad Vltavou

2:4

konec (0:2, 0:1, 2:1)

25.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Beroun • 18. kolo • David Palán (@davidpalan14)

47:17

Příležitost pro domácí dostat se zpět do zápasu. Na trestnou lavici usedá Ondřej Davídek, Králův Dvůr si zahraje přesilovou hru.

39:40

Opět vyloučení na straně domácích, na trestnou lavici usedá Martin Hamada. Kralupy mají šanci svůj tlak umocnit v další přesilové hře.

35:45

Přesilová hra pro Kralupy. Na trestnou lavici usedá Jakub Mahel za sekání.

28:59

Krátce po polovině zápasu přestávají domácí hráči kontrolovat svou frustraci a po jednom ze závaru na kralupském brankovišti se do pěstního souboje pustil Tomáš Prášek s Milanem Piovarčim. Škodní jsou na tom po verdiktu rozhodčího hlavně Kralupy. Hlavní arbitr Macháč udělil Práškovi pětiminutový trest + do konce utkání a poslal kralupského kapitána do sprch. Hosté budou hrát necelou půlminutu ve třech.

27:26

Po první třetině bez vyloučení s s trestnými minutami ve druhé části roztrhl pytel. 2 trestné minuty dostává za pozdní dohrání kralupský útočník Ota Řehák. Přesilová hra pro domácí.

25:26

Přesilovou hru si zahrají i Kralupy. Krátce po inkasované brance oslabuje domácí mužstvo jejich nejlepší střelec Jakub Mahel.

20:49

První přesilovou hru dnešního utkání si zahrají domácí. Na trestnou lavici odchází kralupský Roman Verbík.

2:4

Branky a nahrávky: 57. Veber (Hamada), 59. Mahel (Piovarči, Brém) – 7. Student (Řehák, David), 8. Brandejský (Hampl, Soukup), 25. Hanžl (Šarše), 50. Roubal (Davídek)

HK Králův Dvůr: Havel (Černý) – Žáček, Veselý (A), Hrdlička, Klimeš, Chládek, Křížek, Branislav – Gebhart, Hamada (C), Brém, Mahel, Krásl, Piovarči, Veber, Hanzlík, Pánek (A)

HK Kralupy nad Vltavou: Exner (Kresta) – Verbík R., David, Cafourek (A), Verbík J., Prášek (C), Šarše – Řehák, Kaprál (A), Student – Soukup, Hampl, Brandejský – Roubal, Hanžl, Davídek

Rozhodčí: Petr Macháč — Kamil Nevařil, Jiří Matějček

6:12 KRA 0:1 Student (Řehák, David)
7:05 KRA 0:2 Brandejský (Hampl, Soukup)
20:49 KRA 2 R., napadení
24:50 KRA 0:3 Hanžl (Šarše)
25:26 KDV 2 Mahel, nedovolené bránění