2:3
konec (1:1, 1:2, 0:0)
25.01.2020, 13:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg • Michal Raška
Tipsport: 2.71 3.78 2.33 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 2.71 - 3.78 - 2.33
Avtomobilist Jekatěrinburg – Ak Bars Kazaň
2:3
konec (1:1, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 19. Platt (Litovčenko, Obidin), 34. Dawes (Holland, Macek) – 2. Chenkel (M. Gluchov), 22. E. Galimov (Zaripov, Jarullin), 27. A. Galimov (Frattin)
Karty:
Neproměněná penalta:
Avtomobilist Jekatěrinburg:
Jakub Kovář (50. Fomin) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Mamkin, D. Bodrov (A), Gurkin, Batyršin, Valitov – Macek, Holland (C), Dawes – Platt, Litovčenko, Obidin – A. Garejev (A), Dacjuk, Bělousov – Rassejkin, V. Popov, Mozer – Ovčinnikov.
Náhradníci:
Trenér:
Ak Bars Kazaň:
Reideborn (Biljalov) – Jarullin, Virtanen, Rukavišnikov, Judin, Ljamkin, Chenkel, N. Averin – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), A. Galimov, Galijev – Lukojanov, M. Gluchov (A), E. Galimov – O. Li, Voronkov, Frattin – Kara.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gašilov V. (Rus) – Soin A. (Rus)
Diváci:
1. třetina | ||||
01:41 | KZN | 0:1 | Chenkel (M. Gluchov) | |
08:59 | JEK | 2 | Alexej Vasilevskij, podrážení | |
18:09 | JEK | 1:1 | Platt (Litovčenko, Obidin) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:10 | JEK | 2 | Platt, podrážení | |
21:28 | KZN | 1:2 | E. Galimov (Zaripov, Jarullin) | |
22:25 | KZN | 2 | Chenkel, nedovolené bránění | |
26:35 | KZN | 1:3 | A. Galimov (Frattin) | |
27:34 | KZN | 2 | N. Averin, nedovolené bránění | |
33:24 | KZN | 2 | Jarullin, nedovolené bránění | |
33:38 | JEK | 2:3 | Dawes (Holland, Macek) | |
38:02 | KZN | 2 | Judin, sekání | |
JEK | 2 | Platt, nafilmovaný pád nebo přehrávání | ||
38:50 | JEK | 2 | Mamkin, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
43:51 | KZN | 2 | Kara, nedovolené bránění | |
49:28 | JEK | -Fomin +Jakub Kovář (Střídání) | ||
55:40 | KZN | 2 | Azevedo, podrážení | |
Konec |
Mountfield HK – Kladno 12:00 4:1
Slavia – Zlín 12:00 3:8
Jihlava – Chomutov • po s.n. (2:0) 12:00 2:1
K. Vary – Třinec • po s.n. (2:0) 13:00 4:3
Sparta – Olomouc 13:00 5:2
Plzeň – Vítkovice 13:30 6:2
Salzburg – Mladá Boleslav 14:30 2:5
Pardubice – Č. Budějovice 16:00 6:4
Kometa Brno – HC Litvínov 16:30 4:3
55:40
43:51
38:50
38:02
Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Geoff Platt – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
33:24
27:34
22:25
21:10
08:59