3:2

po prodl. (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)

24.01.2020, 17:30 • Stez Aréna • Skupina A • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 1.8 4.7 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci pretrhli dlhu šnúru prehier, dnes zdolali zatiaľ nezdolného súpera a nové dresy pokrstili výhrou v predložení. Kto by to bol povedal po tom, čo sa na súpera dlho doťahovali. Dubnica mala výhru vo svojich rukách, nedokázala sa skoncentrovať na dôležitý záver a uhrať to vo svoj prospech. Každý bod sa však počíta. (20:08:39)

62:08

Spišská Nová Ves dala gól!
FABIAN sa presadil po krásnej krížnej prihrávke z úrovni bránkovej čiary a rozhodol tento zápas.

62:04

Fabián sa snažil prestreliť braniacého hráča.

61:33

Ondov to skúsil už dva krát, domáci sú v dobrej fáze a tlakom si vybojovali presilovku po podrazení. Sadol si Košecký.

60:11

Dubnica vyrazila dopredu ako prvá, vzápätí Novák v črtajucom brejku stratil stabilitu.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Dubnica ešte dokázala súperovi podkúriť a pohrozili z niekoľkých šancí. Ideme do predĺženia, ktoré sa bude hrať 5 minút vo formáte 3x3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:54

Gol bol doslova pretlačený do brány. Ani neviem ako to VARTOVNIK Všetko pretlačil, aj z bránou. Gol však platí a hráme ďalej.
ASISTENCIA Chovan
Dnešné stretnutie sleduje 620 divákov.

58:32

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Homer – 2 min., krosček).

58:01

Pár striel v priebehu pár sekúnd. Lakosil v pohotovosti.

57:54

Domáci to skúšajú bez brankára

57:54

Oddychový čas domácich.

57:40

Novák v šanci, no urobil zbytočne jednu kľučku naviac a už je v objatí s Lantoším.

57:19

Ďurina to ťahá sám a zbiera cenné sekundičky.

56:43

Ondovi tento zápas chutí, vyslal tvrdú strelu, súper ju však vytečoval.

56:22

Dubnica mohla zasa odskočiť na rozdiel 2 gólov Rabčan však nepriehľadnú situáciu zvládol. .

54:57

Kover pri puku, bráne je však otočený chrbtom. Snaží sa zbaviť súpera, ktorý mu to veľmi neulachčuje. Zavesil sa mu na chrbát a znepríjemňuje mu život.

54:09

Zápas sa zdramatizoval, domáci sa snažia zo všetkých síl dorovnať.

52:53

Hráči teraz ukázali aké to môže byť jednoduché. Fabián presnou prihrávkou vysunul VARTOVNIKA, ktorý sa presadil strelou medzi betóny.
Asistencia: Fabián

52:37

Dubnica hrá veľmi obetavo, v snahe zabrániť súperovi si toho dnes už vytrpeli naozaj dosť.

52:20

Alvo ukázal dobrú pozičnú hru, i šikovné ruky. Jeho tím je však bezzubí.

51:24

Ďurina, len nahodil puk na Rabčana, ktorý rýchlo rozohral.

50:54

Dubnica necháva puk súperovi a taktický čaká už v strednom pásme.

50:36

Hra sa nám trochu rozkúskovala čo viac vyhovuje tímu, ktorý vedie.

49:45

Novák bol aktérom trestného strieľania, nepremenil. Stieral po kľučke, no nepresne na zadný mantinel.

49:45

Kover sa dostal do šance, išiel na brankára úplne sám. Bol faulovaní a bude nasledovať trestné strieľanie.

49:30

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Knižka – 10 min. osobný trest, nešportové správanie).

49:15

Kover narušil rozohrávku súpera a otočil hru. Po strele sa pred Lakosilom hráči trochu pochytili

49:05

Hra sa sťahuje pred Rabčana.

48:42

Hostia v plnom počte.

48:07

Domáci si posúvajú puk po ľade, prihrávku súper prečítal a vyváža puk.

47:04

Domáci fanúšikovia si pýtajú gól. Fabián nespracoval dlhú prihrávku a domáci sa sami obrali o pásmo.

46:42

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Hudák – 2 min., držanie).

46:11

Lakosil je jednoducho dobrý, to musí uznať i súper. Aktuálne je ostrieľaný zo všetkých možností, no stále drží nulu.

45:35

Rodila sa šanca pre Finduru, po tom čo si obranca hostí zabudol puk. K strele sa však nedostal.

44:31

Dubnica zaváhala na svojej útočnej modrej, čo chcel využiť Kover. Šancu anuloval už ležiaci hráč, ktorý šermoval hokejkou kade tade.

44:29

44:14

Na krátko sa nám teda počet na ľade vyrovnal.

43:47

Domáci pomaly rozdúchali vietor v pásme a tlačili na súpera. Nedali si však pozor a pykajú za zlé striedanie.

43:12

Hra je v útočnom pásme domácich, no puk je v rohu a odtiaľ nebezpečenstvo nehrozí.

42:40

Ondov to skúsil rýchlou strelou z otočky.

42:29

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Košecký – 2 min., nedovolené bránenie).

41:39

Košecký bol zdvojený v strednom pásme a ďaleko sa nedostal. Domáci sú v plnom počte.

40:51

Domáci hrajú vo 4 ci. Puk sa dostal ku Lakosilovi, domáci sa rýchlo ponáhľajú rozohrať hru.

40:03

Dubnica nenecháva nič na náhodu a berie hru na svoje hokejky. Už sa usadili v pásme.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 15 minút.
Ták predsa sme sa gólov dočkali.Hostia rýchlo odskočili na rozdiel dvoch gólov, no naďalej sa hrá v celku vyrovnaná partia, čo sa optického pohľadu týka. Hostia majú k dispozícií presilovku 2 hráčov. Ešte v trvaní 55 sekúnd.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:52

Nemček vyslal tvrdú strelu od modrej.

39:50

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Vartovník – 2 min., podrazenie).

39:50

Hra sa prerušila po tom čo jeden hráč hostí ostal nehybne ležať pred bránou Rabčana.

39:00

Posledná minúta druhej tretiny. Hostia sa okamžite snažia presadiť v útočnej tretine.

38:51

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Kover – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

38:30

38:19

Betóny brankára hostí boli okamžite v akcii a ako vždy na správnom mieste.

36:30

Novák sa ocitol v brejku, no nakoniec nezakončil no vybojoval rovno vážnosť hry.

36:30

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Košecký – 2 min., podrazenie).

36:03

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Boldižár – 2 min., nedovolené bránenie).

35:20

To čo sa stalo sa už vziať nazad nedá, hrá pokračuje. Dva góly v hokeji nič neznamenajú. Netreba sa vzdávať.

33:39

Dubnica dáva gól! No neviem či tento gól je regulárny. Pánom je však rozhodca a ten ho uznal. Chatrnuch utiekol po tom čo jeho spoluhráči zo zadu narazili súpera. Podla mňa sa mal pískať faul, ale už je to teraz jedno.
Asistencia Kanaet

33:11

Alvo vykorčuľoval z útočnej tretiny.

32:20

Hrá sa medzinový tretinový hokej, momentálne je puk medzi striedačkami.

31:22

Domáci nevedia opustiť vlastnú tretinu. Dubnica trpezlivo vyčkáva a nechá hrať svojho súpera.

30:35

30:04

Dubnica vyhadzuje puk po mantinely a domáci sa musia znova snažiť od vlastnej brány.

29:23

Domáci sú v pásme, vyhrali buly. To je základ úspechu.

29:18

Podarí sa domácim dorovnať a využiť presilovú hru? Uvidíme.

28:35

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Durina – 2 min., podrazenie).

28:35

Matej si sám urobil výlet do útoku, ťahal to po ľavej strane. Zakončil v plnej jazde a tvrdo narazil na mantinel.

27:41

Strela z uhlu Spišiaci to skúšajú z každej strany.

26:33

Z vlastnej tretiny až pred Lakosila sa veľmi rýchlo dostala domáca formácia. Lakosilové betóny sú však zatiaľ neprestrelené.

26:13

Vhadzovanie pri Rabčanovi

25:43

Hostia majú teraz veľkú psychickú výhodu, zatiaľ čo je to pre domácich horšie ako studená sprcha.

23:55

Dubnica dáva gól! Gol ako z jasného neba. Po veľmi veľkej chybe v obrane, ktorá sa nestihla sformovať, to mal súper veľmi jednoduché. Z bekhendu sa presadil ĎURIŠ
Asistencie: Lantoš, Klimenta

22:44

Rabčan si ponechal puk a prerušil hru.

21:55

Spišská púšťa súpera, len do stredného pásma.

21:40

Vhadzovanie po ľavici Lakosila.

20:55

oba cely sú v plnom počte. Domáci ťahajú útočnú akciu po ľavej strane.

20:52

V podstate sa začína od znova, Spišiaci sa ako prvý ujali útoku.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Ďalšia tretina sa začne približne o 13 minút.
Klaksón ukončil prvé dejstvo. Zápas sa hrá v slabšej kulise fanušíkov. Bezgolový stav ich určite neteší. Ani jeden celok nedokázal využiť presilovkovú možnosť. Hra je vyrovnaná, hoci množstvo striel o tom nehovori 15:7. Domáci máju častejšie puk na hokejkách, no Lakosil je vždy v pohotovosti. Uvidíme čo nám prinesú ďalšie minúty zápasu.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:37

Domáci naštartovali asi posledný útok

19:09

Vhadzovanie v strednom pásme. Beží posledná minúta tretiny.

18:39

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Ďurina – 2 min., sekanie).
Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Knižka – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

18:30

Dubnica sa po dlhom čase dostala do útoku, hrá sa však okamžite otočila. Knižka po súboji pred bránou ostal otrasený na ľade. Nehrá sa.

17:21

Blíži sa záver tretiny a gól sme stále nevideli. Zápasu by to určite prospelo.

16:14

Rosandič nahodil puk z vlastnej tretiny. Momentálne sa hrá hore dole, z jednej strany na druhu.

15:20

Už sa dlhšie neprerušovalo, Košecky v strede zachytil puk a otáča hru.

14:40

Hrá sa v plnom počte, domáci sú v pásme a hostia aj svojimi telami.

14:05

13:49

Po obvode to rozohrali domáci a Ondov nahodený puk od modrej tečoval, Lakosil chytá.

13:19

Zatiaľ je to bez výraznej šance. Lakosil podržal puk a bude vhadzovať.

12:35

Domáci máju šancu na reparát, ale Dubnica vyhodila puk cez všetky čiary.

12:05

Hostia ešte diskutujú s rozhodcom.

12:05

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Homer – 2 min., podrazenie).

11:40

10:50

Tvrdá, no nepresná strela od modrej skončila, len na zadnom mantinely za Lakosilom.

10:23

Hostia v plnom počte. Spišiaci sa v útoku takmer vôbec neukázali.

9:25

Táto presilovka je dosť podobná tej ktorú sme videli pred malou chvíľou. Hrá sa viac menej v strednom pásme.

8:55

Role na ľade si celky vymenia.

8:21

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Kanaet – 2 min., hákovanie).

8:09

Dubnica však po presilovke zatlačila na súpera, Spišiaci sa zatiaľ ubránili.

7:39

7:15

Dubnica stále hrá presilovku, no nič nevymyslela a nedokázala veľmi ohroziť bránu Rabčana.

6:32

Ou dokonca sa dostali do veľkej šance z bezprostrednej blízkosti. Po strele si to Havrila pekne vytrpel. Súper ho bolestivo zrovnal s ľadom.

5:56

Domáci začínajú oslabenie celkom dobre.

5:39

Vylúčenie v tíme HK Spišská Nová Ves (Halász – 2 min., faul kolenom).

5:27

Avizované podrazenie, sadnúť si pôjde niekto z domáceho celku.

5:08

Dubnica, len nahodila puk na Rabčana. Odovzdali puk. Vhadzuje sa v strede.

5:01

Oba celky striedajú, hra sa znova začne po ľavici Lakosila.

3:55

Vydarená strela domáceho celku, škoda mohlo to ísť trochu vyššie a mali by sme tu prvý gól v zápase.

3:12

Spišiaci sú pri puku, no hrá sa iba pri mantinely. Ďalší, nahodený puk.

2:44

Vhadzovanie pri obrannej modrej domácich,

2:00

Veľká chyba pri striedačkách, na modrej a domáci sa museli rýchlo vracať nazad.

1:36

Domáci sa usadili v pásme a zvierajú súpera.

1:06

Vhadzovanie v strednom pásme, oba tímy striedajú.

0:50

Veľmi dôležitý zákrok Rabčana, teda sa musel po puku riadne natiahnuť.

0:18

Do útoku sa prvý krát v zápase dostali i domáci.

0:05

Rabčan si pripisuje prvý zákrok v zápase.

00:01

Stretnutie sa práve začalo.
Domáci dnes hrajú v modrých a hostia z Dubnice v bielych dresoch.
Úvodné zostavy:

HK Spišská Nová Ves: Brankári : Rabčan- Romaňák

MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom: Brankári: Lakosil- Kutej

Rozhodca: Smerek, Janiga, Pribula.
Vítam Vás pri nadstavbovej časti základnej časti našej druhej najvyššej hokejovej súťaží. Skupinu A uzavreli domáci Spišiaci, ktorí dnes privítajú Dubnicu.

HK Spišská Nová Ves
Spišiaci súrne potrebujú pocítiť ako chutí víťazstvo po zápase. Každý bodík sa ráta, ale psychická pohoda v kabíne je tiež veľmi podstatná. Spišiaci v piatich posledných dueloch bodovali iba v zápase s Trnavou, v poslednom domácom stretnutí.

Naposledy cestovali do Bratislavy, ktorá ich deklasovala po výsledku (5:2.) O všetkom sa rozhodlo už v prvej tretine, ktorú domáci ovládli. (3:0) Spišiaci sa presadili až v poslednej tretine, no dva góly stačili už, len na skorigovanie zápasu. Domáci si postupne nahrali pohodlný náskok a žiadnu drámu nedopustili.

Napriek tomu, že sa Novovešťanom aktuálne nedarí, svoj cieľ ukončiť základnú časť v prvej 6-tke sa im podarilo. Nasleduje nadstavbová časť medzi mužstvami z 1. až 6. priečky. Nadstavbová časť pozostáva z 10- tích zápasov. Spišiaci sa stále chcú biť o našu najvyššiu súťaž. Hovorí o tom aj to, že postupne posilňujú svoj káder. Na brankárskom poste ich posilnil talentovaný Vilim Rosadič. Obranu posilnil robustný Dávid Romaňák z Popradu. Z Popradu prišla aj hokejová legenda v mene Štefana Fabiána. Túto trojičku dnes čaká prvý domáci zápas, snáď sa naplní podľa ich predstav.

MHK TTS GROUP Dubnica nad Váhom
Dubničania nadstavbovú časť štartujú zo 4 priečky, so ziskom 66 bodov. Spišiaci ich majú na konte 58.
Dubnica naposledy hrala v Martine. Prvá tretina bola vyrovnaná (0:0). Druhú tretinu vyhrali veľmi tesne, o jeden gól. (1:2) Martin však v záverečnej tretine rozhodol troma presnými zásahmi zápas vo svoj prospech. Dubnica sa však za konečný výsledok (4:2) nemusí hanbiť. Pokračuje sa ďalej. V ich prospech hovoria i vzájomné zápasy týchto dvoch aktérov. Dubnica so Spišskou zatiaľ vyhrala vo všetkých zápasoch tejto sezóny. Uvidíme či sa táto šnúra natiahne, alebo naopak sa ju podarí Spišiakom pretrhnúť.

3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:30.

3:2

Branky a nahrávky: 53. Vartovník (Fabián.), 59. Vartovník (Chovan), 63. Fabián (Vartovník) – 24. Ďuriš (Lantoš, Klimenta), 34. Chatrnuch (Kanaet)

HK Spišská Nová Ves: Brankári : Rabčan- Romaňák Chovanec- Havrilova Alevo, Matej, Ondov, Polomský, Nespala, Štrauch, Vartovník, Halasz, Findura, Fabián, Václav, Rosadič, Romaňák, Kover, Boldižár, Knižka, Chovan, Frič, Novák

TSS GROUP Dubnica: Brankári: Lakosil- Kutej Košecký, Plavecký, Chatrnúch, Hegyi, Kanaet, Lantoši, Homér, Matejka, Nemček, Trška, Hudák, Silchenko,Prna, Ďuriš, Švec, Jakubík, Dúžek

Rozhodčí: Smerek, Janiga, Pribula

5:39 SNV 2 Halász, faul kolenem
8:21 DUB 2 Kanaet, hákování
12:05 DUB 2 Homer, podrážení
18:39 DUB 2 Ďurina, sekání