4:1

konec (1:1, 1:0, 2:0)

24.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Eden • 37. kolo • Jakub Slunečko

Z Edenu je to pro dnešek vše, hezký večer. (20:47:14)
Slavia dnes nezačala vůbec dobře, když inkasovala už po půl minutě hry. Následně se ale domácí zvedli a díky srdnatému výkonu nakonec porazili silnou Olomouc 4:1.

59:05

Při hře ve čtyřech útočí Slavia, která má chuť ještě na jeden gól.

58:35

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Rosecký – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Němeček – 2 min., hrubost + 2 min., hrubost).

58:33

Groch vypálil od modré, Pánek vyrazil vedle.

57:52

Slavia dobře kombinuje v útočném pásmu, výhru už si pohlídá.

57:21

57:17

Olomouc se už také nikam nežene a nejspíš je jí jasné, že dnes to na body nebude.

56:52

Němeček vyvezl v oslabení puk a získal tak pro svůj tým čas.

56:31

Další zaváhání Hasaly tentokrát zůstalo nepotrestáno.

56:08

Mezi kruhy pálil Vosátko, Pánek skvěle zasáhl betonem.

55:35

S tresty se teď roztrhl pytel. Olomouc je na začátku dvouminutové přesilovky, ve které se ještě pokusí o zázrak.

55:21

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Labuzík – 2 min., sekání).

54:13

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Handl – osobní trest do konce utkání, nesportovní chování).

54:13

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Handl – 2 min., krosček + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Křenek – 2 min., podrážení).

53:55

Slavia právě vstřelila branku!
Vypadá to, že je rozhodnuto! Slavia se dostala do rychlého brejku, puk mířil za obranu a brankář Hasala zle vyhodnotil situaci. Chtěl rychle vybruslit a puk odpálit, jenže rychlý ŠTĚPÁN TUREK byl o kotouče dřív, obhodil si gólmana a pak jen zakončil do prázdné – 4:1.

52:57

Hraje se ve čtyřech. Slavia v klidu rozehrává a nikam se nežene.

52:33

Další šťouchanice na ledové ploše, emoce teď planou. Krupa (OLO) a Petrák (SLA) dostávájí dvě minuty za hrubost.

4:1

Branky a nahrávky: 19. Slavíček, 30. Slavíček, 47. Klatt (Hradil, Turek), 54. Turek – 1. Hlaváč (Krupa, Mácha)

HC Slavia Praha: Pánek (Volevecký) – Matějka, Hovorka, Němeček, Bureš, Mareček, Klatt – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hradil, Slavíček, Křenek, Turek, Míšek, Labuzík, Janča, Petrák, Puczek

HC Olomouc: Hasala (Mokrý) – Mader, Groch, Hlaváč, Vosátko, Hladiš, Rutar, Pírek, Bahounek – Kalač, Handl, Krupa, Rosecký, Tomajko, Mácha, Štědrý, Kořenek, Tichý, Ministr

Rozhodčí: Jaroš – Komárek, Svobodová

00:33 OLO 0:1 Hlaváč (Krupa, Mácha)
06:36 SLA 2 Křenek, sekání
18:52 SLA 1:1 Slavíček
19:18 SLA 2+10 Bureš, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku
24:32 OLO 2 Kořenek, hákování