3:2

po prodl. (0:0, 0:2, 2:0 - 1:0)

24.01.2020, 17:30 • Stez Aréna • Skupina A • Dana Kontuľová sk

Tipsport: 1.8 4.7 2.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domáci pretrhli dlhu šnúru prehier, dnes zdolali zatiaľ nezdolného súpera a nové dresy pokrstili výhrou v predložení. Kto by to bol povedal po tom, čo sa na súpera dlho doťahovali. Dubnica mala výhru vo svojich rukách, nedokázala sa skoncentrovať na dôležitý záver a uhrať to vo svoj prospech. Každý bod sa však počíta. (20:08:39)

62:08

Spišská Nová Ves dala gól!
FABIAN sa presadil po krásnej krížnej prihrávke z úrovni bránkovej čiary a rozhodol tento zápas.

62:04

Fabián sa snažil prestreliť braniacého hráča.

61:33

Ondov to skúsil už dva krát, domáci sú v dobrej fáze a tlakom si vybojovali presilovku po podrazení. Sadol si Košecký.

60:11

Dubnica vyrazila dopredu ako prvá, vzápätí Novák v črtajucom brejku stratil stabilitu.

60:01

Začalo sa predĺženie.
Dubnica ešte dokázala súperovi podkúriť a pohrozili z niekoľkých šancí. Ideme do predĺženia, ktoré sa bude hrať 5 minút vo formáte 3x3.

60:00

Tretia tretina sa skončila.

58:54

Gol bol doslova pretlačený do brány. Ani neviem ako to VARTOVNIK Všetko pretlačil, aj z bránou. Gol však platí a hráme ďalej.
ASISTENCIA Chovan
Dnešné stretnutie sleduje 620 divákov.

58:32

Vylúčenie v tíme MHK TSS GROUP Dubnica nad Váhom (Homer – 2 min., krosček).

58:01

Pár striel v priebehu pár sekúnd. Lakosil v pohotovosti.

57:54

Domáci to skúšajú bez brankára

57:54

Oddychový čas domácich.

57:40

Novák v šanci, no urobil zbytočne jednu kľučku naviac a už je v objatí s Lantoším.

57:19

Ďurina to ťahá sám a zbiera cenné sekundičky.

56:43

Ondovi tento zápas chutí, vyslal tvrdú strelu, súper ju však vytečoval.

56:22

Dubnica mohla zasa odskočiť na rozdiel 2 gólov Rabčan však nepriehľadnú situáciu zvládol. .

3:2

Branky a nahrávky: 53. Vartovník (Fabián.), 59. Vartovník (Chovan), 63. Fabián (Vartovník) – 24. Ďuriš (Lantoš, Klimenta), 34. Chatrnuch (Kanaet)

HK Spišská Nová Ves: Brankári : Rabčan- Romaňák Chovanec- Havrilova Alevo, Matej, Ondov, Polomský, Nespala, Štrauch, Vartovník, Halasz, Findura, Fabián, Václav, Rosadič, Romaňák, Kover, Boldižár, Knižka, Chovan, Frič, Novák

TSS GROUP Dubnica: Brankári: Lakosil- Kutej Košecký, Plavecký, Chatrnúch, Hegyi, Kanaet, Lantoši, Homér, Matejka, Nemček, Trška, Hudák, Silchenko,Prna, Ďuriš, Švec, Jakubík, Dúžek

Rozhodčí: Smerek, Janiga, Pribula

5:39 SNV 2 Halász, faul kolenem
8:21 DUB 2 Kanaet, hákování
12:05 DUB 2 Homer, podrážení
18:39 DUB 2 Ďurina, sekání