24.01.2020, 19:00 • Ice rink, Budapešť • 43. kolo • Dávid Švec sk

Tipsport: 1.6 4.8 3.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Macaulay pálil dobre od modrej čiary, skvelý zákrok si na svoje konto pripisuje Patrik Romančík.

Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

58:29

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Huna Richard – 2 min., sekanie).

58:22

Domáci vo veľkej šanci, puk po strele Orbána tesne minul bránku hostí. Hráči MAC však budú hrať presilovú hru.

58:01

Začali sa posledné dve minúty riadneho hracieho času, bránka Liptovského Mikuláša je opustená.

57:55

Oddychový čas hostí.

57:44

Lenže teraz domáci urobili obrovskú chybu pred vlastnou bránkou, hostia to však nedokázali zužitkovať!

57:40

Hostia v plnom počte.

56:44

Hráči MAC už však hrajú takticky, neženú sa bezhlavo dopredu a dávajú si pozor na obranu.

56:01

Domáci hokejisti v obrovskom nápore počas presilovej hry, Romančík však stále drží svoj tím na dohľad od súpera.

55:40

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Huna Róbert – 2 min., hákovanie).

55:01

Začína sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

54:23

Hra sa prelieva zo strany na stranu, záver riadneho hracieho času sa nám neúprosne blíži.

53:44

Obrana MAC zatiaľ pracuje pomerne spoľahlivo, Andreas Bernard v týchto momentoch nemusí riešiť žiadne nepríjemné alebo náročné situácie.

52:56

Hostia by mali pridať a snažiť sa aspoň o vyrovnanie, ich tlak však zatiaľ neprichádza.

52:03

Hráči MAC stále v útočnom pásme, napokon puk po chybe Pozsgaia putuje aspoň do stredného pásma a hostia si môžu trošku vydýchnuť.

51:34

Domáci hokejisti sú znovu v útočnom pásme, Romančík si veru nemá kedy vydýchnuť.

50:44

Domáci hokejisti sa snažia zo všetkých síl pridať piaty gól, po strele Chrisa Bodóa však skvele zasiahol Romančík ľavým betónom!

50:02

Liptovský Mikuláš dal gól!
Nuž a žeby sa hosťom podaril povestný kontaktný gól! Výborne sa na pravej strane pri avizovanom vylúčení domácich presadil MAROŠ SUROVÝ a prestrelil domáceho brankára! Bez asistencií.

50:01

Máme za sebou polovicu tretej tretiny, stav zápasu je 4:1 v prospech domáceho MAC Budapešť.

49:22

Spolupráca bratov Hunovcov v útočnom pásme, všetko však vyriešil domáci obranca Carlisle.

48:40

Domáci v plnom počte.

47:49

Hostia sú síce v útočnom pásme, ale presilové hry veru nie sú ich silnou stránkou.

47:12

Hostia v nápore počas presilovej hry, Marcel Petran pálil od modrej čiary, ale Andreas Bernard si s jeho strelou poradil.

46:40

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Strech – 2 min., podrazenie).

46:05

Dnešné stretnutie sleduje 480 divákov.

45:46

Domácim hokejistom tretia tretina chutí, Romančík je v jednom ohni a musel tentoraz hasiť po zakončení slovenského útočníka Tomáša Klempu v službách domáceho celku.

45:01

Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, MAC vedie nad Liptovským Mikulášom 4:1.

44:12

Výborná strela domáceho obranu Patricka McNallyho, Romančík si znovu pripisuje úspešný zákrok.

43:23

Patrik Romančík sa v bránke hostí rozhodne nenudí, domáci mu nedajú po príchode na ľad vydýchnuť.

42:39

Vhadzovanie v strednom pásme, dopredu idú znovu domáci hokejisti.

42:11

Striedanie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš: z ihriska odchádza Zalivin, prichádza Romančík.

42:11

Budapešť dáva gól! Vyzerá sa to, že o osude dnešného zápasu je rozhodnuté, pretože skvelú prácu v útočnom pásme odviedol Josh Pitt, našiel BRUNA KREISZA, ktorý prestrelil Zalivina a otvoril si strelecké skóre v drese MAC. Asistencie: Josh Pitt, Blake Orbán.

40:53

Rudolf Huna osvedčil svoje skúsenosti a preveril dobrou strelou pozornosť domáceho brankára.

40:35

Dnešný zápas je z pohľadu hostí veľmi dôležitý, ale zatiaľ to tak na ľade vôbec nevyzerá.

40:01

Úvodné buly tretej tretiny v prospech MAC.

40:01

Začala sa tretia tretina.
Po druhej tretine vedie MAC Budapešť nad Liptovským Mikulášom 3:1. Tretia tretina sa začne približne o 20:43.

40:00

Druhá tretina sa skončila.

39:44

MAC stále pred Zalivinom, ten však nemusel vážnejšie zasahovať.

39:22

Domáci ešte v závere tretiny kombinujú v útočnom pásme.

39:01

Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

38:41

Domáci brankár Andreas Bernard vyšiel veľmi ďaleko zo svojej bránky a pohral sa s nervami vlastných fanúšikov, domáci napokon ošemetnú situáciu zvládli!

38:01

Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

37:49

Skúsený obranca hostí Marcel Petran sa snažil strelou zápästím spoza obrancu prekvapiť brankára Bernarda, to sa mu však nepodarilo.

37:21

Maroš Surový sa snažil prebiť pred bránku domáceho celku, to sa mu však nepodarilo.

36:55

MAC sa snaží o navýšenie svojho náskoku, výbornú prácu v obrane hostí však teraz odviedol Nemec.

36:22

Zakázané uvoľnenie v podaní domáceho celku, hra sa presťahuje pred Andreasa Bernarda.

35:45

MAC vysoko napáda rozohrávku svojho súpera, Liptáci to v týchto chvíľach vôbec nemajú ľahké.

35:01

Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, MAC Budapešť vedie nad Liptovským Mikulášom stále 3:1.

33:45

Domáci hokejisti si dávajú pozor na prípadné chyby v defenzíve, hostia sú smerom dopredu nemastní-neslaní.

33:01

Liptáci pokračujú aj po skončení presilovky v nápore, strela Tamášiho ale končí v lapačke Andreasa Bernarda.

32:22

32:01

Puk je znovu až pri bránke Zalivina, oba tímy striedajú počas hry.

31:44

Richardovi Hunovi puk preskočil čepeľ hokejky, McNally ho následne okamžite upratal do bezpečia.

31:22

Liptáci sú znovu usadení v útočnom pásme, výbornú prácu odviedol najmä Martin Kriška.

30:54

Hostia z Liptova už kombinujú v útočnom pásme, po vlastnej chybe oň však prichádzajú.

30:22

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Langkow – 2 min., podrazenie).

30:01

Máme za sebou polovicu zápasu, MAC vedie na domácom ľade nad Liptovským Mikulášom 3:1.

29:01

Budapešť dáva gól! Obrovské zmätky v obrane hostí, napokon GREGORY STRECH dostáva puk do Zalivinovej siete! Asistencia: István Sofron.

28:53

Budapešť dáva gól! Napokon domáci pretavili svoju snahu do vedúceho gólu, ISTVÁN SOFRON si urobil priestor na strelu a prekonal Zalivina! Bez asistencií.

27:01

Domáci hokejisti sú stále aktívnejším tímom, uvidíme dokedy vydrží preťažená obrana hostí zvládať tento nápor.

26:16

Domáci hokejisti MAC sú pri streleckej chuti, do puku sa oprel István Sofron, ale Zalivin drží cennú remízu pre svoj tím.

25:37

Buly v strednom pásme, bližšie k bránke hostí, tentoraz z prospech domácich.

25:01

Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, stav zápasu je stále 1:1.

24:28

Tlak domácich ale pokračuje, tentoraz z medzikružia neuspel strelou Ákos Szigeti.

24:07

Výbornú akciu ukázal domáci obranca Patrick McNally, ktorý sa individuálne dostal pred bránku Mikuláša, Zalivin však podržal svoj tím.

23:02

Mário Kurali sa oprel do strely od modrej čiary, domáci brankár Andreas Bernard musel zasahovať a bol úspešný.

21:25

Vhadzovanie v strednom pásme, tentoraz v prospech Maroša Piatku.

21:04

Domáci sa snažia dostať do vedenie, bránka Zalivina je však posunutá a hra je tak prerušená.

20:01

Úvodné buly druhej tretiny v prospech MAC Budapešť.

20:01

Začala sa druhá tretina.
Po prvej tretine hrá MAC Budapešť s Liptovským Mikulášom 1:1. Druhá tretina sa začne približne o 19:53.

20:00

Prvá tretina sa skončila.

19:27

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Huna Rudolf – 2 min., držanie).

19:01

Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

18:43

Hra sa znovu prelieva zo strany na stranu, ale ani jeden z brankárov nemusel zasahovať.

18:01

Začali sa posledné dve minúty prvej tretiny.

17:55

Gól hostí bol pre Liptákov doslova vyslobodením, pred Zalivinom to totiž najmä počas presilovky MAC poriadne horelo.

17:09

Parádna akcia hostí, skúsený RUDOLF HUNA si urobil v útočnom pásme priestor na strelu a puk po odraze od korčule domáceho obrancu končí v bránke Andreasa Bernarda. Asistencie: Bez asistencií.

15:21

15:01

Začalo sa posledných 5 minút prvej tretiny.

14:40

Domáci hokejisti v mohutnom tlaku počas presilovej hry, Zalivin je v jednom ohni.

14:07

Lišiak skvele vystrelil, Bernardovi puk vypadol z lapačky, ale Alex Tamáši sa ku dorážke nedostal.

13:49

Pomerne dlho sa hrá bez prerušenia, oba tímy striedajú počas hry.

13:21

Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Michalčin – 2 min., podrazenie).

13:20

Strech sa v týchto momentoch prebíjal do útočného pásma, nebol však úspešný.

12:29

Liptáci v týchto momentoch kombinovali v útočnom pásme, Bernard však nemusel zasahovať.

11:47

Domáci hokejisti sa snažia v kombinácii niečo vymyslieť v útočnom pásme, Zalivin ale tentoraz nemusel zasahovať.

11:07

István Sofron tvrdou ranou preveril pozornosť Zalivina, ktorý však ukázal dobrý reflex.

10:45

Hostia z Liptova majú za sebou dve presilové hry v prvej tretiny, nuž ale jedna bola horšia ako druhá.

10:35

10:01

Máme za sebou polovicu prvej tretiny, MAC vedie na domácom ľade 1:0.

09:39

Liptáci vyhrali buly v útočnom pásme, následne si však nerozumeli v rozohrávke a prišli o útočné pásmo.

09:16

Od modrej čiary znovu pálil Dominik Kramár, puk ale znovu skryl do svojej lapačky Andreas Bernard.

09:02

Liptáci sa snažia usadiť v útočnom pásme, no nedarí sa im to podľa ich predstáv.

08:35

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Orbán Blake – 2 min., hákovanie).

07:59

Hostia sa však snažia niečo zaujímavé smerom dopredu vymyslieť a budú hrať znovu presilovú hru.

07:13

Hra sa prelieva zo strany na stranu, ale vidíme skôr boj o puk než hokejovú krásu.

06:42

06:11

Hostia sa snažia o vyrovnanie, tentoraz Bernard kryl pokus Mária Kuraliho.

05:36

Výborná strela Dominika Kramára od modrej čiary, všetko však riešil pozorný Andreas Bernard.

05:01

Máme za sebou úvodných 5 minút prvej tretiny, MAC vedie nad Liptovským Mikulášom 1:0.

04:42

Vylúčenie v tíme MAC Budapešť (Langkow – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

02:55

Domáci sú v úvode zápasu aktívnejším tímom, Zalivin sa rozhodne nenudí.

02:09

Budapešť dáva gól! ISTVÁN TERBÓCS sa parádne preštrikoval obranou hostí, ukázal, že je skutočne šikovný útočník a nedal Zalivinovi šancu na úspešný zákrok. Bez asistencií.

01:22

Ďalší úspešný zákrok na konte brankára hostí Zalivina.

00:40

Prvú veľkú šancu mali domáci, ktorí sa snažili prekvapiť rozhodenú obranu hostí, čo sa im však nepodarilo.