24.01.2020, 17:00 • Něftěchim Arena, Nižněkamsk • Petr Sumbal

Tipsport: 2.62 3.8 2.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

41:41

41:41 Juuso PUUSTINEN - 6:3

41:41

Sibir právě vstřelil branku!
Že by se ještě v tomto zápase i ve třetí třetině přeci jen o něco hrálo? Možná to tak bude, Sibir snižuje na 3:6. JUUSO PUUSTINEN dostal výbornou přihrávku na levý kruh a propálil Barulina. Asistence: Jevgenij Česalin, Igor Makarov.

26:17

26:17 Michail ROMAJEV - 6:2

26:17

Gólová přestřelka v tomto zápase nebere konce, domácí snižují opět na rozdíl čtyř branek – 2:6. Poprvé v utkání si vybral slabší chvilku i brankář Barulin, když mu za záda propadla střela MICHAILA ROMAJEVA z pravého kruhu. Asistence. Jyrki Jokipakka, Andrej Jermakov.

24:48

24:48 Marat CHAJRULLIN - 6:1

24:48

Nižněkamsk právě vstřelil branku!
Třetí přesilovka domácích v zápase byla dokonce dvojnásobná a ani ona nezůstala nepotrestána. Z pravého kruhu vystřelil z první MARAT CHAJRULLIN a i když si Krasikov na puk sáhl, propadl mu za záda do sítě. Asistence: Jonas Enlund, Damir Šaripzjanov.

18:35

18:35 Michail ROMAJEV - 5:1

18:35

Máme tu už šestou branku v první třetině a poprvé se prosazují hosté! Dokázali si v útočném pásmu vytvořit tlak a MICHAIL ROMAJEV prokázal největší přehled a důraz a napálil puk do branky. Je to jeho první gól v KHL v kariéře. Bez asistence.

16:38

16:38 Pavel KULIKOV - 5:0

16:38

Domácí pokračují v neuvěřitelné produktivitě a zdá se, že už po první třetině bude o vítězi rozhodnuto. Střelu Pajgina od modré sice Krasikov vyrazit, ale jen před sebe, kde byl připravený puk dorazit do brány PAVEL KULIKOV, který se dnes prosazuje podruhé. Asistence: Zijat Pajgin, Pavel Padakin.

15:40

15:40 Jonas ENLUND - 4:0

15:40

I svou druhou přesilovku nakonec domácí tým využívá a jde už do vedení 4:0! Rána Šaripzjanova od modré čáry šla sice mimo, ale puk se odrazil od zadního mantinelu před branku, odkud ho do branky dorazil JONAS ENLUND. Asistence: Damir Šaripzjanov, Marat Chajrullin.

13:23

13:23 Zack MITCHELL - 3:0

13:23

Kanonáda Nižněkamsku pokračuje, necelé dvě minuty po druhé brance přichází ta třetí. Z pravého kruh tvrdě vypálil Murphy a před brankou postavený ZACK MITCHELL dokázal kotouč tečovat do sítě. Asistence: Ryan Murphy.

11:45

11:45 Pavel KULIKOV - 2:0

11:45

Neftěchimik využívá své převahy z úvodu utkání a navyšuje své vedení už na 2:0. PAVEL KULIKOV si nabruslil mezi kruhy a bekhendovou střelou vymetl pravý horní růžek Säteriho branky. Asistence: Ildar Šiksatdarov, Pavel Padakin.

04:19

04:19 Jacob BERGLUND - 1:0

04:19

Domácí využívají hned první přesilovku utkání a jdou do vedení 1:0! Nižněkamsk byl už dlouho v útočném pásmu a obranná čtyřka soupeře už tak začínala být unavená. JACOB BERGLUND dostal perfektní přihrávku před brankoviště a z první usměrnil puk za záda Barulina. Asistence: Jonas Enlund, Marat Chajrullin.

6:3

Branky a nahrávky: 5. Berglund (Enlund, Chajrullin), 12. P. Kulikov (Šiksatdarov, Padakin), 14. Z. Mitchell, 16. Enlund (Šarifjanov, Chajrullin), 17. P. Kulikov (Pajgin, Padakin), 25. Chajrullin (Enlund, Šaripzjanov) – 19. Romajev, 27. Romajev (Jokipakka, Jermakov), 42. Puustinen (Česalin, I. Makarov)

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – Bryncev, Šaripzjanov, R. Murphy, Pajgin, An. Sergejev, Rjasenskij, Volgin – Enlund, Chajrullin, Berglund – Z. Mitchell, White, Porjadin – Šiksatdarov, Padakin, P. Kulikov – Denis Kazionov, Chisamutdinov, Grošev – Šarifjanov.

HC Sibir Novosibirsk: Säteri (12.–20. Krasikov) – Loginov, Jokipakka, Děmidov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Timašov, Jermakov – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – Sajustov, Milovzorov, Šaškov – V. Komarov, Česalin, I. Makarov – Torčeňuk, Pervušin, Romajev – N. Korotkov.

Rozhodčí: Oskirko, Ravodin – Galimov, Strelcov

02:45 SIB 2 Torčeňuk, podrážení
04:19 NIZ 1:0 Berglund (Enlund, Chajrullin)
11:45 NIZ 2:0 P. Kulikov (Šiksatdarov, Padakin)
11:46 SIB -Krasikov +Säteri (Střídání)
13:23 NIZ 3:0 Z. Mitchell