4:2
konec (0:0, 1:2, 3:0)
22.01.2020, 18:00 • Martinské hokejové centrum • Skupina A • Daniel Modrovský
Tipsport: 1.4 5.3 4.8 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.4 - 5.3 - 4.8
HK VITAR Martin – TSS GROUP Dubnica
4:2
konec (0:0, 1:2, 3:0)
Branky a nahrávky: 22. Nauš (Burzík, Murček), 48. Žiak (Rusina, Burzík), 56. Šimon (Babka, Paulíny), 59. Murček (Poliaček, Pokrivčák) – 26. Jakubík (Hudák, Trška), 29. Nemček (Hegyi, Ďurina)
Karty:
Neproměněná penalta:
HK VITAR Martin:
Krasanovský (Gavalier) – Dvořák, Tabaček – Burzík, Rusina – Šimon, Ligas – Themár – Pokrivčák, Dírer, Poliaček – Rudzan, Murček, Nauš – Žiak, Jurášek, Paulíny – Melcher, Babka, Rešetár
Náhradníci:
Trenér:
TSS GROUP Dubnica:
Lakosil (Kutej) – Homer, Fančovič – Košecký, Chatrnúch – Dužek, Trška – Švec, Plavecký – Ďurina, Hegyi, Nemček – Matejka, Ďuriš, Lantoš – Kanaet, Hudák, Jakubík – Klimenta, Vakhrameev, Prna
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šefčík – Hanko, Hercog, Holomek
Diváci: 717
1. třetina | ||||
03:00 | MAR | 2 | Tabaček, podrážení | |
10:16 | DUB | 2 | Košecký, držení | |
12:58 | DUB | 2 | Kanaet, podrážení | |
15:01 | MAR | 2 | Murček, podrážení | |
18:41 | DUB | 2 | Košecký, nedovolené bránění | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:08 | MAR | 1:0 | Nauš (Burzík, Murček) | |
25:01 | DUB | 1:1 | Jakubík (Hudák, Trška) | |
28:25 | DUB | 1:2 | Nemček (Hegyi, Ďurina) | |
33:20 | DUB | 2 | Kanaet, podrážení | |
36:38 | DUB | 2 | Chatrnúch, nedovolené bránění | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:43 | MAR | 2:2 | Žiak (Rusina, Burzík) | |
48:43 | DUB | 2 | striedačka, příliš mnoho hráčů | |
51:17 | DUB | 2 | Kanaet, bitka | |
51:17 | MAR | 2 | Rusina, sekání | |
55:54 | MAR | 3:2 | Šimon (Babka, Paulíny) | |
58:34 | MAR | 4:2 | Murček (Poliaček, Pokrivčák) | |
Konec |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 09:00 1:2
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 09:00 0:3
Praha – Pardubický kraj 10:45 5:3
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 10:45 2:7
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 12:30 2:3
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 12:30 4:2
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:3
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 14:15 4:1
Pardubický kraj – Středočeský kraj 16:00 1:5
Zlínský kraj – Liberecký kraj 16:00 4:1
Praha – Ústecký kraj 17:45 4:4
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 17:45 3:0
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 19:30 3:8
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 19:30 3:6
51:17
51:17
48:43
36:38
33:20
18:41
15:01
12:58
10:16
03:00