2:8
konec (1:2, 0:3, 1:3)
22.01.2020, 17:30 • Znojmo, Nevoga aréna • 16. kolo
HC Orli Znojmo – SK Prostějov 1913
2:8
konec (1:2, 0:3, 1:3)
Branky a nahrávky: 16. Nečas (Přezvinský), 56. Nečas (Hudeček, Přezvinský) – 4. Vyroubal (Tábor), 13. Mašek, 23. Soldán (Kolář, Miškovský), 32. Shchipakin (Zatloukal, Beneš), 36. Mašek (Tábor), 41. Stloukal (TS), 58. Tábor, 59. Tábor
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Orli Znojmo:
Náhradníci:
Trenér:
SK Prostějov 1913:
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Jakub Karpíšek — Radek Husák, Kateřina Prokešová
Diváci: 37
1. třetina | ||||
3:28 | SKPR | 0:1 | Vyroubal (Tábor) | |
4:29 | HCZ | 2 | Langmann, faul kolenem | |
12:10 | SKPR | 0:2 | Mašek | |
15:24 | HCZ | 1:2 | Nečas (Přezvinský) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:59 | SKPR | 1:3 | Soldán (Kolář, Miškovský) | |
25:05 | SKPR | 2 | Černý, hákování | |
31:56 | SKPR | 1:4 | Shchipakin (Zatloukal, Beneš) | |
35:21 | SKPR | 1:5 | Mašek (Tábor) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:49 | SKPR | 1:6 | Stloukal (TS) | |
42:34 | HCZ | 2 | Marek, faul loktem | |
48:35 | SKPR | 2 | Shchipakin, faul loktem | |
49:44 | SKPR | 2 | Vyroubal, hrubost, odpyká Soldán | |
49:44 | SKPR | 5 | Vyroubal, bodnutí špičkou hole, odpyká Veselý | |
49:44 | SKPR | 2 | Vyroubal, hrubost | |
49:44 | HCZ | 2 | Přezvinský, hrubost | |
49:44 | SKPR | 20 OK | Vyroubal, bodnutí špičkou hole | |
54:49 | SKPR | 10 | Zatloukal, vražení na hrazení | |
54:49 | SKPR | 2 | Zatloukal, vražení na hrazení, odpyká Soldán | |
55:49 | HCZ | 2:6 | Nečas (Hudeček, Přezvinský) | |
57:39 | SKPR | 2:7 | Tábor | |
58:48 | SKPR | 2:8 | Tábor | |
Konec |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 09:00 1:2
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 09:00 0:3
Praha – Pardubický kraj 10:45 5:3
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 10:45 2:7
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 12:30 2:3
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 12:30 4:2
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:3
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 14:15 4:1
Pardubický kraj – Středočeský kraj 16:00 1:5
Zlínský kraj – Liberecký kraj 16:00 4:1
Praha – Ústecký kraj 17:45 4:4
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 17:45 3:0
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 19:30 3:8
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 19:30 3:6
54:49
54:49
49:44
49:44
49:44
49:44
49:44
48:35
42:34
25:05
4:29