5:4
po prodl. (1:4, 3:0, 0:0 - 0:0)
22.01.2020, 18:00 • Horní Benešov • 23. kolo
TJ Horní Benešov – MSK Orlová
5:4
po prodl. (1:4, 3:0, 0:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 16. Hlísta (Krupa), 24. Vaněk (Fraš), 28. Vaněk (Podzimný, Berka), 40. Fraš (Vaněk, Podzimný), 63. Podzimný (Adamczyk, Hlísta) – 4. Zakuťanský (Klíma), 5. Dang (Korec, Štefanka), 11. Štefanka (Klíma), 14. Korec (Dang)
Karty:
Neproměněná penalta:
TJ Horní Benešov:
T. Tengler, Z. Zeman — T. Podzimný, J. Pělucha, A. Pavelek, P. Adamczyk, S. Harabiš, M. Trávníček — P. Vaněk, R. Fraš, J. Hlísta, O. Berka, P. Dankovič, V. Kret, E. Adamczyk, T. Adamec, P. Krupa
Náhradníci:
Trenér:
MSK Orlová:
I. Křehlík — F. Štefanka, D. Godula, T. Síkora, F. Macurák, P. Zamecznik, D. Klus — M. Dang, J. Korec, K. Klíma, M. Zakuťanský, P. Zielinski, P. Pohl, B. Jančar, M. Pacoň, F. Dýrr, M. Rambousek
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Vít Hykel — Zdeněk Kopečný, Rostislav Wanke
Diváci: 68
1. třetina | ||||
3:24 | ORL | 0:1 | Zakuťanský (Klíma) | |
4:22 | ORL | 0:2 | Dang (Korec, Štefanka) | |
10:24 | ORL | 0:3 | Štefanka (Klíma) | |
10:48 | ORL | 2 | Zamecznik, hrubost | |
13:37 | ORL | 0:4 | Korec (Dang) | |
15:56 | HBE | 1:4 | Hlísta (Krupa) | |
16:35 | HBE | 2 | Adamec, hákování | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:51 | HBE | 2:4 | Vaněk (Fraš) | |
27:19 | HBE | 3:4 | Vaněk (Podzimný, Berka) | |
32:00 | ORL | 2 | Godula, faul loktem | |
39:23 | ORL | 2 | Macurák, držení | |
39:49 | HBE | 4:4 | Fraš (Vaněk, Podzimný) | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
40:06 | HBE | 2 | Berka, hákování | |
47:30 | ORL | 2 | Godula, nedovolené bránění | |
52:46 | ORL | 2 | Dýrr, vysoká hůl | |
54:41 | ORL | 2 | Zamecznik, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
62:48 | HBE | 5:4 | Podzimný (Adamczyk, Hlísta) | |
po prodl. |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 09:00 1:2
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 09:00 0:3
Praha – Pardubický kraj 10:45 5:3
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 10:45 2:7
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 12:30 2:3
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 12:30 4:2
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:3
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 14:15 4:1
Pardubický kraj – Středočeský kraj 16:00 1:5
Zlínský kraj – Liberecký kraj 16:00 4:1
Praha – Ústecký kraj 17:45 4:4
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 17:45 3:0
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 19:30 3:8
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 19:30 3:6
62:48
Autorem branky je TOMÁŠ PODZIMNÝ. Asistence: Emil Adamczyk a Jan Hlísta.
54:41
52:46
47:30
40:06
39:49
Autorem branky je RADOVAN FRAŠ. Asistence: Petr Vaněk a Tomáš Podzimný.
39:23
32:00
27:19
Autorem branky je PETR VANĚK. Asistence: Tomáš Podzimný a Oto Berka.
23:51
Autorem branky je PETR VANĚK. Asistence: Radovan Fraš.
16:35
15:56
Autorem branky je JAN HLÍSTA. Asistence: Petr Krupa.
13:37
Autorem branky je JAN KOREC. Asistence: Michal Dang.
10:48
10:24
Autorem branky je FILIP ŠTEFANKA. Asistence: Kamil Klíma.
4:22
Autorem branky je MICHAL DANG. Asistence: Jan Korec a Filip Štefanka.
3:24
Autorem branky je MICHAL ZAKUŤANSKÝ. Asistence: Kamil Klíma.