3:2
po s.n. (2:1) (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
22.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Valašské Meziříčí • 34. kolo • Info o změnách stavu (Daniel Gargulák)
Tipsport: 1.9 4.7 2.69 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.9 - 4.7 - 2.69
HC Bobři Valašské Meziříčí – HK Opava
3:2
po s.n. (2:1) (0:1, 0:1, 2:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 45. Slovák (Vávra, Pořízek), 51. Vávra (Žák), rozh. náj. Vávra – 18. Rousek (Malina, Hendrych), 26. Ficek (Gulda, Wolf)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Bobři Valašské Meziříčí:
Slovák (Sachr) – Ďurkáč, Kamas, Holiš, Běhal, Žák, Weintritt, Baroš – Slovák, Dvořák (C), Daněk (A), Seidler, Vávra, Kuchařík, Pořízek, Romančík, Martiník (A), Andris, Paťava, Vaněk.
Náhradníci:
Trenér:
HK Opava:
Daňa (Velička) – Šěvěček, Zouhar, Ficek, Zdeněk, Šindelář (C), Chalupa (A) – Gabrhelík, Peslar, Kysučan, Malina, Buršík, Peterka, Římský, Zelenkov, Wolf (A), Gulda, Kovařík, Rousek, Hendrych.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Šudoma – Kučera, Blažek.
Diváci:
1. třetina | ||||
03:17 | VAL | 2 | Martiník, sekání | |
09:54 | OPA | 2 | Malina, vysoká hůl | |
11:49 | VAL | 2 | Pořízek, sekání | |
12:55 | VAL | 2 | Weinritt, krosček | |
15:16 | OPA | 2 | Hendrych, vysoká hůl | |
17:55 | OPA | 0:1 | Rousek (Malina, Hendrych) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:43 | OPA | 2 | Chalupa, podrážení | |
25:52 | OPA | 0:2 | Ficek (Gulda, Wolf) | |
28:46 | OPA | 2 | Zdeněk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo | |
38:40 | OPA | 2+10 | Zelenkov, vražení na hrazení+vražení na hrazení | |
39:58 | OPA | 2 | Peterka, zdržování hry / padnutí na puk | |
39:58 | VAL | 2 | Vaněk, sekání | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:30 | VAL | 1:2 | Slovák (Vávra, Pořízek) | |
50:13 | VAL | 2:2 | Vávra (Žák) | |
50:13 | VAL | 2 | Slovák, hrubost | |
OPA | 2 | Peslar, sekání | ||
55:01 | VAL | 2 | Weinritt, podrážení | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
65:00 | VAL | 3:2 | Vávra (rozh. náj.) | |
po s.n. |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 09:00 1:2
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 09:00 0:3
Praha – Pardubický kraj 10:45 5:3
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 10:45 2:7
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 12:30 2:3
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 12:30 4:2
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:3
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 14:15 4:1
Pardubický kraj – Středočeský kraj 16:00 1:5
Zlínský kraj – Liberecký kraj 16:00 4:1
Praha – Ústecký kraj 17:45 4:4
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 17:45 3:0
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 19:30 3:8
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 19:30 3:6
55:01
50:13
Vyloučení v týmu HK Opava (Peslar – 2 min., sekání).
39:58
39:58
38:40
28:46
21:43
15:16
12:55
11:49
09:54
03:17