4:5
po prodl. (3:2, 0:0, 1:2 - 0:1)
22.01.2020, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 34. kolo • Štěpán Ondráček
Tipsport: 1.55 5.0 3.76 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.55 - 5.0 - 3.76
BK Havlíčkův Brod – SHK Drtiči Hodonín
4:5
po prodl. (3:2, 0:0, 1:2 - 0:1)
Branky a nahrávky: 3. Ludvík (Kuchta, Benák), 5. Kliment (Poppel, Třetina), 7. Poppel (Přidal, Třetina), 56. Cachnín (Voříšek, Semrád) – 5. Janás (Fajkus, Dobiáš), 17. Čejka (Bulín), 41. Mlynář (Komínek, Charvát), 57. Sedláček (Čejka), 61. Komínek (Dobiáš, Mlynář)
Karty:
Neproměněná penalta:
BK Havlíčkův Brod:
Chaloupek (Nedvěd) – Kliment, Semrád, Kulhánek, Vala (A), Pospíchal, Benák, Dudycha – Poppel, Třetina (C), Přidal – Tecl, Cachnín, Voříšek (A) – Kuchta, Ludvík, Holenda – Petržilka
Trenér: Richard Cachnín
Náhradníci:
Trenér:
SHK Drtiči Hodonín:
Kubáň (Javůrek) – Věžník, Ševčík, Janošek, Slabý, Miklík (A), Sedláček – Krejčí, Bulín, Fajkus, Pröschl, Komínek, Charvát (A), Mlynář, Hložánek, Dobiáš, Janás, Jurča (C), Čejka, Polák
Trenér: Michal Konečný
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Michal Maršálek – Petr Křivohlavý, Martin Klouda
Diváci: 264
1. třetina | ||||
02:32 | HBR | 1:0 | Ludvík (Kuchta, Benák) | |
04:23 | HBR | 2:0 | Kliment (Poppel, Třetina) | |
04:59 | HOD | 2:1 | Janás (Fajkus, Dobiáš) | |
06:27 | HBR | 3:1 | Poppel (Přidal, Třetina) | |
11:43 | HBR | 2 | Benák, nedovolené bránění | |
16:10 | HOD | 3:2 | Čejka (Bulín) | |
18:24 | HBR | 2 | Kuchta, vysoká hůl | |
19:41 | HBR | 2 | Vala, sekání | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
23:10 | HBR | 2 | Semrád, držení | |
27:25 | HOD | 2 | Fajkus, podrážení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
41:00 | HOD | 3:3 | Mlynář (Komínek, Charvát) | |
48:07 | HOD | 2 | Bulín, sekání | |
52:14 | HOD | 2 | Ševčík, podrážení | |
55:21 | HBR | 4:3 | Cachnín (Voříšek, Semrád) | |
56:10 | HOD | 4:4 | Sedláček (Čejka) | |
59:54 | HBR | 2 | Vala, sekání | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:54 | HOD | 4:5 | Komínek (Dobiáš, Mlynář) | |
po prodl. |
Středočeský kraj – Moravskoslezský kraj 09:00 1:2
Liberecký kraj – Kraj Vysočina 09:00 0:3
Praha – Pardubický kraj 10:45 5:3
Olomoucký kraj – Zlínský kraj 10:45 2:7
Ústecký kraj – Královéhradecký kraj 12:30 2:3
Jihomoravský kraj – Plzeňský kraj 12:30 4:2
Moravskoslezský kraj – Karlovarský kraj 14:15 4:3
Kraj Vysočina – Jihočeský kraj 14:15 4:1
Pardubický kraj – Středočeský kraj 16:00 1:5
Zlínský kraj – Liberecký kraj 16:00 4:1
Praha – Ústecký kraj 17:45 4:4
Olomoucký kraj – Jihomoravský kraj 17:45 3:0
Karlovarský kraj – Královéhradecký kraj 19:30 3:8
Jihočeský kraj – Plzeňský kraj 19:30 3:6
59:54
52:14
48:07
27:25
23:10
19:41
18:24
11:43