2:3

po prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

11.01.2020, 17:00 • Zimní stadion Kopřivnice • 31. kolo • Bořek Vajda

Tipsport: 1.9 4.6 2.72 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

V prodloužení byly šance na obou stranách, ale první, a jediný, kdo ji dokázal využít byl Martin Pleva, a ukončil tím zápas. Další skórující za hosty byl se dvěma brankami Lukáš Bureš a na straně domácích Miroslav Marek a Samuel Ollender. Doma tak zůstává 1 bod a 2 body si vezou hosté do Žďáru nad Sázavou. (19:22:14)

64:36

Žďár právě vstřelil branku!
Autorem branky je MARTIN PLEVA. Asistence: Medek a Prokš.

63:43

Opět Radim Štěpánek přerušil přihrávku přes osu.

63:00

Hosté krouží útočným pásmem s pukem na hokejkách.

62:09

Jakub Mach netrefil bránu.

61:40

61:09

Robin Gebauer trefil boční sítku.

60:07

Domácí začínají v přesile 4 na 3, a mají na to ještě minutu a půl, aby ji využili.

60:01

Ve třetí části domácí zabrali a zásluhou Dominika Suchého, který vstřelil svůj 16. gól v sezoně, se jim podařilo vyrovnat na 2:2. Po krátké tříminutové pauze se na Zimním stadionu Kopřivnice odehraje pětiminutové prodloužení 3 na 3.

59:39

Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Koželuh – 2 min., sekání).

58:51

Při signalizaci hry vysokou holí u hostů se puk dostal až k Matějovi Machovi, ale puk za brankářovy záda nedostal.

58:30

Zakázané uvolnění domácích.

58:01

Poslední dvě minuty třetí třetiny.

2:3

Branky a nahrávky: 17. Marek (M.Mach), 57. Suchý (T.Fojtík, Ollender) – 21. Bureš (Koželuh), 40. Bureš (Spálovský, Kovářů), 65. Pleva (Medek, Prokš)

HC ISMM Kopřivnice: Hromada (Fendrich) – Štěpánek, Krzak, Imrich, Bail, Fojtík T., Stříž – Gebauer, Daron, Ollender, Sluštík (A), Mach J. (C), Pěnčík, Suchý (A), Hrubý, Gola, Fojtík F., Marek, Mach M., Bochnak

SKLH Žďár nad Sázavou: Čáp (Sláma) – Kadleček, Kališ, Spálovský, Pleva (C), Koželuh, Lojek – Bureš, Wasserbauer (A), Adam, Medek, Kovářů, Prokš (A), Jícha, Chlubna, Gregar, Kunstmüller, Heinrich

Rozhodčí: Markovský – Novotný, Pippal

06:13 ZNS 2 Prokš, hákování
09:48 KOP 2 Stříž, podrážení
13:21 KOP 2 Sluštík, nedovolené bránění
16:24 KOP 1:0 Marek (M.Mach)
16:47 ZNS 2 Wasserbauer, hrubost