turnaj O Pohár DHL

HC Energie Karlovy Vary – EC Red Bull Salzburg

2:3

konec (1:0, 1:3, 0:0)

11.01.2020, 13:00 • KV Arena, Karlovy Vary • 14. kolo • Matěj Hodoval (@M_Hodoval)

Je konec! Karlovarští ztratili na domácím ledě dvoubrankový náskok a všechny tři body putují do Salzburgu.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (16:19:02)

59:10

Na Karlovarských je vidět touha po vyrovnání, času však mnoho nezbývá.

57:34

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Dominik Rymon – 2 min., podrážení).

57:08

Karlovarští stále zaostávají za svým soupeřem o jednu branku, proto jim zbytečná vyloučení příliš do karet nehrají.

56:43

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Filip Patzelt – 2 min., nedovolené bránění).

53:53

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Vladislav Pohanka – 2 min., podrážení).

49:09

Šťastný s Rymonem ve velké šanci! Duo energetiků si dvakrát vyměnilo puk, bohužel pro domácí z toho nevzešlo žádné nebezpečné zakončení.

47:43

Obrovský chyba Víta neznamená gól! Domácí brankář ztratil za vlastní klecí kotouč, ale Daniel Pronin si s ním neporadil a poslal ho kousek vedle tyčky.

46:28

Postavení mimo hru zastavuje slibně rozjetou akci hostí.

44:09

Hraje se nahoru, dolů, žádnému z týmů se však nedaří usadit se na delší dobu v útočné třetině a něco vymyslet.

41:47

Konášek v další šanci zahrál na betony hostujícího maskovaného muže.

40:17

To je svižný start z karlovarské strany. Záruba dostal pas na modrou stranu, mířil do růžku hostující klece, ale gólman Pfarrmaier se blýskl famózním zákrokem, když dobře mířenou střelu vyrazil lapačkou.

40:01

Druhá perioda bohatá na góly je minulostí. Karlovarští se v prostřední dvacetiminutovce nejprve dostali zásluhou Patrika Šťastného do dvoubrankového vedení, ovšem to bylo z jejich strany vše, co se gólů týče. Salzburg se trefil třikrát, jmenovitě dostali puk za Vítova záda Lutz, Wolf a Obu.

40:00

38:05

Záruba nepříjemně prověřil Pfarrmaiera.

36:35

Vyloučení v týmu EC Red Bull Salzburg (Christian Obu – 2 min., sekání).

35:30

Svěřenci Václava Eismanna okamžitě vyráží do útočné třetiny s cílem co nejrychleji vyrovnat skóre.

2:3

Branky a nahrávky: 19. Jiskra (Křehlík), 27. Šťastný (Černý) – 28. Lutz (Leonhardt, Szuber), 33. Wolf, 36. Obu

HC Energie Karlovy Vary: Vít (Kubát) – Steskal, Kořán "A", Patzelt, Pohanka, Benda, Cestr – Seidler, Záruba, Šťastný – Bačo, Jiskra "C", Konášek – Novotný, Křehlík "A", Černý – Adámek, Rymon

EC Red Bull Salzburg: Pfarrmaier (Bugl) – Obu, Schwaiger "A", Menner, Szuber "A", Reich – Cimmerman, Hänelt, Lutz – Leonhardt, Hengelmüller, Borzecki "C" – Pronin, Wolf, Bjerrum – Hložek

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Gerát

12:40 KVA 2 Záruba, sekání
18:15 KVA 1:0 Jiskra (Křehlík)
26:34 KVA 2:0 Šťastný (Černý)
27:28 SLZ 2:1 Lutz (Leonhardt, Szuber)
29:54 SLZ 2 Leonhardt, držení hole