konec (1:1, 5:0, 0:0)

11.01.2020, 17:00 • Škoda aréna • 31. kolo • Kateřina Glogarová

Tipsport: 1.3 5.5 6.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, já se s Vámi loučím a přeji Vám krásný zbytek sobotního večera. (19:11:55)
Je tu konec dnešního utkání, ve kterém Draci poráží Havlíčkův Brod poměrem 6:1 a navyšují tak svůj náskok na čele tabulky již na dvacet bodů.

59:52

Draci drží kotouč na svých holích, dnešní utkání tak už dohrají v poklidu.

58:51

Poměr sil na ledě se vyrovná. Patrik Přidal si jede odpykat dvě minuty za nedovolené bránění.

58:20

Vachutka na ledě, domácí hrají ve čtyřech.

58:08

Havlíčkův Brod si zahraje krátkou přesilovou hru pět na tři. Tomáš Drtil je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

57:29

Cachnín se s kotoučem natlačil až před branku, tam ale ztroskotal na Marku Peksovi, který jeho pokus vyrazil betony, následně si pak ale kotouč dokázal schovat pod svou lapačku.

57:06

Třetinovi nevyšla přihrávka před branku, Šumperk následně vyhazuje kotouč do středního pásma.

56:41

Útočnou akci Havlíčkova Brodu zastavuje odpískaný ofsajd.

56:00

Cachnín poslal přihrávku před branku na Kuchtu, proti tomu se skvěle přemístil Marek Peksa, který tak zamezil téměř jasnému gólu.

55:20

Šumperk vyhazuje kotouč přes všechny čáry.

54:51

Holenda poslal křižnou přihrávku na Třetinu, ten trefuje horní tyč.

54:22

Šumperk po buly posílá kotouč do středního pásma.

54:20

Roman Mikeš byl zasažen holí do obličeje za což Daniel Vachutka vyfasuje dvě plus dvě minuty za vysokou hul. V tváři Mikeše se totiž objevila krev.

54:02

Horký přihrál kotouč mezi kruhy Scheuterovi, ten v dobré šanci trefuje levou tyč.

53:17

Antonov se dokázal dobře vrátit a zamezil tak Cachnínovi k proniknutí do velké šance.

52:27

Kofroň napadá hostující rozehrávku a snaží se tak získat kotouč pro domácí.

51:36

Odpískán úmyslný ofsajd Havlíčkova Brodu, hra se stěhuje před Altrichtera.

6:1

Branky a nahrávky: 13. Haloda M. (Spratek), 21. Vachutka (Sedlák), 30. Antonov (Krejčiřík), 32. Horký (Muller, Gewiese), 35. Spratek (Gewiese), 39. Drtil (Milfait, Vachutka) – 9. Kuchta (Ludvík, Kliment)

DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (Wanecki) – Sedlák, Drtil, Kabelka, Gewiese, Řezáč, Haloda M., Plhal – Jaroš, Milfait, Vachutka – Kofroň, Spratek, Hroch – Krejčiřík, Antonov, Pokorný – Horký, Muller, Scheuter – Urban

BK Havlíčkův Brod: Altrichter (32. – 40. Holík) – Semrád, Pospíchal, Benák, Vala, Krejčí, Kliment – Holenda, Voříšek, Třetina, Juráň, Kuchta, Přidal, Mikeš, Cachnín, Ludvík

Rozhodčí: Blaha – Mikšík, Čelechovský

08:56 HBR 0:1 Kuchta (Ludvík, Kliment)
12:40 SUM 1:1 Haloda M. (Spratek)
13:54 SUM 2 Vachutka, vysoká hůl
20:41 SUM 2:1 Vachutka (Sedlák)
22:26 SUM 2+10 Pokorný, zásah do hlavy nebo krku+zásah do hlavy nebo krku, odpyká Muller
25:18 HBR 2 Holenda, hákování
28:22 SUM 2 Muller, držení
29:18 HBR 2 Mikeš, nedovolené bránění
29:46 SUM 3:1 Antonov (Krejčiřík)
31:21 SUM 4:1 Horký (Muller, Gewiese)
31:21 HBR -Holík +Altrichter (Střídání)
32:45 SUM 2 Gewiese, hákování
34:53 SUM 5:1 Spratek (Gewiese)