konec (2:0)

05.01.2020, 15:01 • Stamford Bridge, Londýn • Vít Schück (@VitSchuck)

Tipsport: 1.17 7.82 14.2 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 75 % : 25 %.
Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 9:0. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 13:9. (16:59:35)
Tři nastavené minuty uplynuly a zápas končí. Chelsea v rámci třetího kola FA Cupu přehrála Nottingham 2:0.

Od samého úvodu zápasu byli Blues o poznání aktivnější. Na první zásah se čekalo jen do osmé minuty, kdy se střelou k přední tyči prosadil Callum Hudson-Odoi. Následně mohli hosté rozehrávat penaltu, ale zákroku ve vápně ještě předcházel milimetrový ofsajd. O druhou trefu se postaral Ross Barkley, který jen doklepl do sítě vyraženou střelu Hudsona-Odoie.

Po změně stran byl sice Willy Cabalero překonám, ale hlavička Ryana Yatese přišla jen z ofsajdu a tak Chelsea neinkasovala. Sám londýnský tým už také další příležitosti nevyužil a zápas skončil 2:0.

90+3

90+2

Chelsea přece jen ještě jednou zahrozila. Mounta balon ve vápně sice ještě neposlechl, ale z toho mohl těžit ránou Barkley, který ale pálil jen mimo branku Jordana Smithe.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase tři minuty.

90

Po faulu Mounta mohl ještě zakroutit míč do vápna Carvalho, ale na brankové čáře stáhl balon do rukavic jistý Caballero.

89

Těsně před vápnem si nerozuměl v kombinaci Barkley a Lamptey. Druhý jmenovaný by mohl po přesném přistrčení balonu pálit, ale míč dostal jen za sebe.

88

Jamesův pokus do šestnáctky zastavil čistým způsobem Ribeiro. Ani domácím už se v samém závěru příliš nechce útočit.

87

Nottinham už nemá příliš sil na útok. K vápnu Chelsea se sice protlačil Albert Adomah, ale proti Emersonovi neměl žádnou šanci.

86

S Mountem spolupracoval právě Jorginho. Následně byl u balonu i Hudson-Odoi, na kterého si ale už hostující obrana dávala větší pozor.

85

Jorginho se ve středu pole provinil proti pravidlům, když nešetrně poslal k zemi unikajícího Carvalha.

83

Zhruba posledních deset minut i s nastavením zbývá do konce druhého poločasu. Chelsea si před domácím publikem i nadále hlídá dvoubrankové vedení.

82

Střídání v týmu Nottingham Forest FC: ze hřiště odchází Johnson, přichází En Neyah.

81

Domácí jsou si jisti svým postupem a snaží se držet u balonu ve středu trávníku. Hned několikrát si vyměnili míč Jorginho s Mountem.

80

Na trávníku skončil i Barkley, ale střelec zatím poslední dnešní branky si ještě předtím pomohl faulem na Yatese.

79

Do útoku mířili také hosté. Alex Mighten už ale neměl dostatek síly, aby vybojoval u rohového praporku alespoň rozehrávku pro svůj tým.