konec (0:0)

05.01.2020, 17:15 • Michal Hladký (@michalxhladky)

Tipsport: 8.54 5.5 1.25 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (19:11:33)
Je tu konec! Domácí nesmírně děkují svým oblíbencům za výkon, který dnes předvedli, nemají se totiž vůbec za co stydět. Angers byl ve druhém poločase lepším týmem, ale po druhé brance polevil a vlastní hloupostí povolil soupeřovi se dostat zpátky do zápasu. Dramatický konec zápasu vyšel lépe hostům, kteří ještě navýšili svou výhru na 3:1.

90+5

90+4

90+4. CAPELLE - 1:3

90+4

Angers právě vstřelilo branku!
Poslední hřebíček do rakve Dieppe zatloukl PIERRICK CAPELLE, který dokonale využil chyby v obraně soupeře a z bezprostřední blízkosti propálil brankáře.

90+3

Nyní balón ztrácí a vypadá to, že přichází i o veškerou naději.

90+3

Minuta a půl do konce a domácí mají k dispozici autové vhazování na polovině soupeře.

90+2

Píská se hloupý faul domácího fotbalisty, který tímto zákrokem připravil své spoluhráče o několik desítek vteřin.

90+1

Nad rámec základní hrací doby se ve druhém poločase odehrají dvě minuty.

89

Prudká rána z voleje končí mimo tři tyče, Petkovič s rozehrou nikam nespěchá.

88

Žlutou kartu dostává Pavlovič (Angers SCO).

87

Žlutou kartu dostává Manceau (Angers SCO).

86

86. ETAME - 1:2

86

Dieppe právě vstřelilo branku!
Z ničeho nic je tu snížení a drama máme na světě! Hlavička ALAIN ETAME si našel centr z levé strany a uklidil míč k levé tyči!

84

84. CAPELLE - 0:2

84

Jenomže klepat se do poslední vteřiny nemusí, přichází totiž branka, která zápas rozhodla! PIERRICK CAPELLE se prohnal do vápna a z levé strany vyslal míč proti pohybu brankáře soupeře.

83

Hra se hodně kouskuje, často se fauluje na obou stranách. To vyhovuje hostům, kteří budou spokojeni i s jednobrankovou výhrou.

82

Střídání v týmu FC Dieppe: ze hřiště odchází Mbabi, přichází Thomas.

80

Domácí se už s ničím nepářou a všechny míče nakopávají dopředu, zatím se to ale neshledává s úspěchem.