Univerzitní liga ledního hokeje

ČVUT Engineers Prague – Black Dogs Budweis

4:0

konec (1:0, 2:0, 1:0)

22.12.2019, 11:35 • Zimní stadion Hvězda Praha, Praha 6 (Vokovice) • 13. kolo • Vojtěch Martinek (@mrtnkv)

Tipsport: 1.35 6.0 4.91 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek neděle. Na početnou! (13:37:23)
Na Hvězdě je dohráno, poslední utkání ULLH v roce 2019 končí jasným vítězstvím Engineers 4:0. Pražané měli po většinu dnešního střetnutí nad svým soupeřem jasnou převahu a tři body berou naprosto zaslouženě, Black Dogs za celých šedesát minut nebyli schopni Maštalířského svatyni nějak vážněji ohrozit.

59:42

Svoboda po úspěšném zákroku osmnáct sekund před koncem podržel kotouč, buly proběhne po jeho levici.

59:20

Střela z modré čáry prosvištěla kolem Maštalířského branky, domácí gólman nemusel vůbec zasahovat.

58:47

Engineers navzdory početní výhodě Black Dogs situaci zvládají na jedničku, o jejich vítězství už je rozhodnuto.

58:00

Poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:58

Šuhaj chtěl nahrát kotouč k opačné tyči volnému spoluhráči, nabídku ale zachytil jeden z domácích.
Dnešní utkání sleduje 54 diváků.

57:27

Po krátké kombinaci se na kotouč dostal Šafář, jehož střela ale Maštalířského nepřekvapila.

56:47

Engineers tak až do konce základní hrací doby hrají ve čtyřech, vstřelí hosté aspoň čestný gól?

55:57

Vojtěch Potocký (ENG) na kruhu ostře krosčekoval Tintěru, za což dostává pětiminutový trest a osobák do konce utkání. Na trestné jej zastoupí Tomáš Searle.

55:47

Engineers zamkli soupeře v jeho obranném pásmu. Uvidíme, co svěřenci Daniela Fukse vymyslí tentokrát.

55:08

Stále se hraje ve čtyřech na obou stranách, Tintěrova střela nyní uvízla v Maštalířského výstroji.

53:58

Čtyři branky stačí, drahoušku. Na posledních pár minut Svobodu v hostující kleci vystřídá David Prušák.

53:58

Engineers právě vstřelili branku!
Pražané necelých šest minut před koncem zvyšují na 4:0 a pojišťují si své dnešní vítězství! Z levé strany Svobodu prostřelil JAN RAITERMAN a vyhnal jej z klece. Asistence: Jakub Káník.

53:24

Poměr sil na ledové ploše se vyrovná, za hákování je vyloučen Petr Janásek (ENG).

52:18

Hráčská lavice Budweis dostává dva menší tresty, jeden za příliš mnoho hráčů a druhý za nesportovní chování. Oba odpyká obránce Jan Vávra (BDB).

50:46

Postavení mimo hru Českých Budějovic teď na pár sekund přerušuje průběh třetí části.

4:0

Branky a nahrávky: 3. Hyršl (Burda, Kolář), 22. Ujfaluši (Kulich, Janásek), 40. Káník (Kulich, Josefus), 54. Raiterman (Káník)

ČVUT Engineers Prague: Maštalířský (Příhoda) – Žáček, Kulich, Klement, Raiterman, Searle, Vobořil, Janásek (C) – Josefus, Burda, Vopat, Suda, Hyršl (A), Potocký, Káník, Zdvořáček, Chlouba, Veber, Ujfaluši (A), Dudák, Kolář.

Black Dogs Budweis: Svoboda (54. Prušák) – Grauer, Sitter (C), Hubata, Šafář, Vávra, Hrůša, Tintěra, Kříž – Grossmann, Fiala, Vochozka, Rolínek, Masopust, Prášek, Sumerauer, Šuhaj.

Rozhodčí: Jechoutek – Dědek, Teršíp.