3:4

po prodl. (0:0, 2:1, 1:2 - 0:1)

22.12.2019, 01:00 • TD Garden, Boston • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 2.02 4.0 3.16 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Bostonem a Nashvillem. Zápas nabídl skvělou podívanou, která vrcholila až v prodloužení. Rozhodující trefu si připsal obránce Ryan Ellis. V tomto střetnutí hned dva hráči dali dvě branky. Za domácí dvakrát skóroval Patrice Bergeron a za hosty stejný počin předvedl obránce Roman Josi.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:11:43)
Československá stopa v utkání

Jaroslav Halák (Boston) 25 zákroků, 4 inkasované branky, 86,2% úspěšnost zásahů
Zdeno Chára (Boston) 0+0, +/-: 0, 0 střel, čas na ledě: 19:31
David Krejčí (Boston) 0+0, +/-: +1, 1 střela, čas na ledě: 15:22.
David Pastrňák (Boston) 0+1, +/-: 0, 2 střely, čas na ledě: 21:47.

Nashville právě vstřelil branku!
Hosté nakonec vítězí v dnešním zápase. Únik dva na jednoho sice neskončil brankou, ale k odraženému puku se dostal Johansen, který krásnou přihrávkou vybídl ve výborné palebné pozici RYANA ELLISE. Obránce Nashvillu přesně zamířil k tyči a rozhodl o vítězství hostů. 3:4 po prodloužení. Asistence: Ryan Johansen a Kyle Turris.

63:38

Roman Josi to znovu zkusil sám. Halák si s jeho střelou poradil.

63:05

Coylův průnik byl taktéž čistým způsobem zastaven.

62:19

Kuraly pálil z těžké pozice pouze do boční sítě. Sledujeme velmi kvalitní prodloužení. Šance střídá šanci.

61:58

Pastrňák nabral obrovskou rychlost. Kličkou se ale přes bránícího hráče nedostal.

61:24

Arvidsson tvrdě napřáhl z pravé strany. Horní tyč o pár centimetrů přestřelil a teď už dopředu vyrážejí Medvědi.

60:53

Marchandova šikovná střela skončila v lapačce hostujícího brankáře. Rinne se znovu zaskvěl.

60:22

Josi zaútočil svým ofenzivním průnikem na hattrick. Halák ale dokázal vykopnout pravý beton.

60:01

Střely na bránu: 30 – 26.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:28

Bergeronova další rána je těsně minula bránu. Boston se pokouší rozhodnout už v základní hrací době.

58:55

58:55 Patrice BERGERON - 3:3

3:4

Branky a nahrávky: 28. P. Lindholm (B. Ritchie, Kuraly), 40. Bergeron (Krug), 59. Bergeron (Pastrňák, Marchand) – 33. Josi (Johansen), 48. F. Forsberg (Johansen, Ekholm), 49. Josi, 65. Ellis (Johansen, Turris)

Boston Bruins: Halák (T. Rask) – McAvoy, Chára (C), Carlo, Krug, Clifton, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron (A), Marchand – Heinen, Krejčí (A), DeBrusk – Wagner, Coyle, Bjork – B. Ritchie, P. Lindholm, Kuraly.

Nashville Predators: Rinne (Saros) – Ellis (A), Josi (C), Fabbro, Ekholm, Irwin, Hamhuis – Arvidsson, Johansen, Järnkrok – Mikael Granlund, Duchene, Grimaldi – C. Smith, Turris, Blackwell – Sissons, Bonino, F. Forsberg (A).

Rozhodčí: Schrader, Joannette – Barton, Shewchyk

Diváci: 17 850

00:26 NSH 2 Arvidsson, držení
07:13 BOS 2 Bjork, sekání
15:10 BOS 2 Krejčí, podrážení
24:23 NSH 2 Hamhuis, podrážení
27:30 BOS 1:0 P. Lindholm (B. Ritchie, Kuraly)