21.12.2019, 13:00 • Ledová aréna Traktor • Denisa Józsová

Tipsport: 2.86 3.91 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne a někdy zase u onlajnu na počtenou! (15:37:15)
Československá stopa v utkání

Lukáš Sedlák (CLJ) 1+0, 3 střely na branku, 12/20 vhazování, 1 hit, čas na ledě – 20:10.
Statistiky po celém zápase:

Střely na branku: 36 – 27
Trestné minuty: 6 – 6
Vhazování: 39 – 24
Zblokované střely: 13 – 13
Hity: 12 – 11
Je konec! Hosté předvedli v prodloužení zbytečný faul, čehož domácí dokázali využít a vstřelili rozhodující branku v početní výhodě. Po buly, které bylo padesát na padesát, se totiž dostal k puku Lukáš Sedlák, jenž bekhendem přehodil beton Konstantina Barulina. Sedlák tedy ukazuje, že se mu střelecky daří.

62:18

62:18 Lukáš SEDLÁK - 2:1

62:18

Čeljabinsk právě vstřelil branku!
Domácí nakonec využívají přesilovou hru a vyhrávají tento zápas! LUKÁŠ SEDLÁK se dostal po buly ke kotouči a bekhendem překonal gólmana hostujícího týmu! Domácí tedy berou ze zápasu dva body. Bez asistence.

62:10

Nyní už je Čeljabinsk usazený v útočném pásmu. Nakonec přišla střela, do které se ještě snažil sáhnout Lukáš Sedlák, ovšem Konstantin Barulin to ustál.

61:50

Domácí hokejisté sice vyhráli vhazování v útočném pásmu, ale na modré byl osamocený hráč, který neměl šanci stihnout kotouč v útočném pásmu.

61:35

Oddechový čas pro domácí.

61:35

Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., držení).

61:13

Tak se hnali do zajímavé šance zase hosté. Nakonec přišla střela, která mířila na zadní tyč, ovšem branku minula. Ivan Fedotov nemusel zasahovat.

60:42

Nick Bailen si chtěl obhodit soupeře, to se mu ale nepovedlo. Přesto se ještě dostal ke kotouči, ale domácí hokejisté nakonec ani nevypálili.

60:19

Konstantin Barulin je prvním gólmanem, který si musel připsat zákrok v prodloužení. Andrew Calof byl v dobré pozici, ale brankář hostí sklapl betony včas.

60:01

Tak nakonec se v tomto zápase dočkáme i prodloužení! Traktor sice mohl rozhodnout brankou do prázdné branky, jenže se neprosadil, a tak inkasoval! Marat Chajrullin se stal hrdinou svého týmu, když byl sice atakován, přesto poslal puk do sítě.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:03

59:03 Marat CHAJRULLIN - 1:1

2:1

Branky a nahrávky: 6. Virtanen (Calof, Kosov), 63. Sedlák – 60. Chajrullin (Berglund)

Traktor Čeljabinsk: Fedotov (S. Galimov) – Virtanen, Bailen, Kalinin, Sergijenko, Menšikov, Karpuchin, S. Těreščenko – Sedlák, Calof, Kosov – Karlin, Avcin, Ščerbak – Fatějev, N. Komarov, Malychin – Tridčikov, Šarov, Zajcev – Stěpanov.

Neftěchimik Nižněkamsk: Barulin (Šaryčenkov) – R. Murphy, Aťušov, Šaripzjanov, Bryncev, An. Sergejev, S. Zacharčuk, Pajgin – White, Z. Mitchell, Chisamutdinov – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Enlund, Padakin, Berglund – Šiksatdarov, Denis Kazionov, Šarifjanov – Chafizov.

Rozhodčí: Ovčinnikov, Cyplakov – Gordenko, Sazonov

05:46 CLJ 1:0 Virtanen (Calof, Kosov)
08:24 NIZ 2 Padakin, podrážení
10:49 CLJ 2 Menšikov, sekání
36:56 CLJ 2 Bailen, vysoká hůl
41:08 NIZ 2 S. Zacharčuk, hrubost