turnaj O Pohár DHL

BK Mladá Boleslav – HC Slavia Praha

4:3

po prodl. (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)

21.12.2019, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • 30. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Z Mladé Boleslavi se prozatím loučím, těším se ještě od 17 hodin u zápasu zdejšího B týmu proti Velkým Popovicím. (14:41:27)
Hokejisté si podávají ruce a následně odjíždějí do kabin.
Hokejisté si podávají ruce, utkání nakonec vyznělo o něco lépe pro Bruslařský klub, který utkání ukončil po 49 sekundách prodloužení.

60:49

Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
VLADISLAV HOUŠKA rozhodl o tom, že druhý bod zůstane v Mladé Boleslavi. Brankáře překonal střelou z kruhu. Asistence: Samuel Dotter, Jan Grim.

60:24

David Sýkora si najel do útočného pásma, tam se ale nedostal ke střele a hosté tak důrazně hráče napadali, až ho z pásma vypudili.

60:01

Jelikož byli oba hráči vyloučeni ve stejný čas, bude se hrát tři na tři a po uplynutí trestu hráči zůstanou na trestných lavicích, dokud se hra nepřeruší.
V Mladé Boleslavi se po třech minutách přestávky bude hrát prodloužení.

60:00

59:45

Na ledě se čím dál více vyostřují emoce. Hlavní sudí současně vylučuje. Andreje Moravčíka (MBL) vykázal na dvě minuty za sekání a Tomáše Marečka (SLA) taky na dvě minuty za hrubost.

58:58

Michal Pittr přerušil hru, vhazuje se po jeho pravici.

58:53

Po souboji o puk u mantinelu se přerušila hra.

58:34

Rozhodčí Wagner vydal pokyn k pokračování hry, nyní vhodil ve středovém kruhu puk.

58:34

Domácí rázně protestují a asistent kapitána Matěj Houška diskutuje s rozhodčími. Zatím hra nepokračuje.

58:34

Slavia právě vstřelila branku!
Pražané se usadili v útočném pásmu a dvojnásobnou početní výhodu využili. Po střele od modré čáry byl v brankovišti pořádný závar, čehož využil DAMIEN HRADIL a vyrovnal. Slavisté se hodně radují, je pravděpodobné, že si z Mladé Boleslavi odvezou body. Asistence: Mikuláš Hovorka, Dominik Němeček.

58:23

Bruslaři zatím poměrně dobře brání.

58:09

Slávisté se dostali do útočného pásma, jejich branka je i nadále prázdná.

57:45

Oddechový čas pro hosty.

4:3

Branky a nahrávky: 17. Petržilka (Mežnar, Petriska), 23. Dotter (Petržilka, Petriska), 39. Sýkora (Moravčík, Vasilev), 61. V. Houška (Dotter, Grim) – 6. Malínek (Mareček), 43. Hradil (Křenek, Bureš), 59. Hradil (Hovorka, Němeček)

BK Mladá Boleslav: Šatný (Zeithaml) – Křepelka, Sýkora, Dotter (C), M. Houška (A), Přenosil, Rudolph – Závora, Polák, Dlask, Petržilka, Grim, Mežnar, V. Houška, Petriska, Vasilev, Moravčík (A), Šíma, Simon

HC Slavia Praha: Pittr (Pánek) – Hovorka (A), Němeček, Štíbr, Bureš, Mareček, Srdínko, Holý – Kižlin, Štrombach, Havrda, Hradil, Hasil, Malínek, Křenek, Míšek, Labuzík, Janča (A), Petrák (C)

Rozhodčí: Wagner – Bosák, Povová