Italská Serie A

Turín FC – Spal

1:2

konec (1:1)

21.12.2019, 20:45 • Stadio Olimpico Grande Torino, Turín • 17. kolo • Milan Huppert

Tipsport: 1.67 3.86 5.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

81

81. Andrea PETAGNA - 1:2

81

Spal právě vstřelil branku!
Máme tu obrat ve skóre! Po pětadvaceti minutách hosté využívají početní převahu, po centru Valdifioriho z pravé strany uklidil hlavou balón pod břevno ANDREA PETAGNA.

42

42. ESPETO - 1:1

42

V závěru první půle přichází vyrovnání! Centrovaný balón z pravé strany propadl až k ESPETOVI, který dělovkou k pravé tyči nedal Siriguovi šanci na reakci.

4

4. Tomás RINCÓN - 1:0

4

FC Turín právě vstřelil branku!
Skvělý start domácího mužstva do utkání! Centr se od Bremerovi paty odrazil šťastně k TOMÁSI RINCÓNOVI, který propálil vše co mu stálo v cestě!

1:2

konec (1:1)

Branky: 4. Rincón (Bremer) – 42. Espeto, 81. Petagna (Valdifiori)

Karty:   24. Ansaldi (TUI), 41. Bremer (TUI), 41. Mazzari (TUI), 44. Sirigu (TUI) – 60. Semplici (SPAL), 63. Valoti (SPAL), 68. Igor (SPAL), 70. Missiroli (SPAL), 82. Petagna (SPAL)   56. Bremer (TUI)

Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 1:3. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 24:16.

Turín FC: Sirigu – Izzo, N'Koulou, Bremer – Aina, Lukić (77. Zaza), Rincón, Ansaldi (44. Laxalt) – Verdi, Berenguer (62. Meïté) – Belotti (C).
Náhradníci: Rosati, Ujkani – Bonifazi, De Silvestri, Djidji, Laxalt, Meïté, Millico, Zaza.

Spal: Beriša – Cionek, Vicari (C), Tomović – Espeto, Missiroli, Valoti (68. Murgia), Kurtić (74. Valdifiori), Igor – Petagna, Paloschi (84. Di Francesco).
Náhradníci: Letica, Thiam – Cannistrà, Felipe, Di Francesco, Mastrilli, Floccari, Moncini, Murgia, Salamon, Valdifiori, Tunjov.

Rozhodčí: Fabbri – Di Iorio, Scatragli