Turecká Superliga

Kasımpaşa SK – Gazişehir Gaziantep F.K.

3:4

konec (1:4)

21.12.2019, 15:30 • Recep Tayyip Erdoğan Stadı, Istanbul • 16. kolo • Rostislav Králik

Tipsport: 1.99 3.67 3.28 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas dvou poločasů rozdílných jako den a noc jsme byli svědky. Kasimpasa, ale přeci jen i přes mohutný finiš svou stíhací jízdu nezvládla, zejména díky neproměněné penaltě jindy spolehlivého exekutora Quaresmy. Gaziantep připisuje do tabulky těžce vydřené tři body po jasném prvním poločase. Přeji klidný a pohodový večer. (17:28:12)
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:1. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:16.

90+6

90+6

Přímý kop z poloviny hřiště pro domácí hráče.

90+5

Kasimpasa se nyní ubránila, ale mnoho času jí na poslední útok za vyrovnáním nezbývá.

90+4

V souboji si faulem vypomohl Özgür Cek a sudí to velmi dobře postřehl.

90+3

Quaresma dostal tvrdě naloženo ve středu hřiště od důrazného Jeffersona.

90+2

Centr Quaresmy byl velmi nepovedený a záložník z Portugalska jen kroutí hlavou.

90+1

Žlutou kartu dostává Strahil Popov (Kasımpaşa SK).

90+1

Rohový kop pro domácí celek.

90

Rozhodčí nastaví 6 minut!

89

Žlutou kartu dostává İlhan Depe (Kasımpaşa SK).

89

Unikající Demir byl podkopnut přímo před rozhodčím.

87

Střídání v týmu Gazişehir Gaziantep F.K.: ze hřiště odchází Olarenwaju Kayode, přichází Muhammet Demir.

85

Další tvrdá srážka, kterou odskákal více hostující útočník Kayode.

83

Hostující brankář nejdříve chytil centr a následně byl tvrdě zbourán dalším hráčem Kasimpasy.

82

Střídání v týmu Gazişehir Gaziantep F.K.: ze hřiště odchází Kenan Özer, přichází Bartlomiej Pawlowski.

81

81. Mame Baba Thiam - 3:4

81

Kasımpaşa právě vstřelila branku!
Autorem branky je MAME BABA THIAM – 3:4! Popov vracel míč do pokutového území, střelec se schoval za špatně bránícího Djilobodjiho a snadno snižuje už pouze na rozdíl branky.

3:4

konec (1:4)

Branky: 10. Sari (Pektemek), 57. Quaresma (Depe), 81. Baba Thiam (Sari) – 7. Kayode, 21. Özer (Kayode), 33. Djilobodji (Özer), 44. Kayode (pen.)

Karty:   10. Öztürk (KSK), 52. Kara (KSK), 66. Khalili (KSK), 89. Depe (KSK), 90+1. S. Popov (KSK) – 8. S. Diarra (GAZ), 74. Güvenç (GAZ)

Neproměněná penalta: 75. Quaresma (KSK), brankář Güvenç zneškodnil

Kasımpaşa SK: Öztürk – S. Popov, J. Fernandes, Sari, Çek – Khalili, Kara – Quaresma (C), Heintz (61. Baba Thiam), Pektemek (42. Depe) – Koita.
Náhradníci: Can Yildiz – Veigneau, Hafez, Yazgili, Çetinkaya, Depe, Toptik, Kurukalip, Baba Thiam.

Gazişehir Gaziantep F.K.: Güvenç (C) – Júnior Morais, Tosca, Kana-Biyik, Ceylan – Jefferson, Djilobodji, S. Diarra (72. Twumasi) – Vural, Kayode (87. Demir), Özer (82. Pawlowski).
Náhradníci: Lodygin, Bozan – Olkowski, Zengin, Pawlowski, Aktaş, Ates, Yurtseven, Demir, Twumasi.

Rozhodčí: Bitigen – Narinc, Yemisken