Česko – Švédsko

1:5

konec (0:1, 1:2, 0:2)

20.12.2019, 17:30 • Hala Polárka, Frýdek-Místek • Jiří Polášek (@Pol45Jiri)

Zápas končí! Domácí prohrávají nakonec dost vysoko – 1:5. V poslední třetině inkasovali opět dvakrát a to zásluhou Samuela Fagemo a Nilse Hoglandera. Český tým byl v přesilovkách dá se říct nulový a to byl asi hlavní rozdíl. Ve třetí třetině už ani tolik nestíhali a výsledek odpovídá předvedené hře hlavně v poslední části.

Další utkání sehraje Česká Reprezentace pozítří, tedy v neděli, 22. února, v třinecké Werk Aréně, kdy se Češi postaví Slovensku.

Z komentátorského postu se loučí Jiří Polášek. Hezký večer. (19:43:03)

Dnešní utkání sleduje 2143 diváků.

59:48

Hosté udrželi puk v pásmu a pak ještě vyslali těžkou ránu, kterou skvěle zablokoval Paříz.

59:15

Domácí vybojovali puk před modrou čarou, ale následně ho zase rychle ztratili.

58:26

58:15

Oba týmy dolují kotouč ze skrumáže hráčů za českou brankou.

58:00

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny

57:04

Alexander Holtz vypálil tvrdou ránu těsně nad břevno!

57:02

56:26

Vyloučení v týmu Švédsko (Nils Hoglander – 2 min., vysoká hůl).

56:05

Švédi jsou po českém vyhození zpátky ve třetině a kombinují.

55:40

Gólman perfektně vyrazil rychlou a tvrdou střelu Rasmuse Sandina.

55:05

Vyloučení v týmu Česko (Radek Kučeřík – 2 min., podrážení).

54:42

Půlky haly slavila! Vypadalo to jako gól českého národního týmu, z opakovaného záběru jsme ale viděli, že se jednalo o tyčku.

54:27

Domácí se také pokusili, ale Eliasson v brance čaruje!

53:59

Další tvrdá rána z velké blízkosti gólmana. Pařík skvěle vyráží.

53:40

brutální bomba Nikoly Pasice míjí branku!

52:45

Několik obrovských šancí českého týmu před brankou! Ani jeden z domácích ale netrefil branku!

1:5

Branky a nahrávky: 31. Pekař (Kubíček) – 14. Fagemo (Broberg), 32. Hoglander (Henriksson), 40. Berggren, 44. Fagemo (Lundkvist, Sandin), 51. Hoglander (Ginning, Lundkvist)

Česko: Pařík (Bednář) – Klikorka, Haš, Mlčák, Kukla, Kučeřík, Kubíček, Dajčar – Teplý, Čajka, Lang – Myšák, Jeník, Pekař – Plašek, Pytlík, Raška – Koffer, Pavel, Blümel – Střondala.

Švédsko: Eliasson (Portillo) – Alnefelt, Sandin, Söderström, Ginning, Lundkvist, Broberg, P. Björnfot, M. Nordlinder – Höglander, Gustafsson, Fagemo – Pasic, Bäck, Berggren – Nässen, Henriksson, Holtz – Gustaffson, Oberg