Tipos Extraliga (SR)

HK Poprad – HC Slovan Bratislava

2:1

konec (1:0, 0:0, 1:1)

20.12.2019, 18:30 • Zimný štadión mesta Poprad • 32. kolo • Lukáš Rastislav Ovšonka sk

Tipsport: 2.37 4.1 2.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tretia tretina mala absolútne všetko a spĺňala aj tie najprísnejšie paramtere. Videli sme po celých 60 minút vynikajúci hokej. V tretej tretine zvýšil vedenie Popradu Handlovský, v 59. minúte vykresal iskierku nádeje pre Slovan Zigo, no nestačilo to. Poprad zdolal Slovan 2:1 a pripísal si už 9. víťazstvo v rade! (20:57:50)

59:42

Brust odchádza na striedačku, Slovan má posledné sekundy.

59:20

Štyri sekundy sa vracajú, vhadzuje sa v strednom pásme.

59:24

Hlavný rozhodca si ide overiť stav časomiery u videorozhodcu. Je možné, že sa hralo zopár sekúnd navyše.

59:24

Hra je prerušená po ofsajde domácich, ktorí sa snažili ísť dopredu. Vhadzovať sa bude v strednom pásme.

59:12

Po zakázanom uvoľnení Popradu si oddychový čas berie domáci tréner Mikula.

59:03

Hra je prerušená, vhadzovať sa bude pred Vošvrdom.

58:47

Puk je v obrannom pásme Popradu a Brust opäť odchádza na striedačku.

58:21

Slovan Bratislava dal gól!
Hostia znižujú vedenie Popradu počas powerplay. Od modrej čiary prišla delovka Meszároša, Vošvrda vyrážal iba pred seba. Hostia boli pred bránkou v prečíslení a v skrumáži sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ ZIGO.
Asistencia: Andrej Meszároš.

58:11

Domáci poslali puk von z obranného pásma nedovolene a je z toho zakázané uvoľnenie. Presúvame sa pred Vošvrdu.

57:49

Barry Brust odchádza na striedačku, hostia to skúšajú v šestici, začína sa ich powerplay!

57:48

Tréner Roman Stantien si vzal oddychový čas!

57:47

Po neúspešnom založení útoku domácich sa pískalo zakázané uvoľnenie a hra sa sťahuje pred brankára Vošvrdu.

57:30

Lišiacky a veľmi šikovne to skúšal spoza bránky Patrik Svitana. Puk tancoval v bránkovisku a následne sa objavil pri opačnej žrdi.

57:00

Od modrej čiary pálil tvrdo Magovac. Jeho strelecký pokus letel na zadný mantinel.