3:4

po prodl. (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1)

20.12.2019, 01:00 • Amalie Arena, Tampa • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.94 4.05 3.37 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Skončilo nám utkání mezi Tampou a Dallasem. Dva body berou hosté, přestože byli po celou dobu utkání horším týmem. Tampa prohospodařila svůj dvougólový náskok a nakonec v prodloužení po třech minutách inkasovala z hole Tylera Seguina. V tomto zápase se velmi dařilo českým barvám. Dva body si připsal Ondřej Palát za gól a asistenci, branku na 2:3 ze strany Dallasu vsítil Radek Faksa a na vyrovnávacím gólu se rozjezdem celé akce podílel Roman Polák. Stars dnes vítězí 4:3 po prodloužení.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (04:07:50)
Československá stopa v utkání

Jan Rutta (Tampa) 0+0, +/-: -1, 2 střely, čas na ledě: 18:44
Erik Černák (Tampa) 0+0, +/-: 0, 4 střely, čas a ledě: 17:55
Ondřej Palát (Tampa) 1+1, +/-: 0, 3 střely, čas na ledě: 17:29
Roman Polák (Dallas) 0+1, +/-: +1, 0 střel, čas na ledě: 15:31
Andrej Sekera (Dallas) 0+0, +/-: 0, 0 střel, čas na ledě: 16:07
Radek Faksa (Dallas) 1+0, +/-: +1, 5 střel, čas na ledě: 18:11.

Dallas právě vstřelil branku!
Nedáš, dostaneš! Tyler Johnson měl na hokejce obrovskou možnost, když před ním stála úplně prázdná brána. Útočník Tampy trefil pouze boční síť a během sedmi sekund se na opačné straně radoval TYLER SEGUIN. Seguin si počkal na vyhozený kotouč z hole Radulova a přesnou střelou do šibenice nedal Vasilevskému šanci. Dallas tak dokonává obrat. 3:4 po prodloužení. Asistence: Alexandr Radulov.

62:28

Chudobin zasáhl proti nebezpečnému zakončení Sergačjova. Hra je přerušena.

62:06

Radek Faksa ujel obraně Tampy a zjevil se úplně sám před Vasilevským. Útočník Dallasu trefil rychlou střelou horní tyč.

61:49

Radulov vybídl od mantinelu Klingberga, kterému puk utekl do středního pásma.

61:24

Náznaky šancí jsme viděli na obou stranách. Postup Tampy do útočných pozic ale zastavilo ofsajdové postavení.

60:58

Miro Heiskanen si zasekl puk a pohotovou střelou řádně prověřil Vasilevského. Ruský gólman hrudí dokázal zakročit a následně přerušit hru.

60:20

Dallas získal puk a Jamie Benn rozhodně nikam nespěchá.

60:01

Střely na bránu: 46 – 17.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:43

Dickinsonova přihrávka zpoza brány nebyla přesná. Zřejmě se dnes dočkáme prodloužení.

59:03

Kučerov nepříjemnou střelou prověřil Chudobina. Brankář hostů nadvakrát stačil zasáhnout.

3:4

Branky a nahrávky: 13. Sergačjov (T. Johnson, Palát), 16. Killorn (Kučerov, Hedman), 24. Palát (Sergačjov, Shattenkirk) – 5. Radulov (Seguin, J. Klingberg), 38. Faksa (J. Klingberg, Gurjanov), 56. Dickinson (Cogliano, R. Polák), 63. Seguin (Radulov)

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (McElhinney) – Rutta, Hedman (A), Černák, McDonagh, Shattenkirk, Sergačjov – Kučerov, B. Point, Palát – Stamkos (C), Cirelli, Killorn (A) – Gourde, Paquette, Maroon – Stephens, T. Johnson, Verhaeghe.

Dallas Stars: Chudobin (Bishop) – J. Klingberg (A), Lindell, Heiskanen, Oleksiak, R. Polák, Sekera – Radulov, Seguin (A), Ja. Benn (C) – Pavelski, Hintz, Janmark – Comeau, Faksa, Cogliano – Perry, Dickinson, Gurjanov.

Rozhodčí: Hanson, L´Ecuyer – Baker, MacPherson

Diváci: 19 092

03:17 TBL 2 Verhaeghe, podrážení
04:09 DAL 0:1 Radulov (Seguin, J. Klingberg)
08:28 DAL 2 Hintz, podrážení
11:11 DAL 2 Radulov, hákování
12:58 TBL 1:1 Sergačjov (T. Johnson, Palát)