20.12.2019, 04:00 • Rogers Arena, Vancouver • Jan Prošek

Tipsport: 2.87 3.91 2.19 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VEG) 0+0, 3 střely, čas na ledě 11:17 (06:55:21)
1. Elias Pettersson (VAN) 2+0
2. Mark Stone (VEG) 1+1
3. Christopher Tanev (VAN) 1+0
Vegas snad poprvé v sezóně dokázalo ze zápasu, v němž prohrávalo o dvě branky dokázalo získat bod. V zápase Canucks prohrálo 1:3 a 3:4, vždy dokázalo vyrovnat, zápas dostalo do prodloužení, ve kterém se prosadil domácí celek, který vyhrává.

61:30

61:30 Christopher TANEV - 5:4

61:30

Vancouver právě vstřelil branku!
Autorem branky je CHRISTOPHER TANEV. Asistence: Bo Horvat a Brock Boeser.

61:20

Marc-Andre Fleury senzačně vychytal soupeře.

60:47

Nyní mají kotouč domácí, kteří se snaží něco vymyslet v útočném pásmu.

60:14

Hosté svou velkou šanci neproměnili.

60:01

Hostující celek dokázal smazat dvoubrankové manko. Za stavu 4:4 ( Antoine Roussel, Tanner Pearson, Elias Pettersson a Elias Pettersson – Jonathan Marchessault, Reilly Smith, Nick Holden a Mark Stone) uvidíme prodloužení.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:30

59:08

Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude v útočném pásmu Vegas.

58:51

Další nepřesný pas na modrou čáru, znovu se hraje ve středním pásmu.

58:35

Vegas přichází o útočné pásmo.

57:55

Paul Stastny mohl rozhodnout, ale brankáře nepřekonal. Jacob Markström (Vancouver) skvěle zasáhl.

5:4

Branky a nahrávky: 3. Roussel (Gaudette, Virtanen), 8. Pearson (Leivo, Virtanen), 20. E. Pettersson (J. T. Miller), 50. E. Pettersson (Boeser), 62. Ch. Tanev (Horvat, Boeser) – 14. Marchessault (W. Karlsson, R. Smith), 32. R. Smith (Marchessault, W. Karlsson), 33. Holden (Mark Stone, Engelland), 56. Mark Stone (Pacioretty, Theodore)

Vancouver Canucks: DiPietro (Markström) – Jo. Benn, Ch. Tanev, Q. Hughes, T. Myers, Fantenberg, Stecher – J. T. Miller, E. Pettersson, Boeser – Pearson, Horvat, Leivo – Roussel, Gaudette, Virtanen – Motte, Beagle, Schaller.

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – McNabb, Schmidt, Merrill, Theodore, Engelland, Holden, Hague – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith – Pacioretty, Stephenson, Mark Stone – Zykov, Stastny, Tuch – Carrier, Nosek, Reaves.

Rozhodčí: Nicholson, Rehman – Gawryletz, Galloway

Diváci: 18.871

02:49 VAN 1:0 Roussel (Gaudette, Virtanen)
05:08 VEG 2 Hague, podrážení
07:08 VAN 2:0 Pearson (Leivo, Virtanen)
13:58 VEG 2:1 Marchessault (W. Karlsson, R. Smith)
19:32 VAN 3:1 E. Pettersson (J. T. Miller)