4:3
po s.n. (1:0) (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
14.12.2019, 13:00 • VTB Ice Arena, Moskva, Rusko • Vladimír Vykoukal
Rusko – Česko
4:3
po s.n. (1:0) (2:0, 0:2, 1:1 - 0:0)
Branky a nahrávky: 3. Kuzmenko (Ljamkin), 18. Grigorenko (Šipačov, Vojnov), 49. Ožiganov (Tkačjov), rozh. náj. Tkačjov – 22. Sedlák (Jaškin, J. Krejčík), 36. Filippi (Sekáč, Zaťovič), 48. H. Zohorna (R. Zohorna, Klok)
Karty:
Neproměněná penalta:
Rusko:
I. Sorokin (Samonov) – Vojnov (A), Nestěrov (A), Ožiganov, Rafikov, Marčenko, Mironov, Dronov, Ljamkin – Kaprizov, Šipačov, Grigorenko – Burdasov, K. Semjonov, Kuzmenko – Sošnikov, Tkačjov, Tkačjov – Ketov (C), P. Karnauchov, Slepyšev – Jakimov.
Náhradníci:
Trenér:
Česko:
Hrubec (Langhamer) – Jeřábek (A), Šustr, J. Krejčík (A), Mozík, Klok, Vitásek, Moravčík, Pyrochta – Zaťovič (C), Filippi, Tomášek – A. Nestrašil, Sedlák, Jaškin – R. Pavlík, Horák, Lenc – Sekáč, R. Zohorna, H. Zohorna – O. Beránek.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Heikkinen L., Vikman K. (Oba Fin.) – Bersenyjov M., Judin E. (Oba Rus.)
Diváci:
1. třetina | ||||
02:09 | RUS | 1:0 | Kuzmenko (Ljamkin) | |
08:58 | RUS | 2 | Jakimov, držení | |
17:34 | CZE | 2 | Sedlák, podrážení | |
17:44 | RUS | 2:0 | Grigorenko (Šipačov, Vojnov) | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
21:43 | CZE | 2:1 | Sedlák (Jaškin, J. Krejčík) | |
35:24 | CZE | 2:2 | Filippi (Sekáč, Zaťovič) | |
38:34 | RUS | 2 | Mironov, hrubost | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
47:28 | CZE | 2:3 | H. Zohorna (R. Zohorna, Klok) | |
48:48 | RUS | 3:3 | Ožiganov (Tkačjov) | |
58:58 | CZE | 2 | Mozík, faul kolenem | |
Po 3. třetině | ||||
Prodloužení | ||||
60:21 | RUS | 2 | Šipačov, podrážení | |
62:43 | CZE | 2 | Jaškin, sekání | |
před nájezdy | ||||
Samostatné nájezdy | ||||
RUS | 4:3 | Tkačjov (rozh. náj.) | ||
po s.n. |
Ode mě je to pro tuto chvíli vše, přeji pěkný zbytek dne! (15:47:24)
Vladimir A. Tkačjov - 4:3
Autorem vítězného nájezdu je VLADIMIR E. TKAČJOV, který se trefil už v první sérii. Nikdo další se neprosadil.
Dmitrij JAŠKIN
5. série 1:0
Jevgenij KETOV
4. série 1:0
Lukáš SEDLÁK
4. série 1:0
Anton SLEPYŠEV
3. série 1:0
Tomáš FILIPPI
3. série 1:0
Michail GRIGORENKO
2. série 1:0
Hynek ZOHORNA
2. série 1:0
Vladimir A. Tkačjov